Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet një viktimë në aksin Tiranë-Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjendet një viktimë në aksin Tiranë-Durrës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet një viktimë në aksin Tiranë-Durrës

Shko poshtë

Gjendet një viktimë në aksin Tiranë-Durrës Empty Gjendet një viktimë në aksin Tiranë-Durrës

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Jan 2011 - 4:49

Viktima e seksit mashkull dyshohet se është aksidentuar për vdekje dhe është lënë aty.

Forcat e rendit shkuan në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet dhe për të zbuluar shkaqet e vërteta të vdekjes së burrit.

Viktima u gjet në afërsi të fshatin Xhafzotaj. Ky aks i autostradës u bllokua për disa minuta teksa merreshin të dhënat nga hetuesit. Pas disa orësh, policia identifikoi viktimën, e cila është Sefer Kurti, 65-vjeç. /S.Ll/Start/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi