Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 3 e 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 23 May 2009 - 22:33

u ndjvea keq se dikush xhelozon :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Sat 23 May 2009 - 22:45

u ndjeva keq se bera gabim :(
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 23 May 2009 - 23:19

u ndjeva keq kur zihem me dike
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Sat 23 May 2009 - 23:20

u ndjeva keq se ka dhe mashtrusa
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sat 23 May 2009 - 23:20

ndjehem keq kur poston dikush
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 23 May 2009 - 23:23

ndjehem keq kur mendoj gjera te trishta 5466
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Sat 23 May 2009 - 23:25

ndihem keq kur me tradhetojn :( :( :(
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 24 May 2009 - 0:18

u ndjeva keq se me braktise pa len nji fjal :cigare:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sun 24 May 2009 - 7:02

u ndjeva keq se kemi koh qe debatojm
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Sun 24 May 2009 - 7:03

u ndeva keq se nuk duroja dot me
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Sun 24 May 2009 - 7:49

ejjjjjjjjjj gjerat personale jasht forumit okkkkkkkkk
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 24 May 2009 - 8:17

u ndjeva keq seeeee, kur ka njerzzzz, te pa mendv fare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 24 May 2009 - 8:21

U ndjeva keq nga ca shperfillje!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 24 May 2009 - 8:27

ne gjitha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga BARBI Sun 24 May 2009 - 8:40

u ndjeva keq nga disa persona
BARBI
BARBI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tironce e embel
Postime Postime : 460
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/05/2009
Hobi Hobi : nen endrat e njerit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 24 May 2009 - 9:11

me genjyen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sun 24 May 2009 - 10:00

u ndjeva keq kur xhelozoj dikush
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 24 May 2009 - 10:02

kur me terhoqen vemendien diku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sun 24 May 2009 - 19:38

u ndieva keqq, kot ashtu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Wed 10 Jun 2009 - 8:34

u ndjeva keq qe me akuzove sonte 5466
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 10 Jun 2009 - 8:54

sa keq u ndjeva kur zbulova dicka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Wed 10 Jun 2009 - 8:55

undjeva keq se ashtu qe puna
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 9:54

sa keq u ndjeva kur zbulova nje genjeshter
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga rifati Wed 10 Jun 2009 - 10:10

kure mor a veshe se gocat rrine me mendje te madhe kure nderrojne te dashur
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 19:33

u ndjeva keq se nuk me tha ne fillim por ma tha ne mes , tha kma te dashurr
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 10 Jun 2009 - 21:20

u ndjeva keq se u perballa me nje situat te veshtir
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga leona Wed 10 Jun 2009 - 21:55

Sepse me genjyen
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 22:11

undjeva keq me flalet esaj kur mithaa edheende ndiem keqqqqqqqqq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 23:20

u ndjeva keq se shum me lendoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 23:33

undjeva keqq se me beri te qajj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga leona Wed 10 Jun 2009 - 23:35

u bera keq se e di qe ti nuk qan.se po ta qaje do qaje per mua qe vuaj per ty
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Jun 2009 - 23:41

undjeva keq se vuan ti per muaaaaa edhe une sedi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Thu 11 Jun 2009 - 0:08

u ndjeva keq per dicka qe ndodhi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Jun 2009 - 1:31

u ndjeva keq see u ndjeva
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Jun 2009 - 6:55

u ndjeva keq per njerit sot se me than se eshte semure 5466
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga gesti Fri 12 Jun 2009 - 7:00

u ndieva keq se eshtu qe puna
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 12 Jun 2009 - 7:01

u ndjeva keq per sulmet qe me rene mbi supe
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Jun 2009 - 7:01

U NDJAVA KEQ NGA NJE LAJ QE MORA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 12 Jun 2009 - 7:04

u ndjeva keq,kur te tjeret gjurmet e tyre,i mbulonin me hapin tim
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Jun 2009 - 7:05

U NDJAVA KEQ NGA NJE GENJESHTER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 3 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 25 Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi