Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos Harroni se... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos Harroni se... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos Harroni se... ...

+25
T_o_n_i
Neta E
Free spirit
Besa
mister.albania
Arabela
Anakonda
pexha
Katniss
Maksi
dajti modh
Selda
Lolita
Gjumashja
Sergio
LaDescarada
Єямєℓiиdå
Prada
WebMaster
Ermanda
Hera
Emona
kasperi
Alberti
Poeti Dhimbjes
29 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:36

First topic message reminder :

Mos Harroni se... ...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 2:39

...se nganjehere as shqipetari shqipetarit nuk ja don.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 2:45

Mos harroni se me i nderuari nga ne eshte nacionalisti dhe ai qe i sherben me shume ceshtjes kombetare...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 15 Oct 2010 - 2:46

Mos harroni se, ai qe sja don te miren vllaut apo motres se tij, vete zoti s'do tia fale te miren ne jete.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 2:55

Mos harroni se te fluturoj dua drejt hapesirave hyjnore, por ah kembet se c'me ngaterrohen ne hijet tokesore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 2:58

Mos harroni se 📰 gazeta SHEKULLI, vjen pas nje shekulli... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 4:19

mos harroni se ne Prishtine po bie shi dhe po e pastron pluhurin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:21

mos harroni se per te realizuar dicka pervec deshires duhet te kesh e mundesine..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 4:26

mos harroni se pas ores 24 eshte neser [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:27

mos harroni te qeshni me kete 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:29

...qe te kujtoheni [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:30

mos harroni te hani buke Mos Harroni se... ... - Faqe 2 426788
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 4:32

mos harroni se para se te shkoni te flini duhet te shkoni ne WC [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:33

mos harroni te shikoni endrra :lol:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:35

Mos harroni se ne dimer behet plazh... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 4:41

mos harroni se para se te bini ne gjume qumeshtin mos e leni ne shishe[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga LaDescarada Fri 15 Oct 2010 - 5:02

mos harroni se une ende jam pjes e kti forumi:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Sat 16 Oct 2010 - 4:02

Mos Harro se.. T'Kom shum Xhan un ty...Motla edhe Pse te Quaj ''Shtrige''

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Sergio Sat 16 Oct 2010 - 4:22

ju kamm miq
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Sat 16 Oct 2010 - 4:26

Mos harro se.. Sjelljet tua Jo ato qe Te tregon Cfar Personi Je.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Sergio Sat 16 Oct 2010 - 4:47

mos haroo se e e gabim
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Sat 16 Oct 2010 - 5:49

Mos harro se Nuk e kish am ty... ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 16 Oct 2010 - 12:39

Mos harroni se, jemi ne njerzit qe ndryshojme dhe jo koherat...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Vizitor Sat 16 Oct 2010 - 12:41

mos haroni se te gjith jemi vllezer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:02

Mos harro se Jeta Ka Nje Kuptim ,Per vetem disa e din ateb Jo te gjithe.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Gjumashja Tue 26 Oct 2010 - 23:14

mos harroni se edhe une jam ketu excited
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:15

Mos harro se t'kom yll ti mi [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Gjumashja Tue 26 Oct 2010 - 23:17

mos harro qe te kam xhan

p.s ma ngri nje cike [smile_1]
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Lolita Tue 26 Oct 2010 - 23:17

mos harroni se ju dua shummmm :1222:
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:20

Gjumashja shkruajti:mos harro qe te kam xhan

p.s ma ngri nje cike [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Mos harro dreqo se ta ngrij ngrij edhe ti [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Gjumashja Tue 26 Oct 2010 - 23:21

ta ngrita [smile_1]
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:21

Lolita shkruajti:mos harroni se ju dua shummmm [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harro se edhe ne ty [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harro ti dergosh nje Puc Aristgates [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 23:22

Gjumashja shkruajti:ta ngrita [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harro se dy tyyyyy [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Lolita Tue 26 Oct 2010 - 23:24

EmoNa shkruajti:
Lolita shkruajti:mos harroni se ju dua shummmm [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harro se edhe ne ty [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Mos harro ti dergosh nje Puc Aristgates [You must be registered and logged in to see this image.]

patjeter :o :gocebukur:
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga kasperi Fri 11 Mar 2011 - 6:52

mos harroni se interneti ka veti sa pozitive aq edhe negative,andaj shkoni kah ato pozitive
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 10:41

mos harroni ato qe keni ne men me i thane se asht gjynah me ngele ne sirtar te trunit
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga dajti modh Fri 11 Mar 2011 - 10:43

mos e ka gjet kush celesin qe me ka humbur mua qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 10:45

mos harroni se e gjetem e gjetem cilsin qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga dajti modh Fri 11 Mar 2011 - 10:46

mos harro me e provu a hapet qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Maksi Fri 11 Mar 2011 - 10:48

per tre dit kemi dit vere
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 10:48

mos harro se sjam hapse dyrsh qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Harroni se... ... - Faqe 2 Empty Re: Mos Harroni se... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi