Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fraza Dashurie qe keni fiksim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fraza Dashurie qe keni fiksim? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fraza Dashurie qe keni fiksim?

+14
Malsori
Anakonda
WebMaster
Maksi
EpiKada
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Ambra
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Ariel
Poeti Dhimbjes
Aristogata
18 posters

Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Aristogata Wed 29 Sep 2010 - 7:10

cila eshte fraza qe ju pelqen me shum ?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 1 Oct 2010 - 2:43

''Jet Shke****t...'''
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Oct 2010 - 2:58

HIJSHEM... [smile_1]

(kush e kuptoi, e kuptoi)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Ariel Fri 1 Oct 2010 - 3:14

Fiksim fare ... [smile_1]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Aristogata Tue 16 Nov 2010 - 1:26

exit mireseerdheet
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 16 Nov 2010 - 9:23

Shumë më mirë është të jemi përherë të çmuar, sesa vetëm ndonjëherë të admiruar.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Vizitor Tue 16 Nov 2010 - 10:05

he moj ti Fraza Dashurie qe keni fiksim? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 17 Nov 2010 - 5:00

Eshte vetem nje gje qe mund ta jep edhe ta mbaj...fjala ime.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga LaDescarada Fri 19 Nov 2010 - 11:21

nea reči - mos thuaj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Ambra Sun 21 Nov 2010 - 9:59

Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, nje heshtje qe te sakaton me tej, e megjithate......
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Vizitor Sun 21 Nov 2010 - 10:03

fiksim haha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Ambra Mon 22 Nov 2010 - 11:10

.....Tashme kudo rendonte ndjenja e nates, ku frika del nga muret e ronitura dhe fatkeqesia behet e embel, ku shpirti reh krenar flatrat siper njerezimit te pergjumur....
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Aristogata Wed 1 Dec 2010 - 8:39

ja tregova nje pike shiu emrin tend dhe ajo tradhtare nuk e mbajti sekretin dhe tani shiu gjithmon kendon emrin tend
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 1 Dec 2010 - 9:14

Do te ndaloj se dashuruari atehere kur nje piktor shurdh do te mund te pikturoje zhurmen e renies se nje petali trendafili mbi dyshemene prej kristali te nje keshtjelle qe ska ekzistuar kurre.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Emona Sat 4 Dec 2010 - 7:48

Kjo me eshte bere Fiksim : Auu... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 13:15

Ai që s’di dhe se pranon që s’di..është budalla–largohu prej tij..ai që s’di dhe pranon që s’di..është njeri I thjeshtë–mësoje..ai që di dhe s’di që di..është në gjumë-zgjoje..ai që di dhe e di që di..është I mençur–ndiqe.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 13:42

Ooohaaaah...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 5 Dec 2010 - 2:33

Një “sot” vlen sa për dy “nesër".
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga bobi 10 Sun 5 Dec 2010 - 2:38

GJITHMONE KERKO
VEPRO C'TE KA HIJE

MOS HARRO

JE FISNIK BIR
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 5 Dec 2010 - 2:42

Nuk do të doja kurrsesi të kisha lindur burrë.. jam mjaft e kënaqur me qenien time si grua. Në fund të fundit, gjithçka prisni ju burrat prej nesh është të gatuajmë mirë. Nga ana tjetër, prej burrave pritet gjithçka: të jenë të zotët të mbajnë një familje, të bëjnë dashuri, të mbrojnë fëmijët, të gjejnë ushqimin, të kenë sukses.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga bobi 10 Wed 8 Dec 2010 - 10:06

edhe pse aspka e hijshme


them

*varja*
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Dec 2010 - 5:25

Zot..më ruaj nga injoranca dhe injorantët..më ruaj nga mendjemadhësia dhe mendjemëdhenjtë..më ruaj nga kokëfortësia dhe kokëfortët..më ruaj nga përtacia dhe përtacët..më ruaj nga koprracia dhe koprracët..më ruaj nga naiviteti dhe naivët..më ruaj nga ata që nuk ruhen, nuk turpërohen dhe nuk respektojnë..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga EpiKada Wed 29 Dec 2010 - 4:34

ehe oj pise oj pis o lepuluse o lapatush o fytyr e poshter o lipirash
o goce ti more .......
shume perdore bejme evolucion nga dita ne dite :D
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Aristogata Mon 30 Jan 2012 - 5:39

bir selman i nenes ke te qaj me par njerin e kam burr tjetrin e kam djal (tongueout)
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Maksi Mon 30 Jan 2012 - 5:43

vre to malakizmeno
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga WebMaster Sun 15 Apr 2012 - 9:32

Edhe pse thone se koha hakmerret me harrese ndaj kujtimeve, dashuria ime per ty kurr nuk do te zbehet. Dhimbje e madhe per mua do te ishte t’i harroj ditet me te lumtura te jetes sime.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Anakonda Sun 15 Apr 2012 - 18:09

13;13akrepat e ores shenuan,ne ato momente syte e mi hijeshuan.
U gezova dhe thash se dikush e don shpirtin tim,por kur ktheva e pash se ora ishte gabim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Anakonda Sun 15 Apr 2012 - 18:15

"I perkasim boteve qe kurre s'ka per tu bashkuar;ti donzhuani i aventurave ndersa un liber i mbyllur i koduar"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga WebMaster Tue 8 Jan 2013 - 23:48

Është aq e lehtë të mendohet për dashuri, të flitet për dashuri, të dëshirohet për dashuri, por nuk është gjithmonë e lehtë, të njihet dashuria, madje edhe kur e mbajmë në duart tona.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Malsori Tue 8 Jan 2013 - 23:51

Dashuria nuk eshte uje qe tretet por eshte zjarr qe te djeg kudo qe je
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 4:45

Dua 5 minuta : 1 per te te folur,2 per te te perkedhelur, 3 per te te pare,4 per te te puthur , 5 per te kthyer oren prapa dhe te filloj nga e para.

e dyta:

Pse e beri zoti zemren time te rah vetem per ty pse askujt tjeter s"mund tja fali dashurin pse syt e mi vetem ty te kerkojn a thua dike tjeter s"mund te dashurojn..

e treta:

Ty qe te dua do te thot qe cdo minut ka kuptim,ty qe te dua do te thot qe jeta nuk ka mbarim ty qe te dua do te thot jam i lumtur deri ne perfundesi se dashuria zemer nuk ka kufi........

e katerta:

Eshte e vertet qe heshtja flet,
Kte gje vet e kam provuar,
Kur emri yt mungon ne hyrje
Ndjenjen me te bukur kam provuar..
Dhe nese germat ste mjaftojne
Te shkruash ti nje SMS
Mos u merzit,ngri koken lart
Jane yjet, qe aq shume ndricojne
dhe te tregojne kur je me fat.

e pesta:

Kerkoj pak ajer te marr fryme,por shtrengimet shtohen e me kujtime pervelohen,per ate det me dashuri qe ti e bere oqean ne vetmi
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Esba Thu 17 Jan 2013 - 5:05

Cfaredo qe ti japesh nje femre, ajo do te te ktheje me shume. Nqs i jep nje shtepi, ajo do te te japi nje familje.
Nqs i jep ushqime, ajo do te te japi vakte. Nqs i jep nje buzeqeshje, ajo do te te japi zemren. PO, ajo e shumezon gjithcka qe i jep, prandaj nqs i jep zhgenjim, ajo do te te japi 'Lamtumire' .
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Robi dashuris Thu 17 Jan 2013 - 5:26

lexova ne nje vend per femren "Eba" qe ne amerike ishte nje dycan qe shitenin burra. edhe ishte 5 kat, ne secilin kat kishte burra te ndryshem, edhe shkon nje femer te bleje nje burre, ne njerin kat thoshte qe ketu ke burra qe mbajne feijet,
ne katin tjeter keni burra qe mbajne femijet edhe gatuajne, etj... etj...
edhe kjo gruaja po ngjiste shkallet e kateve sepse nuk pelqente asnje burre ne keto 4 katet, kur vete tek kati 5-te shkruante ne dere je femra e 405.646 qe po viziton kete kate, ne kete kate nuk ndodhet asgje esht "bosh" dmth qe femrat nuk jan te ngopura me asgje edhe per asgje..... :P
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:14

“Dashuria e papjekur thote: “Te dua sepse kam nevoje per ty”, dashuria e pjekur thote:“Kam nevoje per ty sepse te dua”.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 6:16

Dashuria jone ... nje fjale qe s'thuhet
Dashuria jone ... nje kujtim qe s'shuhet
Dashuria jone ... puthje lamtumire
Dashuria jone ... kenge dashurie
Dashuria jone ... vuajtje e mashtrim
Dashuria jone ... dikur mall pa mbarim
Dashuria jone ... perrale e jetuar
Kjo dashuria ... jone copez e harruar !
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:33

TE SHOH TEK PI DUHAN E SYT I MBAN MBI MUA
DO DOJA TE ISHA CIGARE TDIGJESHA MBI BUZET E TUA
PO SI GJITHMON TI MA PRISH PLANIN
KUR U BERA CIGARE UN TI E KISHE LEN DUHAANIN

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fraza Dashurie qe keni fiksim? Empty Re: Fraza Dashurie qe keni fiksim?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi