Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Me pak fjale ose me shume fjale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Me pak fjale ose me shume fjale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me pak fjale ose me shume fjale

3 posters

Shko poshtë

 Me pak fjale ose me shume fjale Empty Me pak fjale ose me shume fjale

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Aug 2012 - 7:51

Pyetja ime eshte: Kush quhet laneshe? Nje femer qe eshte ne moshe te madhe dhe e pamartuar, apo nje grua e ndare nga burri?

A ka shume lanesha ne shoqerine tone shqiptare, dhe si reagon kjo shoqeri kundrejt tyre, mire? shume mire? apo shume keq?

Me kujtohet ne ate kohe qe per femrat 25 vjeç e lart qe thoshin:
ngeli pa martuar ajo, ehhh kush e merr ate ne ate moshe? etj, etj


Po sot? Jepni mendimet tuaja te dashur  Me pak fjale ose me shume fjale 3189159776
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Me pak fjale ose me shume fjale Empty Re: Me pak fjale ose me shume fjale

Mesazh nga Albert Thu 30 Aug 2012 - 8:46

reagimin lere se spo flas me mire.si mos me keq flasin
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Me pak fjale ose me shume fjale Empty Re: Me pak fjale ose me shume fjale

Mesazh nga Anakonda Mon 3 Sep 2012 - 23:32

interesante kjo tem;burrnesh esht ajo gru qe i ben ball jetes pavarsisht sfidave qe ofron ajo;ket keqe kon shqiptaret qe nuk shofin veten e vet por shofin boten dmth m merren me llafe;ka luanesha por njerezit i paragjykojn madje flasin edhe gjona ma tshpifme siesi te dalin ata tlam

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Me pak fjale ose me shume fjale Empty Re: Me pak fjale ose me shume fjale

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi