Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos Harroni se... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos Harroni se... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos Harroni se... ...

+25
T_o_n_i
Neta E
Free spirit
Besa
mister.albania
Arabela
Anakonda
pexha
Katniss
Maksi
dajti modh
Selda
Lolita
Gjumashja
Sergio
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Prada
WebMaster
Ermanda
Hera
Emona
kasperi
Alberti
Poeti Dhimbjes
29 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:36

Mos Harroni se... ...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:37

Mos Harroni se, edhe perse dikush mundet te duket i gezuar, sejcili e ka nje plage qe i rrjedh ne zemer...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Alberti Sun 10 Oct 2010 - 11:05

..se ne klea love forum knaqeni gjithmone.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 11:06

Mos harroni, se dashuria e vertete vetem njehere te troket ne porten e shpirtit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Alberti Sun 10 Oct 2010 - 11:07

Mos harroni se jemi 1.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Oct 2010 - 0:09

se neser do prishet moti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Tue 12 Oct 2010 - 1:32

mos harroni se ka ikur ne pyll sorkadhja nuk eshte ketu per momentin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Oct 2010 - 1:50

mos haroni u dua te gjithve
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Wed 13 Oct 2010 - 2:25

Mos harro se gjdo gje do kete kuptim ne Jete...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 2:27

mos harroni se po bie shi sot e mos dilni pa ombrela se do lageni 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Wed 13 Oct 2010 - 2:31

Mos harroni se.. Do t'harrohesh edhe ti.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 2:34

mona eshte ne rrezik ka hypur larte kujdes mos e ngacmoni [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Wed 13 Oct 2010 - 2:44

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harroni se ..Se jom e till [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 2:47

se e ka per te na provokuar se nuk kercen Mos Harroni se... ... 426788
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 2:49

se dhe une jam pran jush
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Wed 13 Oct 2010 - 3:02

[You must be registered and logged in to see this image.] Mos harro se ..Do kercej kasper [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 3:57

mos harroni se gjithnje ne cak gjuaj dhe nuk deshtoj
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 4:03

mos harroni se ketu jam e une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 4:06

mos harroni se ka nderruar mendjen nuk do kercej ngalarte [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 4:07

mos harroni te kerceni e per mu 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Hera Wed 13 Oct 2010 - 4:08

se endrrat zgjasin aq sa zgjat jeta juaj
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 4:14

mos harroni se jeta eshte e bukur plot befasi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 4:21

mos harroni se genjeshtra te zgjat hunden
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Wed 13 Oct 2010 - 4:22

mos harroni se harresa nuk eshte e mire
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 4:55

mos harroni te na vini prap
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 5:20

se neser eshte dite e enjte :o
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Ermanda Wed 13 Oct 2010 - 5:29

Mos harro edhe mos hezito
Ermanda
Ermanda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shtepine e Burrit
Postime Postime : 109
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/09/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Infermjere

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 6:46

mos haroni se femit jan e ardhmja e jon
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Oct 2010 - 6:52

Mos harroni kurre atdhetarizmin e kurre mos harroni se jemi shqiptare


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Prada Wed 13 Oct 2010 - 6:58

mos harroni se shko kah te shkojsh dikush te shef kurr mos thuaj qe nuk pom shef kerkush
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 6:58

mos haroni kur flamorin kuq e zi sepse shum qak shqiptari u derdh per ket flamur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 13 Oct 2010 - 12:27

Mo harroni se, cdo e keqe qe beni, nuk ju harrohet kurre...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Alberti Wed 13 Oct 2010 - 12:51

Mos harroni se nuk duhet me harru..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 12:52

se shkoi vone
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Thu 14 Oct 2010 - 0:24

Mos harroni se.. Nuk je vete.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 0:50

mos haroni se jem ne online
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 14 Oct 2010 - 21:58

...duhet falenderuar Zoti që nuk u ka dhënë budallenjve aftësinë që të kuptojnë se janë të tille sepse do bënin akoma më shumë 'gabime' duke u justifikuar me faktin që janë budallenj.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Alberti Thu 14 Oct 2010 - 22:50

Mos harroni se s`ju harroj.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 23:17

mos haroni se jem vellazer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 15 Oct 2010 - 2:34

Mos harroni se, askush nuk n'a e don te miren si Shqiptar qe jemi.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi