Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu

Shko poshtë

Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu  Empty Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu

Mesazh nga Vizitor Wed 17 Nov 2010 - 8:42

Lushnjë, motocikleta përplaset me bordurën, vdes i riu  29393_3
LUSHNJE-Një 18-vjecar nga fshati Shakull i Lushnjës është aksidentuar për vdekje mëngjesin e sotëm.
Sipas të dhënave paraprake, Alfred Mihali drejtues i një mjeti morociklete është përplasur me borduren mbrojtëse të rrugës.
së bashku me të riun udhëtonte dhe një tjetër person, që nuk pësoi dëmtime të mëdha nga aksidenti.

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Fier–Lushnjë, në vendin e quajtur Gorre. Dyshohet se shkak per aksidentin qe i mori jeten te riut, kane qene shpejtesia dhe lageshtia ne rruge si pasoje e reshjeve te shiut. Mësohet se I riu nuk kishte kaskë mbrojtëse në kohën që udhëtonte me motocikletë.
Nderkohe qe policia ne vendin e ngjarjes po vijon hetimet e metejshme.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi