Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

3 posters

Shko poshtë

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Empty Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

Mesazh nga Alberti Tue 27 Jul 2010 - 0:57

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Thumbnail.php?file=22_rusia_si_serbia4_526130421

Pozicioni i Rusisë kundër deklaratës së pavarësisë së Kosovës mbetet i
pandryshueshëm, pavarësisht vendimit të Gjykatës Ndërkombëtare të
Drejtësisë, thuhet në deklaratën e Ministrisë së Jashtme ruse.

“Pozicioni
ynë për mosnjohje të pavarësisë së Kosovës mbetet i pandryshueshëm. Ne
mendojmë se zgjidhja e çështjes së Kosovës mund të arrihet vetëm me
negociata ndërmjet palëve të interesuara”, përfundon deklarata e
Ministrisë së Jashtme të Rusisë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Empty Re: Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

Mesazh nga [M!mO] Sat 7 Aug 2010 - 1:49

normal nuk e njohin sepse jan faqezinjj !:P
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Empty Re: Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

Mesazh nga LaDescarada Tue 7 Sep 2010 - 0:43

kurr mos thuaj kurr ...por edhe nese nuk na pranojn pune e madhe krysorja ne jemi ba shtet !
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Empty Re: Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Sep 2010 - 1:01

Historia ka treguar shume ngjasa te tilla!
Dhe me sa duket, Rusia e Serbia nuk jane te afte te vene mend!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr Empty Re: Rusia si Serbia nuk e njoh Kosovën kurr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi