Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjejeni se; Perse ... ... ?!

+11
Leo_uk
Arabela
Docteur
Golden
Katniss
dajti modh
Tonii
kasperi
Ariel
bobi 10
Poeti Dhimbjes
15 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 27 Dec 2010 - 7:39

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te luajme lojen e gjaegjezave qe fillojne me kete fraze:
Gjejeni se perse ... ... ?!

Argetim te kendshem.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Tonii Sun 8 May 2011 - 9:56

Calliope shkruajti:
Tonii shkruajti:pran bregut te detit
me kemb e puthje token
ne gjurmet e reres
vulose autografin
me trupin tend te lagur nga vala
perendimi erdhi...
ne romantiken e muzgut
ngjyrose qiellin me te kuqe
me yjet erdhe bashk
si kuror me lule
vendosur lart mbi kup
mbi ate kup qiellore ...
Toni,shume e bukur kjo... per here te pare e lexoj,e kujt eshte?

e imja esht ska vler dhurata te shkruar nga te tjer
madje e shkruajta tani
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Katniss Sun 8 May 2011 - 9:59

Tonii shkruajti:
Calliope shkruajti:
Tonii shkruajti:pran bregut te detit
me kemb e puthje token
ne gjurmet e reres
vulose autografin
me trupin tend te lagur nga vala
perendimi erdhi...
ne romantiken e muzgut
ngjyrose qiellin me te kuqe
me yjet erdhe bashk
si kuror me lule
vendosur lart mbi kup
mbi ate kup qiellore ...
Toni,shume e bukur kjo... per here te pare e lexoj,e kujt eshte?

e imja esht ska vler dhurata te shkruar nga te tjer
madje e shkruajta tani

Komplimentet e mija Toni,shume e bukur.... brava brava brava dhe faleminderit..... geeegge
Na doli edhe nji romancier .....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Docteur Tue 24 May 2011 - 22:05

Pse gomari rrzohet per toke dhe ngre kembet ? lol qesh qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Docteur Tue 24 May 2011 - 22:05

pse lepuri ka veshet te medhejn
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Docteur Tue 24 May 2011 - 22:06

Pse maca i han mijte ?
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Arabela Tue 24 May 2011 - 22:14

Wolf shkruajti:pse lepuri ka veshet te medhejn

per te vene me shume se nje pale vethe Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 duhaniiiii
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Docteur Tue 24 May 2011 - 22:17

Arabela shkruajti:
Wolf shkruajti:pse lepuri ka veshet te medhejn

per te vene me shume se nje pale vethe Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 duhaniiiii
ncuk whackbutt pyetje e gabuar 4
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Arabela Tue 24 May 2011 - 22:20

Wolf shkruajti:
Arabela shkruajti:
Wolf shkruajti:pse lepuri ka veshet te medhejn

per te vene me shume se nje pale vethe Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 duhaniiiii
ncuk whackbutt pyetje e gabuar 4

per te degjuar me mire??? geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Docteur Tue 24 May 2011 - 22:22

se fle shume gjume qesh qesh qesh geeegge
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Arabela Tue 24 May 2011 - 22:24

Wolf shkruajti:se fle shume gjume qesh qesh qesh geeegge

edhe une fle shume por veshet i kam te vegjel dhe te bukur Pff mos me merz Pff mos me merz
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 9:59

Pse gjarpri nuk djersin? geeegge


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:08

Ariel shkruajti:Pse gjarpri nuk djersin? geeegge
ska dure me fshi djersen celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:12

pse iken pula me vrap kur don me e shkel gjeli ... Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:28

dajti modh shkruajti:
Ariel shkruajti:Pse gjarpri nuk djersin? geeegge
ska dure me fshi djersen celebrate005

se s'ka sqetlla qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:32

dajti modh shkruajti:pse iken pula me vrap kur don me e shkel gjeli ... Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788

po se gjeli esht i pakujdesshem dhe nuk ka shku perpara n'farmaci qesh qesh qesh qesh
dhe ka tmerr me bo veze qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:32

Pse gjeli kur kendon i ngre syte nga qielli... qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:36

Ariel shkruajti:
dajti modh shkruajti:pse iken pula me vrap kur don me e shkel gjeli ... Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788

po se gjeli esht i pakujdesshem dhe nuk ka shku perpara n'farmaci qesh qesh qesh qesh
dhe ka tmerr me bo veze qesh qesh qesh qesh qesh qesh
jo jo nuk eshte kjo ariel Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:39

Po ja futa kot ri hahahahahahaa

thuje ti se sma pret truni tani qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:40

Ariel shkruajti:Pse gjeli kur kendon i ngre syte nga qielli... qesh qesh
se e din kongen permendesh Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:42

dajti modh shkruajti:
Ariel shkruajti:
dajti modh shkruajti:pse iken pula me vrap kur don me e shkel gjeli ... Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788

po se gjeli esht i pakujdesshem dhe nuk ka shku perpara n'farmaci qesh qesh qesh qesh
dhe ka tmerr me bo veze qesh qesh qesh qesh qesh qesh
jo jo nuk eshte kjo ariel Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788

aaaaaaaaaaaaaa hahahahahahaaaaaaaaaaaaa qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
do me i tregu shoqeve qe esht e nershme e shkreta qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:44

kjo po e sakte ARIEL vena nga une per fitoren ooooooo
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:48

e gjetaaaa Vangjeeeel celebrate005 celebrate005 qesh qesh qesh qesh
ooooooo


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 10:50

gjejeni fjalen qe NDRYSHE shkruhet e NDRYSHE lexohet Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 10:58

Po NDRYSHE mo qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 11:00

dy birra per sonte ARIEL :429293: :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:03

hhearts
qesh qesh
s'po m'punon truni per sot se kam pas dit gjithato...


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:04

Pse pula nuk e pi ujin e nxehte ? qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Sun 29 May 2011 - 11:09

ska buze me e provu Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Katniss Sun 29 May 2011 - 11:10

Sepse i dalin vezet e ziera qesh qesh qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:11

Calliope shkruajti:Sepse i dalin vezet e ziera qesh qesh qesh qesh qesh
yesss yesss qesh qesh qesh qesh


pse gjeli nuk ben veze? qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Katniss Sun 29 May 2011 - 11:12

hahahahahahah se them dot qesh qesh qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:19

Calliope shkruajti:hahahahahahah se them dot qesh qesh qesh qesh qesh

po thuje mo...hahahahahaa qesh qesh qesh qesh qesh qesh
se can sumatricen per 15 lek qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Katniss Sun 29 May 2011 - 11:21

hahahahhahahah e ajo qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh

Pse pula nuk ha cokollate ? qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:25

se ka frike mos del veze Kinder qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Katniss Sun 29 May 2011 - 11:26

qesh qesh qesh qesh qesh Yess [smile_1]

Pse ngrihet kafja kur zihet ? qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Sun 29 May 2011 - 11:38

ah kte se di geeegge


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 29 May 2011 - 20:45

Cfare ka te perbashket Arieli me nje Tornado ? qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 29 May 2011 - 20:48

Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 29 May 2011 - 20:52

Pse Klea ferkon syte cdo mengjes kur zgjohet nga gjumi? qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 20:54

Leo_uk shkruajti:Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh
se skane me strese ja kane lene hallet burrave
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 2 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi