Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

+18
bobi 10
Leo_uk
Ajo goca
dajti modh
CuN@BosS/
Aristogata
Bukuria shpirterore
Erisa
jona
Shaban Cakolli
Next
juxhin
mela
alketa
[DJ^TRINITY]
Vellai
WebMaster
marsida
22 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 2:34

A dini te gatuani ,dhe cila gjelle ju pelqen?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 2:40

une di as mire po as keq
gjeja qe di te gatuaj mire dhe qe me pelqen eshte mish pule ne tave me patate kungull karota speca dhe erza
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Mon 12 Jan 2009 - 2:46

un e qaj gatimin :P :P di me skuq vez, patate, me zi makarona dhe grosh :P hahahaha jam guzhinier perfekt apo jo :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Jan 2009 - 2:47

deri tani skam helmuar njeri me pelcen te gatuaj shum :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Mon 12 Jan 2009 - 3:05

po,me pelqen shume te gatuaj ,dhe sinqerisht gatuaj shume mire :drunken:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vellai Mon 12 Jan 2009 - 3:32

jam mjeshter ne guzhine
sa per dijeni te gjithe meshkujte me shenjen e demit dine te gatuajne
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty ...

Mesazh nga [DJ^TRINITY] Mon 12 Jan 2009 - 7:04

Un di te gatujj shum lloje gjellash ... si psh :P
Sufllaqe, hot-dog, sanduic, tost , hamburger etj etj juhjjjjj:D:D:d
[DJ^TRINITY]
[DJ^TRINITY]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Irak
Postime Postime : 18
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : Kengetar

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Tue 13 Jan 2009 - 3:51

Vetem me skuq veze di per zotin... asgje tj... as makaronat s`di t`i bej
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 3:52

qyqaa,oj goce do na ngelesh ne dere ,po ik e mso se na fulliqe juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Tue 13 Jan 2009 - 3:54

ahahahahahahahahaha.... mos ki merak jo, se s`ngel ne dere
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 3:55

Goce,te te thot Amanda nji gjo ty ? nqf me lejon ,kuptohet?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Tue 13 Jan 2009 - 3:57

po sigurisht
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:00

QYQAAAAAAAAAAAAAAAA MI GRAAAAAAAAA SDIKA GOCA ME GATUJT DHE UN DIKAM ME SHUM SE KJO HAHAHAHAH
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:03

Atehere!!!
Dashuria vjen nga stomaku qe D.M.TH --->nje gatim i mire Dashuri me e modhe juhjjjjj
Burri 1 ore mund mos ti veri veshin cilesive te tua D.M.TH ---> oren e 2,3,4, etj etj ,do pjaten perpara ,se bukuria apo trupi yt ,nuk e ngopin dote gjate 24 oreve
M e kte gjo doja me te then qe,,,,,femra pervec bukuris apo xhentileses qe mund te disponoj ,duhet te jet e gjitheaneshme dhe persa i perket Guzhines & pastrimit apo per-kujdesjes ndaj partenerit juhjjjjj

P.S shpresoj qe,me kuptove qart juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:05

PAPAPAPPAPAPA SA BUKUR KE FOL AMANDA MA KE BO ZEMREN MAL :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Tue 13 Jan 2009 - 4:07

O lal, shife pak moshen time se nk behet nami.... Jam 16 vjece... Shkolla nje her, pastaj burrin. Ato gjera kam plot kohe per t`i mesuar
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:07

Ty te raft nji gru qe vetem sufllaqe e sandwica din me bo :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:08

sigurisht qe e pashe yllo,por,,po te them ne te ardhmen kuptohet juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:09

HAHAHAHAHHA AMANDA JO MI MOS QAJ HALLIN SE E KAM GRUN DHE MI BON TE GJITHA :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Tue 13 Jan 2009 - 4:09

ok ok, shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum falemineeeeeeeeeeeeerit per keshillat
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:10

ce pyt mo :lol!: boji qefin vetes se stomoku po te bon demostrat nga sandwicat juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:10

HAHAHAHAH PO CA TI BOJ UN QE SDIN ME I BO MIR KTO KTEJ SANDUICAT :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:12

Asgje KLEDIA .....e kemi per detyre ndaj jy gocave te vogla juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:14

SHI SI FLET PROFESORESHA :P :P
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:15

Qepe mer,se te erdha aty ena tregoj una ty,profesoreshen juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:16

AJDE MI KALO IER KTEJ NGA LAGJA IME PO TA MAJTI :lol!: :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:17

po nga lagja im hyn me passaport mer ,se ke shoncin ti :lol!: te lagja jot e kom kollaj fare une juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:19

SHEEEEEEEEE VDISNI JU GOCAT TE MBURRENI ICIK :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:21

jo mer O e vertet juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:22

TA BESOJ RRENEN :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:22

nji cop revani ,jom tu honger ,don içik mer :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga marsida Tue 13 Jan 2009 - 4:25

NA JEP I CAP MI DREQ SE MAROI :lol!: :lol!:
marsida
marsida
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Durres Albania
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Jan 2009 - 1:52

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? NoteNotes Per 4-5 persona duhen: kungulleshka 1 kg, mish i grir 200grame ose 1 filxhan caji, qepe 2-3 kokrra, oriz 1 filxhan kafeje, kripe, piper, koper. Per salcen beshamel duhen: gjalpe 1 luge gjelle, miell 1 luge gjelle, qumesht 1 filxhan caji, leng kukgulli 1 filxhan caj, veze 1 kokerr, leng limoni ose limontoz sipas deshires, kripe, piper. Per salcen e kuqe duhen: vaj 2 filxhan kafeje, qepe 1 kokerr, miell gjysem luge gjelle, domate 2-3 kokrra ose 1 luge e gjysem salce gjelle, kripe, piper, flet dafine, koper e grire holle.


Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? NoteNotes Per 4-5 persona duhen: kungulleshka 1 kg, mish i grir 200grame ose 1 filxhan caji, qepe 2-3 kokrra, oriz 1 filxhan kafeje, kripe, piper, koper. Per salcen beshamel duhen: gjalpe 1 luge gjelle, miell 1 luge gjelle, qumesht 1 filxhan caji, leng kukgulli 1 filxhan caj, veze 1 kokerr, leng limoni ose limontoz sipas deshires, kripe, piper. Per salcen e kuqe duhen: vaj 2 filxhan kafeje, qepe 1 kokerr, miell gjysem luge gjelle, domate 2-3 kokrra ose 1 luge e gjysem salce gjelle, kripe, piper, flet dafine, koper e grire holle.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vellai Thu 15 Jan 2009 - 2:08

kur te bej tav kosi me mish gjingji do te theras per darke :lol:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Vizitor Thu 15 Jan 2009 - 5:00

Tav-kosi ,skom zili se boshshpeshe vete une o VLLAI.....po a nji tav palte me mulçia 😢
me ka mor molli :roll:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Jan 2009 - 12:08

Tava e kosit behet fantastike, ose te pakten mua me shijon me shume, me produktet e shqiperise. : )

Tava pergatitet me mish qengji ose dashi & disa me pule, shiko c'fare ke ne frigorifer Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Icon_razz. Nqs eshte me mish qingji ajo piqet direkt, ndersa me mish tjeter duhet te zihet me pare. Prite mishin, e qingjit, ne thela dhe vendose ne nje tepsi ku i hidhet gjalpe dhe futet ne furre te hiqet. Mos harro, here pas here te hedhesh uje nga pak (qe te mos thahet). Pasi hiqet nga furra, ne nje tenxhere me gjalpe kaurdiset pak miell deri sa te zverdhet. Shtohet lengu i mishit te pjekur, perzihet dhe vlojne deri sa te marri hijen e salces (te trashet). Hiqe nga zjarri, dhe pasi ftohet i shtohet kos, veze, kripe dhe perzihen mire-e-mire. Ne tave hidhet pakes oriz (gjysem i zier), rradhiten thelat e mishit, hidhet masa e pregatiur me pak gjalpe siper e piqet ne furre derisa siperfaqja te make ngjyre te skuqur.

[Nqs nuk ke mish qingji per momentin, atehere varianti i dyte eshte mishi i dashi ose i pules. Mishi (pules ose i dashit) zihet & llokmat vendosen ne nje tepsi. Kjo ndiqet me nje dore oriz ne tenxheren me leng mishi dhe zihet gjerisa orizi te jete gjysem i gatshem. Ne tabaka hidhni kos, veze, lengun i mishit me orizin & keshtu, i perziejme sebashku kur lengu te jete i ftohte. Si perfundim, piqe ne furre, sikurse mesiper, ne nje tepsi.

TAV KOSI PER VELLAIN TIM HAHAHA
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty pak gjera

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jan 2009 - 4:40

di vetem te skuq veze dhe patate por patate pasi te jene gati per tu hedhur ne friteze
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga alketa Sat 17 Jan 2009 - 5:25

gero, dike me shum se un lal
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty sa e sakte kjo

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jan 2009 - 5:33

:P :P :P :P :P :P :lol!: :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty hej klea ke ndonje liber gatimi

Mesazh nga Vizitor Sat 17 Jan 2009 - 5:35

:P :P :P :P :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....? Empty Re: Guzhina per ju ,dhe a dini te gatuani....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi