Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

+20
Darius
Arabela
tironse
xhoni_bravo
enigma
Maksi
vajza-sy-bukur
Leo_uk
AlBora
dajti modh
Emona
Poeti Dhimbjes
kasperi
dr.Dugi
Ajo goca
CuN@BosS/
Prada
Єямєℓiиdå
Gjeto Gjetani
WebMaster
24 posters

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 20:24

First topic message reminder :

Cilen llogjike mbeshtesni ju?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 18 Jan 2011 - 12:03

Une se pres dot diten e dasmes do bej sa here te ndihem nforme mireseerdheet


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga AlBora Sat 22 Jan 2011 - 11:14

Leo_uk shkruajti:
AlBora shkruajti:une do te thoja kur te jeni te gateshem per mardhanje seksuale bene mos pritni para,apo pas martese.beni qef

Albora ku e ke shpine ti? mireseerdheet mireseerdheet

aty ku ska vend per ty
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 24 Jan 2011 - 0:51

....pas,...sepse perjetohen maksimalisht......
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 1:33

Se kuptoj pse duhet pritur deri ne martese ok jam dakort se ka qene ne baze te tradiconeve ..po nuk jetohet gjithmone duke menduar se cdo gje ne jete eshte bazuar ne tradiconet tona qe kemi ..mendoj se njeriu atehere qe eshte gati duhet ta perjetoj ate cast ska asnje gje te keqe ketu se disa e morin thone eshte tradite nese je njeri i traditave atehere duhet te dishe ti rrespektosh traditat ne te gjitha gjerat jo vetem ne kete aspekt ....


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 2:19

Klea@Love shkruajti:Se kuptoj pse duhet pritur deri ne martese ok jam dakort se ka qene ne baze te tradiconeve ..po nuk jetohet gjithmone duke menduar se cdo gje ne jete eshte bazuar ne tradiconet tona qe kemi ..mendoj se njeriu atehere qe eshte gati duhet ta perjetoj ate cast ska asnje gje te keqe ketu se disa e morin thone eshte tradite nese je njeri i traditave atehere duhet te dishe ti rrespektosh traditat ne te gjitha gjerat jo vetem ne kete aspekt ....

ATEHERE MOS U KEQKUPTONI, PSE TRADHETOJNE MESHKUJT!

mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 2:20

Jep mendimin Luani jo kritiken per mua se un e di se cfar do te thote nese se ke kuptuar se cfar do te thote lexo postimet edhe analizo njehere


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 2:26

Me fal, por u pershtate me fjalen S'e kuptoj... dhe dhashe nje aresye kuptimi...

Sa per temen, nuk do bej sherr me mendime te shthurrura, per mendimin tim.
Dihet qe pas martese, ajo na mbetet ta bejme Shqiperine Tailande!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 2:36

Dua diskutime rreth temes ...Postimet u fshine nga une


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 2:45

Kjo puna e virgjerise qenka bere lemsh fare ketu me sa shoh une.
Perse more miq dhe mikesha cdo gje qe nuk ju vjen pershtat juve,
e lidhni me traditat e vjetra shqiptare?!
Kete se kuptoj aspak dhe as qe kam per ta kuptuar me duket.
Te mos kryejsh marredhenie seksuale para martese per mendimin tim,
nuk eshte as tradite as edhe zakon i nje vendi apo nje kombi, por per
mendimin tim eshte rrespekti ndaj vetes ne radhe te pare. Ruajtja e nje
vlere te tille eshte ruajtja e nderit te vetvetes. Ndershmeria eshte nje
gje shume e shtrenjte per disa persona, ndaj bejn edhe cmos qe ta
ruajn dhe te kujdesen per te deri ne maksimun. Pra nuk ka asnje lidhje
me zakonet, traditat apo mentalitetin e shqiptarit.

Njerez qe e ruajn kete ndershmeri ka kudo neper bote, perse atehere
sipas jush te gjithe traditen apo mentalitetin e Shqiptareve paskan
edhe ata?!

Keshtu mendoj une per vete, ndaj me duhet te theksoj qe ne kete ide,
jam gjithmone ne krahun e lartpostuesit te herepashershem
Luan_Valikardi, pasi te gjithe i qenkeni versulur atij per pune traditash
apo mentalitetesh.

Vejani pak gishtin kokesh dhe shqyrtojini pak me gjere e gjate gjerat,
dhe ndajeni te bardhen nga e perhimta apo e zeza sepse ateher do te
mirkuptohemi shume me mire neper biseda.


Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 2:55

Saimiri shkruajti:Kjo puna e virgjerise qenka bere lemsh fare ketu me sa shoh une.
Perse more miq dhe mikesha cdo gje qe nuk ju vjen pershtat juve,
e lidhni me traditat e vjetra shqiptare?!
Kete se kuptoj aspak dhe as qe kam per ta kuptuar me duket.
Te mos kryejsh marredhenie seksuale para martese per mendimin tim,
nuk eshte as tradite as edhe zakon i nje vendi apo nje kombi, por per
mendimin tim eshte rrespekti ndaj vetes ne radhe te pare. Ruajtja e nje
vlere te tille eshte ruajtja e nderit te vetvetes. Ndershmeria eshte nje
gje shume e shtrenjte per disa persona, ndaj bejn edhe cmos qe ta
ruajn dhe te kujdesen per te deri ne maksimun. Pra nuk ka asnje lidhje
me zakonet, traditat apo mentalitetin e shqiptarit.

Njerez qe e ruajn kete ndershmeri ka kudo neper bote, perse atehere
sipas jush te gjithe traditen apo mentalitetin e Shqiptareve paskan
edhe ata?!

Keshtu mendoj une per vete, ndaj me duhet te theksoj qe ne kete ide,
jam gjithmone ne krahun e lartpostuesit te herepashershem
Luan_Valikardi, pasi te gjithe i qenkeni versulur atij per pune traditash
apo mentalitetesh.

Vejani pak gishtin kokesh dhe shqyrtojini pak me gjere e gjate gjerat,
dhe ndajeni te bardhen nga e perhimta apo e zeza sepse ateher do te
mirkuptohemi shume me mire neper biseda.


Sinqerisht:
Saimiri...

LAVDI jane fjalet e tua miku im.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 3:04

Faleminderit Luan, por une nuk dua thjesht te them fjale sa per sy e faqe,
por ideja ime eshte qe kur te kemi te bejme me biseda serioze, te flasim
ashtu sikurse nevojitet e jo ta hedhim fjalen sa ne nje mal ne nje tjeter,
dhe kur ti kthehemi serish asaj fjale, te kemi harruar se perse e thame dhe
ku e thame.
Nuk i'a vlen te ulen dhe perbuzen vlerat e tradites kombetare, per nje bisede
te tille e virgjer apo e zhvirgjer, kjo eshte ceshtje e nderit personal te nje njeriu
dhe jo ceshtje e tradites kombetare.

Pa dashur te ofendoj askend, sepse nuk kam asgje personale me njeri, thjesht i
them keto fjale ne pergjithesi, sepse kam vene re ne plot tema ne kete forum,
qe sapo vjen puna tek dicka e rendesishme, te gjithe i'a hedhim fajin tradites,
zakonit dhe mentalitetit Shqiptar! Perse duhet bere nje gje e tille, kur kemi mjaft
fakte te tjera ku te kapemi dhe te diskutojme me shtruar?!

Ju faleminderit per mirekuptimin.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga vajza-sy-bukur Mon 24 Jan 2011 - 3:06

Une se kerkoj por e ler mashkullin ta kuptoi nese duhet para martese ..
vajza-sy-bukur
vajza-sy-bukur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ELBASANI ZEMRA IME
Postime Postime : 337
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/02/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : BALETI DHE KERCIMI NE RERE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 3:08

Saimiri un jam dakort me ate qe ke thene ti ..Por prap theksoj kete gjithmone dikur u perdorte tradita edhe ishte turp per nje femer te ishte e virgjer atehere ...por edhe sot ekziston akoma kjo gje ..Te kuptoj kur thua qe nje femer duhet te kete rrespekt per veten edhe ketu jam dakort ..por do theksoj sepse ata qe nuk jan te vergjire si thua ti per ty skan rrespekt atehere nndaj vetes me sa po kuptoj ne ate qe ti ke shkruar ..Kuptoj kur thua qe ne skuptojme e vertet po njeriu po tregon ate qe shikon degjon perjeton apo shum gjera te tjera ..Ekziston qe dikur femre e virgjer per kanunin ishte turp ..ekzistonte qe per kanunin nje e puthur ishte turpi i familjes ..jo se dua te fus kanunin ketu po thjesht po i pergjigjem asaj qe shikoj ..qe femrat qe sjan te virgjer skan rrespekt ndaj vetes keshtu qenka per ju apo gaboj ...une ..


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:12

Prada shkruajti: LUANI

luani nuk esht problemi qe une nuk e kam par heren e par qe me ke shkruajtur ashtu por thjesht nuk doja te merresha me persona me ket nilev kaq te ult sepse me duhet te msohesh qe me ato gjera qe ti mundohesh ti mposht antaret tjer ti me atoj gjera veq e tregon veten askend tjeter edhe mos mu shit kishe uen jam qishtu i ndershem
e me karakter se mo hyr pak ma hollsisht edhe mot pyet as qe edin se ne cilat gjera bazohet karakteri i morali

jo veq te une edhe te shum antar tkam pae qe po ben ofendime

O zoterote me nivel, a po kqyr kjo mendja jote a po thurr?!
Nese ti dhe "anetaret" qe quan ti u bie niveli, mbajeni dijeni se vete e kini ulur!
E Nderi e Ndergjegjja ime mos te ta prishi fantazine, se nuk e kam ne ate iluzion qe ti mendon!

Nuk ja ke dhe nuk ja kini idene mire ceshtjes Kombetare, nese mendoni se eshte me te futur!

Shoke e shoqe kam plot, por e them drejt per drejt per seicilin qe shket te ky gabim: -Turp te kete...

E verteta e drejte, nuk eshte ofendim.

Me respekt Luan_Valikardi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 3:14

Kleushja shkruajti:Saimiri un jam dakort me ate qe ke thene ti ..Por prap theksoj kete gjithmone dikur u perdorte tradita edhe ishte turp per nje femer te ishte e virgjer atehere ...por edhe sot ekziston akoma kjo gje ..Te kuptoj kur thua qe nje femer duhet te kete rrespekt per veten edhe ketu jam dakort ..por do theksoj sepse ata qe nuk jan te vergjire si thua ti per ty skan rrespekt atehere me sa po kuptoj ne ate qe ti ke shkruar ..Kuptoj kur thua qe ne skuptojme e vertet po njeriu po tregon ate qe shikon degjon perjeton apo shum gjera te tjera ..Ekziston qe dikur femre e virgjer per kanunin ishte turp ..ekzistonte qe per kanunin nje e puthur ishte turpi i familjes ..jo se dua te fus kanunin ketu po thjesht po i pergjigjem asaj qe shikoj ..qe femrat qe sjan te virgjer skan rrespekt ndaj vetes keshtu qenka per ju apo gaboj ...une ..

Ajo cka une jam munduar te sqaroj me lart, eshte thjesht se virgjeria
nuk eshte thjesht thesar i kanunit apo tradites, e sidomos ne ditet e
sotme. Mbase dikur ishte me te vertete aq shume e rendesishm ne disa
kanune ashtu sikurse e the edhe ti me lart, por ne ditet e sotme jo.
Pastaj une nuk thashe se ato qe nuk jane te virgjer nuk kane respekt
per veten dhe as qe e parashtrova nje ide apo mendim te tille, ky eshte
kuptimi yt i gabuar qe i ke nxjerr shkrimit tim te mesiperm. Une thashe
qe virgjeria lidhet me se shumti me ndershmerine e nje personi dhe jo me
me traditen e vjeter Shqiptare apo kanunin. Pastaj ka edhe dicka tjeter
qe, ndershmeria eshte aq sa t'a vlersosh dhe ne c'pikpamje ta shohesh ate.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 24 Jan 2011 - 3:16

..une kam thene qe pas marteses edhe nuk ndryshoj mendim...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:20

nese deshirohet nga te dyja anet e behet gjithcka me vetedije dhe
kujdesin e duhur,respektin,etj jam pro edhe para marteses,varet nga
marredhenia dhe sa cilesore esht ajo...

Mbeshtes mendimin e pare...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 24 Jan 2011 - 3:20

mos ma thuani qe traditat e thoj qe deri sa te martohemi mos te bajmi mardhënje per deri sa ti ke jap doren ati djali-vajze ajo esht gjith normale

une quditem si ne mes te tedy persona qe jan te fejuar edhe bejn mardhenje aty futet morali apo karakter atoj gjera nuk futen mes atyre personave ka mjaft e mjaft gjera tjera qe mundesh ti mat atoj gjera

pse nuk e thoti qe esht jo e moralshme te merresh me prostitucjon por e thoni qe esht joe moralshme nese bejmi mardhenje paramartesore

por prap une pajtohem me ju qe endrrojn ashtu por me plot bindje ju then qe jeni larg larg realitetit se ajo qe thoni ju ajo nuk esht as ne shqipri as ne kosov mund te jen nje 5% mashum hiq ne mundemi te flasim sipas qefit satedojmi mund te bejmi edhe Fontan Deshirash por realiteti esht krejt diqka tjeter e qat realitet qe po egziston ne ditet e sodit ajo nuk esht siq po endroni
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:23

une mendoj se luani asht nder me i ndershum ne forum dhe sasht rasisht se ky vella shqiptar gjithmon reagon ndaj temave jo edukateive asht turp per ne te gjith kur bajm debat ne temat kur bani sexs a para dite a po naten metvrtet une se kuptoj at si i hap keto tema vella LUAN UNE TE PERGZOJ PER dinitetin se eki dhe moralin ne nivel dhe ki qendrim shqiptari shum i guximshum.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 3:27

Degjoni Klean tani si ti Kushtrimi edhe LuanI DUA te them nese sju pelqejne keto tema atehere mundohuni ti shmangeni temes edhe mos u fusni faare nuk dua diskutime te tjera ne keto tema turp apo jo ne te gjitha Forumet shqiptare ekziston kjo gadegori edhe pse ju kam plotesuar deshiren edhe e kam bere qe vetem antaret qe jan te rregjistruar ne kete Forum ta shikojne ..Prandaj po e them edhe se perseris me keto tema do rrine edhe do diskutohen nese sju pelqen mos u futni asnjeri as tjetri ..sepse mjaft te bejme te moralshme sepse te gjithe jemi ne te njeten barke kush din te lundroje lundron kush nuk din ec para edhe mos u fut ne ate lundrim ...Me rrespekt Klea ..nuk dua asnje lloj komenti qe si perket pergjigjes time ..po vazhdoni me temen kaq ..


Edituar për herë të fundit nga Kleushja në Mon 24 Jan 2011 - 3:30, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:29

te folurit rreth sexit se ben askend me te c"ndershem apo me te ndershem,logjikoni pak....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 3:30

Prada shkruajti:mos ma thuani qe traditat e thoj qe deri sa te martohemi mos te bajmi mardhënje per deri sa ti ke jap doren ati djali-vajze ajo esht gjith normale

une quditem si ne mes te tedy persona qe jan te fejuar edhe bejn mardhenje aty futet morali apo karakter atoj gjera nuk futen mes atyre personave ka mjaft e mjaft gjera tjera qe mundesh ti mat atoj gjera

pse nuk e thoti qe esht jo e moralshme te merresh me prostitucjon por e thoni qe esht joe moralshme nese bejmi mardhenje paramartesore

por prap une pajtohem me ju qe endrrojn ashtu por me plot bindje ju then qe jeni larg larg realitetit se ajo qe thoni ju ajo nuk esht as ne shqipri as ne kosov mund te jen nje 5% mashum hiq ne mundemi te flasim sipas qefit satedojmi mund te bejmi edhe Fontan Deshirash por realiteti esht krejt diqka tjeter e qat realitet qe po egziston ne ditet e sodit ajo nuk esht siq po endroni

I nderuar Prada.
Traditat nuk e thone nje gje te tille, por jemi ne njerezit qe i bejm
traditat dhe pastaj flasim ne gojen e traditave qe i ngritem vete,
kur nuk n'a pershtatet dicka.

Per sa i perket dy te fejuarve, kjo nuk i'u ndalohet atyre qe te kryejn
marredhenie seksuale perpara se te martohen, ndaj qe ketu ju e keni
marre pyetjen e temes per se mbrapshti, pasi duhet te kemi qarte ne
mendje se tema te tilla ngrihen per dy persona qe nuk jane te fejuar,
por thjesht qe sapo jan njohur apo dashuruar ne njeri tjetrin.

Per sa i perket imoralit, nga nje ane futet edhe kjo marredhenia
seksuale paramartese ne kete kategori, pastaj ma merr mendja
mendja se prostitucioni eshte shume shkalle me lart kesaj ceshtjeje.

Eshte e vertete qe nje pjese e vogel e popullsise mbase e mendojn
kete gje ditet e sotme, por kjo nuk do te thote se perse shumices
nuk ia ndjen per dicka, nuk do te ma ndjeje as mua, sepse fundja e
fundit une bazohem ne jeten dhe dinjitetim tim personal dhe jo ne
ate te shumices.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:37

KLEA une jam njeri dhe kam drejt te shprehi mendimin tim dhe dota shprehi ne gjdo tem nese nuk me pelqen dhe ti me njeh mir une si perkas atyre si vetum din me thon ok ok une baj debat dhe nuk frigohem prej askujt sepse ky furum dhe asht vendi per debat.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:39

kushtrimi shkruajti:une mendoj se luani asht nder me i ndershum ne forum dhe sasht rasisht se ky vella shqiptar gjithmon reagon ndaj temave jo edukateive asht turp per ne te gjith kur bajm debat ne temat kur bani sexs a para dite a po naten metvrtet une se kuptoj at si i hap keto tema vella LUAN UNE TE PERGZOJ PER dinitetin se eki dhe moralin ne nivel dhe ki qendrim shqiptari shum i guximshum.

Faleminderit vella qe me preke me keto fjale...
Edukata shoqerore per te gjithe eshte, por ne raste ngaterrojme qejfin me qametin!

Me respekt per te gjithe Luan_Valikardi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 3:48

Kleushja shkruajti:Degjoni Klean tani si ti Kushtrimi edhe LuanI DUA te them nese sju pelqejne keto tema atehere mundohuni ti shmangeni temes edhe mos u fusni faare nuk dua diskutime te tjera ne keto tema turp apo jo ne te gjitha Forumet shqiptare ekziston kjo gadegori edhe pse ju kam plotesuar deshiren edhe e kam bere qe vetem antaret qe jan te rregjistruar ne kete Forum ta shikojne ..Prandaj po e them edhe se perseris me keto tema do rrine edhe do diskutohen nese sju pelqen mos u futni asnjeri as tjetri ..sepse mjaft te bejme te moralshme sepse te gjithe jemi ne te njeten barke kush din te lundroje lundron kush nuk din ec para edhe mos u fut ne ate lundrim ...Me rrespekt Klea ..nuk dua asnje lloj komenti qe si perket pergjigjes time ..po vazhdoni me temen kaq ..

Klea me fal te lutem, por dhe BERISHA nxorri ligj per homoseksualet qe do te thote nese do nese nuk do asgje te keqe!!!
Por damarin e kemi SHQIPTAR dhe nuk mund t'i """shmangemi""" dickaje qe ul nivelin KOMBETAR SHQIPTAR.

Talluni se ka nxjerr ligj BERISHA!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 24 Jan 2011 - 4:03

Miri shkruajti:
Prada shkruajti:mos ma thuani qe traditat e thoj qe deri sa te martohemi mos te bajmi mardhënje per deri sa ti ke jap doren ati djali-vajze ajo esht gjith normale

une quditem si ne mes te tedy persona qe jan te fejuar edhe bejn mardhenje aty futet morali apo karakter atoj gjera nuk futen mes atyre personave ka mjaft e mjaft gjera tjera qe mundesh ti mat atoj gjera

pse nuk e thoti qe esht jo e moralshme te merresh me prostitucjon por e thoni qe esht joe moralshme nese bejmi mardhenje paramartesore

por prap une pajtohem me ju qe endrrojn ashtu por me plot bindje ju then qe jeni larg larg realitetit se ajo qe thoni ju ajo nuk esht as ne shqipri as ne kosov mund te jen nje 5% mashum hiq ne mundemi te flasim sipas qefit satedojmi mund te bejmi edhe Fontan Deshirash por realiteti esht krejt diqka tjeter e qat realitet qe po egziston ne ditet e sodit ajo nuk esht siq po endroni

I nderuar Prada.
Traditat nuk e thone nje gje te tille, por jemi ne njerezit qe i bejm
traditat dhe pastaj flasim ne gojen e traditave qe i ngritem vete,
kur nuk n'a pershtatet dicka.

Per sa i perket dy te fejuarve, kjo nuk i'u ndalohet atyre qe te kryejn
marredhenie seksuale perpara se te martohen, ndaj qe ketu ju e keni
marre pyetjen e temes per se mbrapshti, pasi duhet te kemi qarte ne
mendje se tema te tilla ngrihen per dy persona qe nuk jane te fejuar,
por thjesht qe sapo jan njohur apo dashuruar ne njeri tjetrin.

Per sa i perket imoralit, nga nje ane futet edhe kjo marredhenia
seksuale paramartese ne kete kategori, pastaj ma merr mendja
mendja se prostitucioni eshte shume shkalle me lart kesaj ceshtjeje.

Eshte e vertete qe nje pjese e vogel e popullsise mbase e mendojn
kete gje ditet e sotme, por kjo nuk do te thote se perse shumices
nuk ia ndjen per dicka, nuk do te ma ndjeje as mua, sepse fundja e
fundit une bazohem ne jeten dhe dinjitetim tim personal dhe jo ne
ate te shumices.
sajmiri i nderuar ket pota them si mik shum te mir edhe me respekt shum te madh per ty
traditat ne as nuk i kemi ber as nuk mundesmi ti ngritim me lart ato i kemi gjetur te tilla nga paraardhesit tan ket duhet ta kemi te kjart

sa per tem nese e ke lexuar mir postimet e mija une ekam then qe jam pro mardhenjeve seksuale pas fejeser e para marteses edhe gjdohere flas ne at pozicjon
por as ashtu siq thue ti qe esht e cekur tema per mardhenje posa te jen njofur 2 persona
se ne at menyren qe thue ti as femrat nuk ta lejojn nje gjë te till mos te mendojmi qe tek mardhenjet mashkujt mendojn mamir sesa femrat

per gjdo tem qe flet duhet ti dish rrethanat se si vin deri tek ajo edhe duhet te kesh mjaft fakte per diqka qe e fol e jo sikurse disa ketu qe dalin vetem e thojn nje fjal edhe tani zbrapsen apo kthehen edhe te thojn jo valla umfal njeriu duhet te jet i qendrueshem te ket nje baz me ate qfar flet
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Jan 2011 - 4:13

Miku im Prada, edhe une duke te konsideruar te tille dhe duke patur
respekt ndaj teje, gjej shkak per te biseduar lirshem me ty, brenda
rrethave pa i kaluar aspak ato, ne menyre qe te mos keqkuptohemi.
Qe te jem i sinqerte, une si Saimir, ato qe te thashe ty personalisht
me lart, ishin te bazuara thjesht ne ate mesazh tendin qe une e citova,
dhe ishin thjesht disa pergjigje te vogla nese mundem ti quaj, dhe dua
te te bej te ditur, se nuk jam kapur aspak mbas atyre qe ti ke thene
ne postime te tjera ne kete teme, ndaj edhe mesazhin t'a kam cituar
e me ke kuote siper pergjigjeve te mia.

Per sa iu perket traditave te vjetra, nuk e kisha fjalen se i bejm ne qe
jemi duke folur sot ketu jo, ato i bene te paret tane, ne sot po bejm
ato tradita te pahijshme qe do tjua lejme trashegim brezave qe do te
vijn pas nesh, te modernizuar gjet ne qelizat e gjakut...

Nese mendon se une jam tip i atille, qe terhiqem nga ajo qe kam thene,
kete e ke gabim, pasi une ate pikepamje qe kam patur edhe para 10 vjetesh,
ate pikepamje kam ende ne lidhje me kete punen e marredhenies seksuale
para martese. Madje jo vetem per kete por per shume gjera, une nuk e
tradhtoj kollaj vetbesimin ndaj vetes dhe asaj qe besoj me shpirt se eshte
e drejt.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 24 Jan 2011 - 4:27

Miri shkruajti:Miku im Prada, edhe une duke te konsideruar te tille dhe duke patur
respekt ndaj teje, gjej shkak per te biseduar lirshem me ty, brenda
rrethave pa i kaluar aspak ato, ne menyre qe te mos keqkuptohemi.
Qe te jem i sinqerte, une si Saimir, ato qe te thashe ty personalisht
me lart, ishin te bazuara thjesht ne ate mesazh tendin qe une e citova,
dhe ishin thjesht disa pergjigje te vogla nese mundem ti quaj, dhe dua
te te bej te ditur, se nuk jam kapur aspak mbas atyre qe ti ke thene
ne postime te tjera ne kete teme, ndaj edhe mesazhin t'a kam cituar
e me ke kuote siper pergjigjeve te mia.

Per sa iu perket traditave te vjetra, nuk e kisha fjalen se i bejm ne qe
jemi duke folur sot ketu jo, ato i bene te paret tane, ne sot po bejm
ato tradita te pahijshme qe do tjua lejme trashegim brezave qe do te
vijn pas nesh, te modernizuar gjet ne qelizat e gjakut...

Nese mendon se une jam tip i atille, qe terhiqem nga ajo qe kam thene,
kete e ke gabim, pasi une ate pikepamje qe kam patur edhe para 10 vjetesh,
ate pikepamje kam ende ne lidhje me kete punen e marredhenies seksuale
para martese. Madje jo vetem per kete por per shume gjera, une nuk e
tradhtoj kollaj vetbesimin ndaj vetes dhe asaj qe besoj me shpirt se eshte
e drejt.

Sinqerisht:
Saimiri...

sajmiri ti japim fund ketu se kjo esht nje tem shum shum e gjat

pajtohemi me ty qe duhet te jemi shum te kujdeshshem gjat perberjes se familjes
e mos te marrim ndonje........

dallimi tek une edhe ti esht se une pot tregoj se si esht realiteti edhe ti po fol sipas mendimit tand
neqoft se ti e fol realitetin edhe une emndimin tim athere dotedalim tedyt njesoj rreth ketyre gjerave

e saper ata qe folin disa fjal edhe terhiqen e paspak kthehen e te kerkojn falje ajo ishte per luanin

Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 4:33

Prada:
"e saper ata qe folin disa fjal edhe terhiqen e paspak kthehen e te kerkojn falje ajo ishte per luanin"
___

O Muharrem, po kaq mashkull i poshter je atehere qe nuk flet balle per balle???
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 4:37

vella luan te lutem jepi fund ksaj bisede beso nuk ja vlen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Mon 24 Jan 2011 - 4:38

Luan_Valikardi shkruajti:Prada:
"e saper ata qe folin disa fjal edhe terhiqen e paspak kthehen e te kerkojn falje ajo ishte per luanin"
___

O Muharrem, po kaq mashkull i poshter je atehere qe nuk flet balle per balle???


jo une kam kerkuar ket moti qe ti sqarojmi sënet une edhe ti por ti je zbraps gjdohere e kerkojshe falje
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 5:01

Luan_Valikardi shkruajti:Prada dakort, me fal qe te vura ne pozite keqkuptimi, nuk kisha ate qellim...

Gjithsesi per mua POSHTERSI eshte.

Dhe le te veje ne djall e gjithe bota!

Per vete jam tradicional.

Mode do te thote modifikim i tradites...

Prada, kjo eshte falja (e vetmja) qe te kam kerkuar e ti po ma ze ne goje ne menyre te poshter...
Qe ndodhesh ose fluturon akoma ne ate "pozite keqkuptimi", mundohu te jeshe me i qarte per veten tende pa interesa "zgjuarsie"...

Burri kur flet tre here pa lidhje digjet dhe ti paske marre shume flake me duket...

Per Nderin Vellazeror qe na Bashkon, po te kerkoj ta mbyllim me kaq.

Mirupafshim, e me te mira!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 5:03

Ore luani ore Prada jeni ne vete ore apo jo juve nese keni nje keqkuptim keni mp mos te filloj te fshi tani se po me acaron kot


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Mon 24 Jan 2011 - 5:29

ehh zot i madh ketu po therren po haen shqiptaret mes veti dhe ne diskutojme per gjera qejfi te gjithsecilit nga ne... Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 61998 nuk shikojme buallin problemet kryesore qe na duhet te zgjohemi e te veprojme por shikojme mizen e ter historise...jam pro kur ajo behet me deshiren e te dyja paleve me dije e respektin e duhur...

Po ne dashuri jo ne lufte o Shqiptare...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 6:54

Vetem kafsha nuk di cfare eshte martesa!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:02

sic ta vendosin ato vete,,,çifti geeegge mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:05

Arjana shkruajti:te folurit rreth sexit se ben askend me te c"ndershem apo me te ndershem,logjikoni pak....

Dhe te poshter e ben, ne do ta mesosh!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Jan 2011 - 7:06

e pse me prit mbas martese mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:19

dajti modh shkruajti:e pse me prit mbas martese mireseerdheet


Se ta fut vellau i saj sa krahu pastaj mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Jan 2011 - 7:25

Luan_Valikardi shkruajti:
dajti modh shkruajti:e pse me prit mbas martese mireseerdheet


Se ta fut vellau i saj sa krahu pastaj mireseerdheet mireseerdheet
.. po deri sa vellau e ka besu tek une pse duhet me ta fut sa krahu mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 2 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi