Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare dini te gatuani?... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare dini te gatuani?... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare dini te gatuani?...

+21
CuN@BosS/
Docteur
Labja
era85
Єямєℓiиdå
Anakonda
Ariel
Maksi
Klio
Arabela
Poeti Dhimbjes
dajti modh
il conte
V-I-P
Emona
Cazanova
WebMaster
Durrsaku
Amazone
kasperi
leta
25 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 10:27

Per cfare jeni specialiste?...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 10:28

Dashurine, me pasion e me njecike limon... [smile_1]

mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 10:28

Perralla me Mbret, por ne te vertet... [smile_1]

mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 10:29

Qiqra ne hell... [smile_1]

mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga leta Sun 19 Dec 2010 - 10:30

speca me tirit...tirit me speca hehehe
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga kasperi Sun 19 Dec 2010 - 10:40

di te gatuak kifle me drenusha
kifle me sorkadhe mireseerdheet [smile_1] [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Dec 2010 - 11:06

cfare te me doje zemra celebrate005 celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Amazone Sun 19 Dec 2010 - 12:25

per cdo gje ....me pelqen guzhina
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Dec 2010 - 5:51

Idera
e mendime
Puthje
perqafime... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Dec 2010 - 6:03

vec speca te mbush me kopila [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Durrsaku Mon 20 Dec 2010 - 6:32

torte me intrige dhe dashuri
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Dec 2010 - 6:51

KRELANA ME DUQA hahahaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Dec 2010 - 6:53

Lazanjie ne furre me mish te grire


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Mon 20 Dec 2010 - 7:37

japrak me gjethe fiku mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Cazanova Mon 20 Dec 2010 - 8:28

asgje Cfare dini te gatuani?... 426788
Cazanova
Cazanova
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 11
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Emona Tue 18 Oct 2011 - 7:50

Shumicen egjerave qe i takon ni Femre ti dij.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga V-I-P Tue 18 Oct 2011 - 7:58

groshe te larme :P
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga il conte Tue 18 Oct 2011 - 8:10

pasta a forno
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga dajti modh Tue 18 Oct 2011 - 8:33

vez ..po vec te ziera Cfare dini te gatuani?... 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 22 Oct 2011 - 23:31

Shume ushqime...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Arabela Sun 23 Oct 2011 - 2:44

Saimiri shkruajti:Shume ushqime...
edhe une,,,por dhe po nuk e di se si behet vetem formulen dua,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 25 Oct 2011 - 23:55

Ne shume raste, formulen e formuloj vete une...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Klio Wed 26 Oct 2011 - 0:24

Une asgje fare[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Vizitor Wed 26 Oct 2011 - 0:24

asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Maksi Sun 30 Oct 2011 - 21:33

di shum receta po me shum di te bej sallata mbi 20 lloje di
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Arabela Sun 30 Oct 2011 - 22:32

gjera te ndryshme,,me pelqen te provoj dhe receta te reja,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Durrsaku Sun 30 Oct 2011 - 22:38

shume gjera ne vecanti peshkun
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Ariel Sun 13 Nov 2011 - 0:27

Opo te gjitha :[LoL]:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Maksi Sun 13 Nov 2011 - 2:32

saper te then qe sdi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Klio Sun 13 Nov 2011 - 3:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Durrsaku Sun 13 Nov 2011 - 3:58

rremuje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 20:01

varet nga humori...............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 3 Mar 2012 - 23:12

Boll di ushqime alla shqiptarshe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Maksi Sun 4 Mar 2012 - 0:06

jo keq
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga era85 Sun 4 Mar 2012 - 0:25

Sa per gatim se vrasi trurin fare por kur perton kot edhe se di te gatuesh agagagaga

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 1:54

makaronat,dhe sallatrat i boj me deshire.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Emona Mon 19 Mar 2012 - 6:46

Disa per mos me thon ''tona '' rreth kuzhines Kosovare. juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Mar 2012 - 6:48

Aq sa duhet me dijt....fli e pite i di me i bo me mire nga te gjitha.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Emona Mon 19 Mar 2012 - 6:51

Krysorja me dit me bo Flija...ajo ehte prezent ne gjdo sofer shqiptare. juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Labja Mon 19 Mar 2012 - 6:53

Un sdi te gatuaj asgje fare................as nje vez te zier sdi te bej smile_2] :541221: :541221: :541221:
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare dini te gatuani?... Empty Re: Cfare dini te gatuani?...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi