Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident ne Lushnje, nje i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksident ne Lushnje, nje i vdekur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident ne Lushnje, nje i vdekur

Shko poshtë

Aksident ne Lushnje, nje i vdekur Empty Aksident ne Lushnje, nje i vdekur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Mar 2010 - 2:01

Aksident ne Lushnje, nje i vdekur AksidentiiiNje aksident me pasoje vdekjen e nje personi ka ndodhur mengjesin e sotem ne fshatin Zhyme te Lushnjes.


Shtetasi Tomor Kamberaj ka gjetur vdekjen teksa udhetonte me mjetin me targa Lu 1044 B, i cili ka dale nga rruga per shkak te shpejtesise se madhe.

Ngjarja ka ndodhur rreth ores 02:00 dhe sipas burimeve ne vendngjarje, viktima ishte nen efektin e alkoolit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi