Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusia në çerekfinale  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusia në çerekfinale  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusia në çerekfinale

2 posters

Shko poshtë

Rusia në çerekfinale  Empty Rusia në çerekfinale

Mesazh nga LaDescarada Tue 7 Sep 2010 - 1:06

Rusia ka arritur që të kualifikohet në çerekfinale të Botërorit të basketbollit, Turqia 2010, pasi që ka mposhtur Zelandën e Re me rezultat 78-56.
Rusia pos periudhës së parë, në të gjitha periudhat tjera shkeli oqeanikët, të cilët ishin të pafuqishëm. Më i miri tek rusët ishte Vorontsevich me double-double fantastik prej 18 pikë dhe 11 kërcimesh. Më i miri i ndeshjes dhe që u dallua te Zelanda e Re ishte Penney me 21 pikë.

Rusia në çerekfinale do të takohet me skuadrën më të mirë deri tani në këtë Botëror, SHBA-të.


LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusia në çerekfinale  Empty Re: Rusia në çerekfinale

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:10

po ku din ruset me lujt futboll;nejse suksese te metejshme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi