Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

+20
Darius
Arabela
tironse
xhoni_bravo
enigma
Maksi
vajza-sy-bukur
Leo_uk
AlBora
dajti modh
Emona
Poeti Dhimbjes
kasperi
dr.Dugi
Ajo goca
CuN@BosS/
Prada
Єямєℓiиdå
Gjeto Gjetani
WebMaster
24 posters

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 20:24

First topic message reminder :

Cilen llogjike mbeshtesni ju?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:28

dajti modh shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
dajti modh shkruajti:e pse me prit mbas martese mireseerdheet


Se ta fut vellau i saj sa krahu pastaj mireseerdheet mireseerdheet
.. po deri sa vellau e ka besu tek une pse duhet me ta fut sa krahu mireseerdheet

Ne e ke fjalen per franceze mo shok, hallall ta beft zoti! mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Jan 2011 - 7:32

shoki cfare ndryshimi ka para martese nga mbas martese .. se kete se kuptoj una ..
dy njerez qe duhen nuk i mban as celebrimi as dasma e madhe qe bejne .. as vellau ..edhe pse mund te kete 10 vellezer ... jane dy njerez qe i besojne njeri tjetrit .....................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:35

dajti modh shkruajti:shoki cfare ndryshimi ka para martese nga mbas martese .. se kete se kuptoj una ..
dy njerez qe duhen nuk i mban as celebrimi as dasma e madhe qe bejne .. as vellau ..edhe pse mund te kete 10 vellezer ... jane dy njerez qe i besojne njeri tjetrit .....................

ka dicka te thene me mend ketu 0000000000000 0000000000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:38

dajti modh shkruajti:shoki cfare ndryshimi ka para martese nga mbas martese .. se kete se kuptoj una ..
dy njerez qe duhen nuk i mban as celebrimi as dasma e madhe qe bejne .. as vellau ..edhe pse mund te kete 10 vellezer ... jane dy njerez qe i besojne njeri tjetrit .....................

Dakort me ty jam shoku im, por marredheniet seksuale nuk jane sport!
Se shumica ate mendon se eshte seksi sport, hob, aventure, tallje dhe pastaj vijne verrdalle te gjejne se kush ua ka futur!

mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Vizitor Sat 29 Jan 2011 - 7:40

Sorkadhja shkruajti:
dajti modh shkruajti:shoki cfare ndryshimi ka para martese nga mbas martese .. se kete se kuptoj una ..
dy njerez qe duhen nuk i mban as celebrimi as dasma e madhe qe bejne .. as vellau ..edhe pse mund te kete 10 vellezer ... jane dy njerez qe i besojne njeri tjetrit .....................

ka dicka te thene me mend ketu 0000000000000 0000000000000

Sorkadhe, per me qarte si e ke drejtuar pyetjen?!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga dajti modh Sat 29 Jan 2011 - 7:41

Luan_Valikardi shkruajti:
dajti modh shkruajti:shoki cfare ndryshimi ka para martese nga mbas martese .. se kete se kuptoj una ..
dy njerez qe duhen nuk i mban as celebrimi as dasma e madhe qe bejne .. as vellau ..edhe pse mund te kete 10 vellezer ... jane dy njerez qe i besojne njeri tjetrit .....................

Dakort me ty jam shoku im, por marredheniet seksuale nuk jane sport!
Se shumica ate mendon se eshte seksi sport, hob, aventure, tallje dhe pastaj vijne verrdalle te gjejne se kush ua ka futur!

mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet
.. miku im ketu tema thote para apo mbas martese .. keshtu qe nuk ka lojna ...deri sa nje cift ka vendos me jetu bashke .. besoj se nuk ka ndonje te keqe para apo pas martese ...............kur te vendosin vete cifti ...... mireseerdheet mireseerdheet mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Prada Wed 2 Feb 2011 - 9:41

para martese edhe me qef bile
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga AlBora Sat 19 Mar 2011 - 9:28

AlBora shkruajti:une do te thoja kur te jeni te gateshem per mardhanje seksuale bene mos pritni para,apo pas martese.beni qef
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Maksi Sat 19 Mar 2011 - 9:33

si ilacet para dhe pas buke
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga enigma Sun 20 Mar 2011 - 23:54
nat vaktin tem prita deri mas marteses,e tash thom budalle isha kon.
cuca e djem boni para ama mos me kan do por me qat qi ta kap menja se ene do martohesh.
celebrate005
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:29

kur te jepet rasti qesh me mire para se edhe smunde te martohesh ta lesh fare qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga tironse Tue 22 Mar 2011 - 22:32

para martese ja ni mo shume lezitin se martesa o vorri dashnise qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:34

o tironse e fillojme nje seance tani qesh per te tjerat ja lem kohes qesh 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 22:35

une them para dhe pas martese qesh qesh qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:38

booooooooo me ata sy arabela te ha fare edhe para marteses edhe pas marteses qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 22:39

xhoni_bravo shkruajti:booooooooo me ata sy arabela te ha fare edhe para marteses edhe pas marteses qesh
ke zili ti per syrat e mia ??? qesh qesh qesh :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:40

po kam pak po edhe thonjet e zinje mir i ke te ben gjak fare nga kurrizi apo je e but qesh 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 22:42

jam e bute dhe e urte si qengji jam qesh qesh qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:46

ok pa prove sbesojme ne qesh keshtu thoni ne fillim ju qesh
arabela 17vjece edhe femer e but nuk te velon gjaku ty

xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 22:48

qesh qesh qesh qesh kam cdo gje nen kontroll Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 426788 Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 426788 :lol!: :lol!:

mos je gje prift ti qe dashke prova?? qesh qesh qesh qesh qesh :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:50

aaaaaaaaaaah qenke si sharen stoun ti e lidh perkrevati edhe po beri xhurem i futa ca kacavida ti qesh 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 22:56

xhoni_bravo shkruajti:aaaaaaaaaaah qenke si sharen stoun ti e lidh perkrevati edhe po beri xhurem i futa ca kacavida ti qesh 432965
ti ben mire mos me ngacmosh me fjale se fillojne dhe fluturojne krevati me gjithe kacavida qesh qesh qesh qesh qesh whackbutt whackbutt whackbutt whackbutt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 22:59

mos moj e nxora koken qe je nevrike 432965


sbej gje une pa deshiren tende pa merak vetem po deshe
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Darius Tue 22 Mar 2011 - 23:00

Arabela shkruajti:une them para dhe pas martese qesh qesh qesh

....hhhhhhmmmmm po me tradheton para martese whackbutt whackbutt whackbutt
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:01

romeo e fejuara jote kjo qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Darius Tue 22 Mar 2011 - 23:05

xhoni_bravo shkruajti:romeo e fejuara jote kjo qesh
Xhoni do te mbys mos ngacmo te fejuaren 111111 Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 426788 Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 426788
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 23:06

celebrate005 celebrate005 celebrate005 grinduni grinduni qesh qesh qesh qesh :lol!: :lol!: :afro:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:07

sme ka then gje mua ajo e ke ti me duket po ste ka ajo qesh

ik o romeo se le name nuk zure dot anje shoqe ik andej hajde ketej si bleta lule me lule qesh


nuk grindemi yllo po je ti e fejuara e ketij apo jo
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 23:09

xhoni_bravo shkruajti:sme ka then gje mua ajo e ke ti me duket po ste ka ajo qesh

ik o romeo se le name nuk zure dot anje shoqe ik andej hajde ketej si bleta lule me lule qesh


nuk grindemi yllo po je ti e fejuara e ketij apo jo
pse do ta dish?? celebrate005 celebrate005 celebrate005
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Maksi Tue 22 Mar 2011 - 23:10

tironse shkruajti:para martese ja ni mo shume lezitin se martesa o vorri dashnise qesh qesh
celebrate005 :tokeee: :furiosi18:
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:11

po ta di qe te sillem ndryshe nuk munde ti flas te fejuares shokut ne cdo mynyr te jem i kujdesshem e ke apo jo se po rri si gjynafqare romeo qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 23:13

xhoni_bravo shkruajti:po ta di qe te sillem ndryshe nuk munde ti flas te fejuares shokut ne cdo mynyr te jem i kujdesshem e ke apo jo se po rri si gjynafqare romeo qesh

degjoje kete kengen se do e kuptosh celebrate005 celebrate005 celebrate005
[Only mods are allowed to see this link] :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:15

eeeeee shum ke kthesa yll i voge bjeri drejte ose po ke turpe me thuaj ne MP qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 23:22

xhoni_bravo shkruajti:eeeeee shum ke kthesa yll i voge bjeri drejte ose po ke turpe me thuaj ne MP qesh

:lol!: :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:24

ouuuuuuuuuuuu 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Arabela Tue 22 Mar 2011 - 23:31

ouuuuuuuuu celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 per ty :0x9CLmqG1l: :0DQNbaIoEb:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:33

123445 123445 :990210: :00bY053IohF: :00bY053IohF: :00bY053IohF: :00bY053IohF: :00bY053IohF: :00bY053IohF: Leter lepurushi :nuovi_10:
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Darius Tue 22 Mar 2011 - 23:33

Arabela shkruajti:ouuuuuuuuu celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 celebrate005 per ty :0x9CLmqG1l: :0DQNbaIoEb:
me tradhetove ee merzitje shume merzitje shume whackbutt whackbutt
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Mar 2011 - 23:37

romeo mir ajo po te tradhtova edhe une qesh
ika tani per dru ne male qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Daku Wed 23 Mar 2011 - 15:41

NJEREZ MOS KINI FRIKE NGA SEKSI SE NUK JU HA SIDOMOS AI ME NUSEN,TE FEJUAREN,TE DASHUREN TUAJ.


Po co ky muhabet mer jahu , para apo mrapa sapo te njihesh mer Daku po su puqe seksualisht , fillimisht pelqehesh seksualisht me pas te tjerat .
Se kshu "te thahet ne ty zorra ne asaj perroj " , ska lezet , seksi eshte nje nga kenaqesite e jetes mos pritni martesa , se do boni seks me drita fik se do keni turp me u zhvesh nga burri/apo gruja juaj.Nxirreni turpin qe ne fejese , dashni.Ciftet qe skane nje jete seksuale aktive jane te pritur te deshtojne dhe te tradhetojne, se asnje pale nuk eshte e kenaqur.
2011 diskutohet hala ky muhabet , sepo e boni si para viteve 90-te qe diten e pare te dasmes e puthi nusen per here te pare ai .


MOS E CANI AIRBAGUN FARE DAKU qesh qesh celebrate005 celebrate005
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase??? - Faqe 3 Empty Re: Marredheniet seksuale, jeni dakort para apo pas martase???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi