Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni

3 posters

Shko poshtë

Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  Empty Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni

Mesazh nga Emona Thu 25 Nov 2010 - 7:40

Fundet tepër të shkurtër

Madje, edhe nëse keni këmbët më të përsosura mos vishni funde apo pantallona tepër të shkurtër, veçanërisht në kombinim me këpucë ose me çizme. Gjatësia e fundit do të duhej të jetë ose një centimetër nën ose mbi gju, e bermudet dhe pantallonat e shkurtër janë të rezervuar për plazh.Bluzat e shkurtra

Mos e zbuloni barkun. Ndikon keq. Harroni bluzat e ngushta – gjokset duken të ndrydhura në to. Në shtëpi duhet t’i lini edhe bluzat me dekolte të tepërta, nga të cilat mund të fitoni edhe ndezje të mushkërive.Xhinsat tepër të ngushtë

Nëse kur keni qenë tinejxherë keni veshur xhinsa të tillë, kjo nuk do të thotë që t’i mbeteni besnike këtij trendi. Pantallonat ose xhinsat në të cilat ju vizatohen të brendshme është më mirë që t’i hidhni në bërllok.Tunika nuk është fustan

Tunika bën të vishet, nëse nën të keni hellanka, por pa asgjë ajo, megjithatë, është një pjesë veshjeje me të cilën nuk bën të eksperimentoni tepër. Veçanërisht jo nëse shkoni në punë ose në çfarëdo takimi, i cili kërkon një kod serioz të veshjes.Ngjyrat e neonit

Ngjyrat që vrasin syrin, si për shembull ajo e llakut për thonj, nuk duhet përdorur. Është më mirët zgjidhni nuanca të ngjyrës së kuqe dhe ngjyrës së koralit.Mos ‘vidhni’ nga fëmijët

Gratë e pjekura kurrë nuk duhet që të vishen si vajza, të veshin bluza të thurura apo çorape të zbukuruara. Është me rëndësi që të visheni në përputhshmëri me vitet.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  Empty Re: Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni

Mesazh nga Ariel Thu 2 Dec 2010 - 11:16

Nga te gjitha ato me siper nuk vesh asgje pervec tunikes ne plazh me rrobebanjo [smile_1] kur jam jashte shtetit kuptohet, ne hotel...se ne shqiperi nuk e vesh fare. mireseerdheet
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  Empty Re: Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni

Mesazh nga Anakonda Sat 7 Apr 2012 - 5:15

aTehere i bjeka qe te mos veshim asgje,te rrim me mir lakuriq sip[as ketyr rregullave

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni  Empty Re: Gjashtë gjëra të cilat assesi nuk bën t’i vishni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi