Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Darka eshte gati,lani duart forumista People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Darka eshte gati,lani duart forumista People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darka eshte gati,lani duart forumista

2 posters

Shko poshtë

Darka eshte gati,lani duart forumista Empty Darka eshte gati,lani duart forumista

Mesazh nga kasperi Sun 24 Oct 2010 - 8:48

Darka eshte gati,lani duart forumista Malnas-kokuszos-piteDarka eshte gati,lani duart forumista Coke_christmas_bottles ju befte mire
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Darka eshte gati,lani duart forumista Empty Re: Darka eshte gati,lani duart forumista

Mesazh nga kasperi Sun 24 Oct 2010 - 9:03

Darka eshte gati,lani duart forumista ADLUD00Z une po i laje duart i pari e ju ejani mbas meje se po fttohet pitja [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Darka eshte gati,lani duart forumista Empty Re: Darka eshte gati,lani duart forumista

Mesazh nga Anakonda Mon 27 Feb 2012 - 18:56

Aaahahaahaah fute ne tave dhe ngrohe pasi ket pune ke ti.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Darka eshte gati,lani duart forumista Empty Re: Darka eshte gati,lani duart forumista

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi