Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

+20
Darius
Arabela
tironse
xhoni_bravo
enigma
Maksi
vajza-sy-bukur
Leo_uk
AlBora
dajti modh
Emona
Poeti Dhimbjes
kasperi
dr.Dugi
Ajo goca
CuN@BosS/
Prada
Єямєℓiиdå
Gjeto Gjetani
WebMaster
24 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 20:24

Cilen llogjike mbeshtesni ju?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 23:23

pasi jane fejuar them une geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Jan 2011 - 23:33

Ncncnc po te tham ne kohet e shkuara jam dakort me kete ..po te them se esperienca e njeriut nuk eshte bere para apo mbrapa marteses se nese don njeriun qe ti ke pran nuk e ndalon afshin e ti qe ka per te sepse nuk mundesh po nese themi sot un jam dakort edhe para gjithmone eshte esperienca po themi kete se sa munden te jene dakort me kete


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 23:39

Klea@Love shkruajti:Ncncnc po te tham ne kohet e shkuara jam dakort me kete ..po te them se esperienca e njeriut nuk eshte bere para apo mbrapa marteses se nese don njeriun qe ti ke pran nuk e ndalon afshin e ti qe ka per te sepse nuk mundesh po nese themi sot un jam dakort edhe para gjithmone eshte esperienca po themi kete se sa munden te jene dakort me kete

Nuk eshte te me thoni mua!!!

Une pyetjen e kam bere: -Cilen llogjike mbeshtesni ju?!...

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Jan 2011 - 23:44

Edhe un ta ktheva Luani llogjiken e esperiences lali


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 23:47

esh veshtire te thuash ekzakt luani,,,dhe ne fakt ska te bej fare me kohe t ekaluar apo tani,,,,kjo varet nga njeriu ne njeri,,,si tja marre mendja,,,si ta kete marre edukate ne familje,,,
per femrat esh me veshtire mendoj,,,biles dhe ato qe bejne si te kohes ,,koha vete ua tregon ne kane vepruar gabim apo jo geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 23:49

Klea@Love shkruajti:Edhe un ta ktheva Luani llogjiken e esperiences lali
sikur ta kishe ndaluar afshin tani mbase do ishe me mire ti geeegge geeegge dhe sdo na vije cdo ore kenge te trishtuara dashurie merzitje shume merzitje shume merzitje shume geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 5 Jan 2011 - 0:54

une them pas marteses sepse keshtu do jete me mire,per vete partneret si dhe per mentalitetin tone.
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 5 Jan 2011 - 1:45

Pas marteses...pas ...pas..per arsye te shumta..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 1:47

Ermelinda shkruajti:Pas marteses...pas ...pas..per arsye te shumta..

njera arsye,,,mos me ngel shtatzene mireseerdheet celebrate015
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 5 Jan 2011 - 1:53

Sorkadhja shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Pas marteses...pas ...pas..per arsye te shumta..

njera arsye,,,mos me ngel shtatzene mireseerdheet celebrate015

..ku di une....
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Jan 2011 - 1:55

Ermelinda shkruajti:
Sorkadhja shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Pas marteses...pas ...pas..per arsye te shumta..

njera arsye,,,mos me ngel shtatzene mireseerdheet celebrate015

..ku di une....

nr 2---mos ngelesh prapa ne mesime mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Wed 5 Jan 2011 - 2:00

jo more pse pas marteses pse me lan qiken mu djeg
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Fri 7 Jan 2011 - 5:06

Prada shkruajti:jo more pse pas marteses pse me lan qiken mu djeg

Prada, nuk e kuptoj mendimin tend!
Vajza nese nuk don te digjet, te martohet.
Sipas teje, Shqiperia te behet burrdello?
E kuptoni se eshte kulmi qe te harrije ne kete pyetje (te temes) morali njerezor, nese i perkasim llogjikes!
Gjithsesi, per mua eshte poshterim kjo veper (para martese)...
Thurrja e sakte e familjes eshte baza e nje Kombi.
Nuk mund te quhej thurrje e sakte, prej personave qe poshterojne dinjitetin, moralin, edukaten, kulturen, cilesine e tyre, qofte mashkull apo femer individi...
Shqiperine e shohim dita dites se si shpartallohet, shthurret, shperbehet, shkaterrohet, shperqendrohet, shperdorohet, shkallohet...
Vetem SHQIPERI si i ka hije, nuk po e shohim!

Me respekt Luan_Valikardi!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Sat 8 Jan 2011 - 14:14

Luan_Valikardi shkruajti:
Prada shkruajti:jo more pse pas marteses pse me lan qiken mu djeg

Prada, nuk e kuptoj mendimin tend!
Vajza nese nuk don te digjet, te martohet.
Sipas teje, Shqiperia te behet burrdello?
E kuptoni se eshte kulmi qe te harrije ne kete pyetje (te temes) morali njerezor, nese i perkasim llogjikes!
Gjithsesi, per mua eshte poshterim kjo veper (para martese)...
Thurrja e sakte e familjes eshte baza e nje Kombi.
Nuk mund te quhej thurrje e sakte, prej personave qe poshterojne dinjitetin, moralin, edukaten, kulturen, cilesine e tyre, qofte mashkull apo femer individi...
Shqiperine e shohim dita dites se si shpartallohet, shthurret, shperbehet, shkaterrohet, shperqendrohet, shperdorohet, shkallohet...
Vetem SHQIPERI si i ka hije, nuk po e shohim!

Me respekt Luan_Valikardi!


shiqo luani kur thuhet qe nuk po kuptoh athere kerkohet edhe nje sqarim me i gjer e jo te thuhet qe nuk po kuptoj e tani te japesh pergjigjje ok ok
nuk jemi qe nuk kemi degjuar shum e shum raste qe bejn mardhënje pas fejeses por para marteses
morali nuk i bije nje fëmre qe ben mardhënje pas fejeses edhe ato kan ndjenja sikurse une edhe ti prandaj nese nje mashkull nuk e bën at gjë te dashures se vet dotjabej nje mashkull tjeter asaj fëmre

nuk dotethot kjo qe ke ber mardhenje me te dashuren para martese edhe tash krimi i familjes nuk esht ne rregull


luani kisha edhe shum tjeter per te folur por nuk dua qe te debatojmi me teper seaiperket kesaj.
moralin kulturen identitetin ti mbaje tandin une timin askush nuk te perqeshi per ket gjë prandaj te kemi kujdes ok
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 8 Jan 2011 - 14:17

Eh qe diten e pare tfejeses geeegge


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 8 Jan 2011 - 15:14

Prada shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Prada shkruajti:jo more pse pas marteses pse me lan qiken mu djeg

Prada, nuk e kuptoj mendimin tend!
Vajza nese nuk don te digjet, te martohet.
Sipas teje, Shqiperia te behet burrdello?
E kuptoni se eshte kulmi qe te harrije ne kete pyetje (te temes) morali njerezor, nese i perkasim llogjikes!
Gjithsesi, per mua eshte poshterim kjo veper (para martese)...
Thurrja e sakte e familjes eshte baza e nje Kombi.
Nuk mund te quhej thurrje e sakte, prej personave qe poshterojne dinjitetin, moralin, edukaten, kulturen, cilesine e tyre, qofte mashkull apo femer individi...
Shqiperine e shohim dita dites se si shpartallohet, shthurret, shperbehet, shkaterrohet, shperqendrohet, shperdorohet, shkallohet...
Vetem SHQIPERI si i ka hije, nuk po e shohim!

Me respekt Luan_Valikardi!


shiqo luani kur thuhet qe nuk po kuptoh athere kerkohet edhe nje sqarim me i gjer e jo te thuhet qe nuk po kuptoj e tani te japesh pergjigjje ok ok
nuk jemi qe nuk kemi degjuar shum e shum raste qe bejn mardhënje pas fejeses por para marteses
morali nuk i bije nje fëmre qe ben mardhënje pas fejeses edhe ato kan ndjenja sikurse une edhe ti prandaj nese nje mashkull nuk e bën at gjë te dashures se vet dotjabej nje mashkull tjeter asaj fëmre

nuk dotethot kjo qe ke ber mardhenje me te dashuren para martese edhe tash krimi i familjes nuk esht ne rregull


luani kisha edhe shum tjeter per te folur por nuk dua qe te debatojmi me teper seaiperket kesaj.
moralin kulturen identitetin ti mbaje tandin une timin askush nuk te perqeshi per ket gjë prandaj te kemi kujdes ok


Nuk ishte as perbuzje, as perqeshje e as dicka per te prekur mendimin e te tjereve, shoku im...

Ishte mendimi im i cili duket dhe e kuptoj qe eshte jashte "mode" sipas shumices, por nese vertet japim pergjigjjen qe te tille do e deshironim edhe per vajzen e motren tone, atehere shume sakte i'u bazova asaj pergjigjjeje...

Debatin e kisha me mendimin e dhene dhe jo dicka personale, shoku im...

Eshte e ditur ne kohet qe jetojme se kush do qe te veje ne djalle vete lirshem prandaj eshte Demokraci, por Demokracia nuk thote besoj ato cka sqarova me larte "cuditerisht", perderisa dolem deri ketu!...

Qe bota sot e humbet virgjerine qe sa meson bicikleten (permend moshen), kete e dime...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Ajo goca Sat 8 Jan 2011 - 21:48

ohuu sa thell i keni hy dhe ju [smile_1] behet gje sikur te bejne edhe diten e martese edhe para marteses celebrate015
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 8 Jan 2011 - 22:28

Amelia shkruajti:ohuu sa thell i keni hy dhe ju [smile_1] behet gje sikur te bejne edhe diten e martese edhe para marteses celebrate015

Ne kete pyetje, permend me te njejtin person apo me njeqind?...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Sun 9 Jan 2011 - 1:12

Luani mos te bëhimi sikur jemi hogjallar se as une as ti nuk jemi as hogj as hagji uen te them qe ka shum gjera qe nuk jan te mira por ja qe atoj po ndoshin me dashje apo pa dashje

edhe uen nuk mundem ta quaj poshtersi tek nje vajz qe ben mardhëndje para martesore
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sun 9 Jan 2011 - 1:17

nese deshirohet nga te dyja anet e behet gjithcka me vetedije dhe kujdesin e duhur,respektin,etj jam pro edhe para marteses,varet nga marredhenia dhe sa cilesore esht ajo...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dr.Dugi Sun 9 Jan 2011 - 2:49

Mendoj qe jane ndjenjat ato qe vendosin para apo pas martese, jo rrall din qe ndjenjat te na udhehqin ka ato dojne.
dr.Dugi
dr.Dugi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 97
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2010
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sun 9 Jan 2011 - 14:52

Prada dakort, me fal qe te vura ne pozite keqkuptimi, nuk kisha ate qellim...

Gjithsesi per mua POSHTERSI eshte.

Dhe le te veje ne djall e gjithe bota!

Per vete jam tradicional.

Mode do te thote modifikim i tradites...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sun 9 Jan 2011 - 15:07

heren e pare mbase jo, .po heren e dyte qe hypen ne makine lejohet mireseerdheet celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga kasperi Sun 9 Jan 2011 - 19:37

po qfare lidhje ka pas apo para,si te lidhet nje qifte qe e dojne njeri tjetrin drejt e ne shtrat e ta shuajne zjarrin, ski qka frikesohesh sorkadhe a mbetesh me barre a jo,kujdese te shtuar,menquri dhe maturi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 17 Jan 2011 - 7:33

Normalisht qe jam pro asaj llogjikes se meparshme dhe per kete kam plot arsye per ta mbeshtetur...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Emona Mon 17 Jan 2011 - 7:38

[You must be registered and logged in to see this image.] ...Pas Marteses.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 17 Jan 2011 - 7:38

para marteses
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Emona Mon 17 Jan 2011 - 7:41

[You must be registered and logged in to see this image.] Cka thua more tii..? [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 17 Jan 2011 - 7:43

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Cka thua more tii..? [You must be registered and logged in to see this image.]

po pse mos ta bëj atë emona qfar te keqe ka atu mamir te bej me tedashuren time se te ngaj mas vajzave tjera
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 17 Jan 2011 - 9:34

Prada shkruajti:
EmoNa shkruajti:Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? 632892 Cka thua more tii..? Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? 451818

po pse mos ta bëj atë emona qfar te keqe ka atu mamir te bej me tedashuren time se te ngaj mas vajzave tjera

Prada me ben te dal pak nga motivi i temes vetem per te te thene se JE PA LIDHJE!
(flasim per marredheniet seksuale dhe jo gjepurash)
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Jan 2011 - 9:50

e dihet mo 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Tue 18 Jan 2011 - 1:55

Luan_Valikardi shkruajti:
Prada shkruajti:
EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Cka thua more tii..? [You must be registered and logged in to see this image.]

po pse mos ta bëj atë emona qfar te keqe ka atu mamir te bej me tedashuren time se te ngaj mas vajzave tjera

Prada me ben te dal pak nga motivi i temes vetem per te te thene se JE PA LIDHJE!
(flasim per marredheniet seksuale dhe jo gjepurash)

luani nuk esht hera e par qe bën shprehje te tilla
fundi fundit ky esht mendimi im edhe jo i joti a mos duhet qe une te pyes ty se qfar thenje te pelqen ty qe ta them une

nese deshiron te flasim e te debatojmi mir nese jo shoku jëm mos me acaro
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga AlBora Tue 18 Jan 2011 - 10:33

une do te thoja kur te jeni te gateshem per mardhanje seksuale bene mos pritni para,apo pas martese.beni qef
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Leo_uk Tue 18 Jan 2011 - 11:07

AlBora shkruajti:une do te thoja kur te jeni te gateshem per mardhanje seksuale bene mos pritni para,apo pas martese.beni qef

Albora ku e ke shpine ti? mireseerdheet mireseerdheet

Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Jan 2011 - 11:08

[smile_1] He leo si thua ti ore lere Alboren ti po thuaj versionin tend njehere


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Leo_uk Tue 18 Jan 2011 - 11:09

Klea po jam dakord pra me te.. Nejse, nuk ka rendesi se c'mendoj une.. Une vet kam bere seks para marteses, kshu qe nuk mendoj ta le seksin pasi te martohem.. [smile_1] [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Jan 2011 - 11:11

[smile_1] Domethene jeni i martuar hahahahahaaha apo kam gabuar un te kuptoj hahaha

Pak esperince njeriu e don ne jete hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Leo_uk Tue 18 Jan 2011 - 11:17

hahahaah jo moj , kush me mer mua.. [smile_1]

Te them, kam bere seks pa qene i martuar, kshu qe kur te vij dita te martohem, nuk kam per ta lene... mireseerdheet

Kshu qe para apo pas, nuk ka me rendesi... Ka vetem rendesi per ata qe s'kane bere kurre.. Personalisht, ta them hapur, jam shume mendje hapur... Per mua seksi nuk eshte turp.. mireseerdheet
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Jan 2011 - 11:20

As per mua sexsi nuk eshte turp lali po mendja e njeriut cfar nuk pjelle lali sot haha [smile_1]


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi