Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjejeni se; Perse ... ... ?!

+11
Leo_uk
Arabela
Docteur
Golden
Katniss
dajti modh
Tonii
kasperi
Ariel
bobi 10
Poeti Dhimbjes
15 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 27 Dec 2010 - 7:39

First topic message reminder :

Ne kete teme, do te luajme lojen e gjaegjezave qe fillojne me kete fraze:
Gjejeni se perse ... ... ?!

Argetim te kendshem.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Sun 29 May 2011 - 20:57

Jo nuk e ke gjet Alex..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 1:33

Leo_uk shkruajti:Cfare ka te perbashket Arieli me nje Tornado ? qesh

qesh qesh qesh qesh Se vjen nji her m'sene qesh qesh qesh qesh
Dhe kur vjen ...bon gjithe ate rremuje qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 1:35

Leo_uk shkruajti:Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh

Se bohena zoja t'ronda ri qesh qesh qesh qesh qesh
Mbajm dhe shume peshe mbi vete qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Durrsaku Mon 30 May 2011 - 2:01

perse bota nuk eshte e rrumbullaket
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 30 May 2011 - 7:06

Nuk e ke gjet Arielo jo!! qesh qesh qesh

Kur te jesh online ta them se eshte e forte... qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Mon 30 May 2011 - 7:55

Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh

Se bohena zoja t'ronda ri qesh qesh qesh qesh qesh
Mbajm dhe shume peshe mbi vete qesh qesh qesh qesh
..
.............................................................
se kane tru me shume pranej jan martu ............... Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 426788 Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 30 May 2011 - 9:21

Jo,jo as ti dajto se ke gjet..... qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Lolita Mon 30 May 2011 - 9:22

he thuje se na bere kurjoze qesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 10:08

Leo_uk shkruajti:Nuk e ke gjet Arielo jo!! qesh qesh qesh

Kur te jesh online ta them se eshte e forte... qesh

Ho ri se erdha....se ja futa kot aty qesh qesh
Po pres geeegge


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 30 May 2011 - 10:11

Leo_uk shkruajti:Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh

Nje grua single shkon hap frigoriferin e sheh, e mbyll dhe iken ne krevat shpejt... Nje grua e martuar shkon ne krevat, sheh dhe iken me vrape te hap frigoriferi.. qesh qesh qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 10:15

Leo_uk shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Pse jane grate e martuara me ne peshe se ato qe jane single? qesh

Nje grua single shkon hap frigoriferin e sheh, e mbyll dhe iken ne krevat shpejt... Nje grua e martuar shkon ne krevat, sheh dhe iken me vrape te hap frigoriferi.. qesh qesh qesh qesh

jallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
sdo me kishte shku mendja kurre hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Leo_uk Mon 30 May 2011 - 10:19

Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Cfare ka te perbashket Arieli me nje Tornado ? qesh

qesh qesh qesh qesh Se vjen nji her m'sene qesh qesh qesh qesh
Dhe kur vjen ...bon gjithe ate rremuje qesh qesh qesh qesh qesh

Lexoje ketu me poshte;

Tornado ashtu si Ariel kur arrin "kulmin" eshte e furishme dhe e lagur, kur largohet dhe te le ashtu si Tornado ti merr te gjitha me vete, me shpi e makine ... qesh qesh qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Mon 30 May 2011 - 10:24

kur kuptohet nje gjyshe qe eshte shume e vjeter Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 10:35

Leo_uk shkruajti:
Ariel shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Cfare ka te perbashket Arieli me nje Tornado ? qesh

qesh qesh qesh qesh Se vjen nji her m'sene qesh qesh qesh qesh
Dhe kur vjen ...bon gjithe ate rremuje qesh qesh qesh qesh qesh

Lexoje ketu me poshte;

Tornado ashtu si Ariel kur arrin "kulmin" eshte e furishme dhe e lagur, kur largohet dhe te le ashtu si Tornado ti merr te gjitha me vete, me shpi e makine ... qesh qesh qesh qesh

vallahi ket pjese te Tornados nuk e njifja qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga WebMaster Mon 30 May 2011 - 10:39

dajti modh shkruajti:kur kuptohet nje gjyshe qe eshte shume e vjeter Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 426788

kur si punon me vallai hahahahahahahaha
Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 30l12rc Pytje & Përgjigje Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga dajti modh Mon 30 May 2011 - 10:41

jo nuk eshte kjo KLEA Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Ariel Mon 30 May 2011 - 11:35

Kur harron dhe emrin e vet Habitur


Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 18:56

Kur nuk ka takat per skena erotike............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjejeni se; Perse ... ... ?! - Faqe 3 Empty Re: Gjejeni se; Perse ... ... ?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi