Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga An0nim prej Mon 22 Apr 2013 - 2:00

C'fare eshte forumi per ju fiksim apo kenaqesi?
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Emona prej Thu 25 Apr 2013 - 10:35

Per disa mund te behet edhe FIKSIM 24/3 ONLINE,qka ti thuash kesaj pos se fiksim!
Per mu eshte argetim..ne pak min qe ja kushtoji forumit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Ariel prej Thu 25 Apr 2013 - 23:25

Per mua eshte kenaqesi.
Sa here kam pak me shume kohe te lire me jep kenaqesi te flas me miqte e mi virtuale [smile_1]
Por te le punet e mia per forum sbehet fjale.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 99
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 26 Apr 2013 - 6:52

padiskutim kenaqesi ...se sna ben kush me zori te vijme ketu ...por vijme per kenaqesi qe te flasim me miq te botes se virtualitetit
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 30 Apr 2013 - 5:40

Kalim kohe, kenaqesi
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga WebMaster prej Sun 5 May 2013 - 10:52

Sikur ka then kjo lart kalim kohe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga idusha prej Wed 15 May 2013 - 5:58

kaLIM KOHE

idusha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/05/2013
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Burrelsja prej Fri 17 May 2013 - 7:02

per mu jan fiksime pasi kudo ku shkoj behe,m aktive

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Anakonda prej Thu 23 Oct 2014 - 21:11

pak nga te dyja

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga bekimi prej Fri 14 Sep 2018 - 10:07

Pershendetje antar te nderuar

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1893
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga bekimi prej Fri 14 Sep 2018 - 10:10

Per mua esht forumi dhtepis e dyt

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1893
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga qershicka prej Thu 10 Jan 2019 - 2:57

Forumi eshte kenaqsi dhe jo bezdi!Njihemi me njerez te rinj nga te gjitha anet e Globit!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1559
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 67
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Shkembi prej Thu 17 Jan 2019 - 6:48

Kënaqësi, hyj kur kam kohën e lir...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ? Empty Re: Forumi eshte fiksim apo kenaqesi si mendoni ju ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi