Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

+20
Darius
Arabela
tironse
xhoni_bravo
enigma
Maksi
vajza-sy-bukur
Leo_uk
AlBora
dajti modh
Emona
Poeti Dhimbjes
kasperi
dr.Dugi
Ajo goca
CuN@BosS/
Prada
Єямєℓiиdå
Gjeto Gjetani
WebMaster
24 posters

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 20:24

First topic message reminder :

Cilen llogjike mbeshtesni ju?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Mar 2011 - 11:51

Pas martese.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga bobi 10 Thu 24 Mar 2011 - 11:52

Ermelinda shkruajti:Pas martese.
i palekundur qendrim prej vitesh. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 Mar 2011 - 3:31

bobi 10 shkruajti:
Ermelinda shkruajti:Pas martese.
i palekundur qendrim prej vitesh. [You must be registered and logged in to see this image.]

hihih te kujtohet qe atehere sa vite me pare...keshtu para thene..nuk e pelqeu kush ate postim.. 00027003 celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Maksi Fri 25 Mar 2011 - 3:33

mesa di un para ca vjetesh vajzat benin dashuri ne moshen 15 tani e kan ul bejne qe 13 qesh qesh qesh keshtu qe konkluzioni del kollaj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 Mar 2011 - 3:35

Maks shkruajti:mesa di un para ca vjetesh vajzat benin dashuri ne moshen 15 tani e kan ul bejne qe 13 qesh qesh qesh keshtu qe konkluzioni del kollaj

Jo te gjitha o Maks..por shumica shkojne ne shkolle per tu shkalluar.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 3:36

ppppfff ca pytje .. si mund te rrije afer shkrepesja me barutin qesh qesh celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Maksi Fri 25 Mar 2011 - 3:37

Ermelinda shkruajti:
Maks shkruajti:mesa di un para ca vjetesh vajzat benin dashuri ne moshen 15 tani e kan ul bejne qe 13 qesh qesh qesh keshtu qe konkluzioni del kollaj

Jo te gjitha o Maks..por shumica shkojne ne shkolle per tu shkalluar.
se vej ne dyshim ermelinda qe jo te gjitha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Mar 2011 - 3:38

Tironci shkruajti:ppppfff ca pytje .. si mund te rrije afer shkrepesja me barutin qesh qesh celebrate005

Pse me kopjon amon mua hahaha sa dakort jom une hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga pexha Fri 25 Mar 2011 - 3:41

po edhe para martese ben ne qofse ke gjet shpirtin binjak
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 3:44

Kle@Love shkruajti:
Tironci shkruajti:ppppfff ca pytje .. si mund te rrije afer shkrepesja me barutin qesh qesh celebrate005

Pse me kopjon amon mua hahaha sa dakort jom une hahaha
ku te kom kopju mi une e di si per vete celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015 celebrate015
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Mar 2011 - 3:46

Hahahahaha sheshe ky me more fjalen ore dryq hahaha celebrate015


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 3:49

po ca me thone mbas martese ..si me qene ne epoken e gurit ..
masanej kur dy veta duhen zor se rrijne pa e lag nganjehere celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:20

pas martese mendoj un

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Wed 31 Dec 2014 - 10:42

Edhe para ,edhe pas.martese
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 4 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi