Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

+35
Anakonda
CuN@BosS/
Leo_uk
exploreri
Free spirit
Besa
Klio
Durrsaku
Aяtємιѕα
Emona
Tonii
Albert
Arabela
Docteur
enigma
Daku
dajti modh
T_o_n_i
AlBora
LaDescarada
enis
Maksi
sycka
Lolita
Darius
Selda
tironse
Katniss
Gjeto Gjetani
Єямєℓiиdå
WebMaster
bobi 10
Aristogata
Amazone
Poeti Dhimbjes
39 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 27 Dec 2010 - 10:15

First topic message reminder :

Ju personalisht me cfare dialekti flisni?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Sat 19 Mar 2011 - 11:27

ske ndigju ndroqin ti qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Daku Sat 19 Mar 2011 - 11:27

Ca hu, un te hosh :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Sat 19 Mar 2011 - 11:31

Daku shkruajti:Ca hu, un te hosh :P
qesh qesh qesh qesh qesh tamon frengjisht e kane qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga tironse Sat 19 Mar 2011 - 11:33

dajti modh shkruajti:ske ndigju ndroqin ti qesh

qesh qesh qesh qesh po ato te berzulles i ke ngju noi here qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Sat 19 Mar 2011 - 11:36

tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:ske ndigju ndroqin ti qesh

qesh qesh qesh qesh po ato te berzulles i ke ngju noi here qesh qesh qesh qesh
qesh qesh qesh eme si baldushku njesoj e kane dialektin qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga tironse Sat 19 Mar 2011 - 11:37

dajti modh shkruajti:
tironse shkruajti:
dajti modh shkruajti:ske ndigju ndroqin ti qesh

qesh qesh qesh qesh po ato te berzulles i ke ngju noi here qesh qesh qesh qesh
qesh qesh qesh eme si baldushku njesoj e kane dialektin qesh qesh qesh

qesh qesh qesh po po ngjajne
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Daku Sat 19 Mar 2011 - 11:39

Ne baldushk , vrapimit i thone Verdhore hahahahahahaahahaha
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Sat 19 Mar 2011 - 11:41

Daku shkruajti:Ne baldushk , vrapimit i thone Verdhore hahahahahahaahahaha
qesh qesh qesh verdho verdho qesh qesh qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga tironse Sat 19 Mar 2011 - 11:47

dajti modh shkruajti:
Daku shkruajti:Ne baldushk , vrapimit i thone Verdhore hahahahahahaahahaha
qesh qesh qesh verdho verdho qesh qesh qesh qesh

ne dajt vrapo i thon fuji fuji qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Sat 19 Mar 2011 - 11:49

e eri verdho kap saten qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Daku Sat 19 Mar 2011 - 14:45

Ke puna me u tall mbasditeve flasim me kolegun e punes Italishte me theks lushnje .:P:P

Noeeeeeee noeeeeeeeeeeee
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Maksi Sat 19 Mar 2011 - 19:27

te perzier korce -elbasan
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga enigma Sun 15 May 2011 - 22:45
Has gramatiqki shyp, tetovarski ene kosovarce qesh
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga WebMaster Sun 15 May 2011 - 22:57

Jam mesuar ti pershtatem te gjitha djalekteve skam veshtersi varet me ke flet edhe cilin djalekt perdor
Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Docteur Sun 15 May 2011 - 22:59

me thene te drejten munde me ju pershtate tanve se kam problem flas me dialekt verior me pelqen ma shume
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Maksi Sun 15 May 2011 - 23:01

korcarce
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Arabela Mon 16 May 2011 - 6:02

ne pergjithesi flas me dialekt kinez,,,ne vecanti pogradecarçe qesh qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga dajti modh Mon 16 May 2011 - 6:22

veriu dhe jugu .. por me qef kam shqiperia mesme :lol!:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Selda Mon 16 May 2011 - 6:46

flas gjuhen e prinerve te mi SHKODRANE se kena gjuh krejt te amel qe shkrijme tane shqipnine ....dhe pse shume here munohem me zor me fol gjuhen letrare por e di une me falni ju se me keni xhan 432965
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Albert Mon 16 May 2011 - 6:51

elbasanshe
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Vizitor Mon 16 May 2011 - 6:53

kosovarqe dhe shkodrane
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Selda Mon 16 May 2011 - 6:55

kushtrimi shkruajti: kosovarqe dhe shkodrane

kushtrim djali nuk e dijsha se flet dhe ti shkodrance uuuuuuuuuuuu sa mire 432965
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga LaDescarada Mon 16 May 2011 - 8:48

kosovarce
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Lolita Mon 16 May 2011 - 8:49

toskerisht
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga enis Mon 16 May 2011 - 8:51

sipas venit qe ndodhem............po tasha fole gjithesi..........
damote,,,,,kaptin..............miremroma........... qesh qesh
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Selda Mon 16 May 2011 - 8:53

enis shkruajti:sipas venit qe ndodhem............po tasha fole gjithesi..........
damote,,,,,kaptin..............miremroma........... qesh qesh

kortolle ....mollatare....portogal......vizin etj etje ..... 432965
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Jul 2011 - 10:26

Ne forum ju pershtatem te gjitheve...por ne jeten e perditshme dialektin verior/kosovar e keputi.....Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Tonii Fri 15 Jul 2011 - 10:30

ne dialekt standart e perzier pakez me gjuhen e lagjes Tironaaaa
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Katniss Fri 15 Jul 2011 - 10:37

Gegerisht , ne shtepi dhe me te afermit, rrenjet i kam gege.
Kur e shkruaj, e perdor gjuhen standarde
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Arabela Fri 15 Jul 2011 - 20:07

me ate te vendit tim,,domosdo,,Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga bobi 10 Fri 15 Jul 2011 - 23:48

Berz,,,,,,,,,,a c'dialekt ka??Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 668312


Ate te shqipes letrare,pa asnje deformim!!!


Edituar për herë të fundit nga bobi 10 në Sat 16 Jul 2011 - 5:55, edituar 1 herë gjithsej


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Maksi Sat 16 Jul 2011 - 1:21

korce me shume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Vizitor Sat 16 Jul 2011 - 5:37

kosovarqe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga WebMaster Sat 16 Jul 2011 - 5:38

Durrsjone celebrate005
Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Vizitor Sat 16 Jul 2011 - 5:44

kosovarqe po dhe shkodrane
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Daku Sat 16 Jul 2011 - 7:14

A je marr aa :P

Ne gjuhen mo te omel ne bote tironce
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Maksi Sat 16 Jul 2011 - 7:33

jugu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga LaDescarada Wed 20 Jul 2011 - 22:37

kosovarqe
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Darius Wed 20 Jul 2011 - 22:39

gjuhen letrare por me shume shoket me thone qe ti flet si labet 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Maksi Wed 20 Jul 2011 - 23:32

gjuhen letrare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?! - Faqe 2 Empty Re: Me c'fare dialekti flisni ju personalisht?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi