Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si te  Gatuani Peshkun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si te  Gatuani Peshkun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si te Gatuani Peshkun

3 posters

Shko poshtë

Si te  Gatuani Peshkun Empty Si te Gatuani Peshkun

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jan 2011 - 4:23

Perbersit per 4 persona:

4 fileto peshku
Domate pa lekure
Kripe
Piper
Majdanoz
Koper
Peperoncino
Vaj ulliri
Vera bardhe
borzilok


Fileton e peshkut e ngjyejme me miell dhe i veme te skuqen ne nje tigane me vaj, pasi i kemi skuqur mire i shtojme pak vere per ti shuar dhe salcen e domates, i leme pake te ziejne, me pas i shtojme erzat dhe ullinjte e grire holle dhe i leme per disa minuta te gatuhen. Filetot i vendosim ne pjate dhe i mbulojme me salcen e pergatitur
Si te  Gatuani Peshkun 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Si te  Gatuani Peshkun 30l12rc Pytje & Përgjigje Si te  Gatuani Peshkun 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te  Gatuani Peshkun Empty Re: Si te Gatuani Peshkun

Mesazh nga Tonii Wed 12 Jan 2011 - 8:45

ja nje menyr tjeter nga ana ime
marrim peshkun e ekzekutojm me ndonje thik
bejm nje zjarr te vogel me prush
vendosim mbi prush nje zgar e pjekin ngadal
leng limoni persiper , ver te kuqe dhe pastaj esht faza perfundimtare e eleminimit total te ktij maskara peshku
excited
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te  Gatuani Peshkun Empty Re: Si te Gatuani Peshkun

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 20:01

Gatim teper tradicional me duket.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si te  Gatuani Peshkun Empty Re: Si te Gatuani Peshkun

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi