Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

3 posters

Shko poshtë

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  Empty Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

Mesazh nga Emona Wed 19 Jan 2011 - 7:15

I vogli Jamal White Jr. ka ardhur në botë, duke arritur diçka të pabesueshme – është i lindur në të njëjtën ditë si dhe prindërit e tij, Tiara dhe Jamal White Sr. Djali është lindur të mërkurën 24 nëntor, data që është shumë e njohur për prindërit e tij. “Ai është dhurata më e mirë e mundshme për ditëlindje”, thotë e gëzuar Tiara. Ndërsa babai i tij thotë se kjo është thjesht fat. Që gjërat të jenë të pazakonta, kur u takuan para një viti, Tiara dhe Jamal ndanin mbiemrin e njëjtë. “Në fillim nuk i besova, u detyrua të më tregojë patentën e shoferit dhe atëherë pamë se nuk ndanim vetëm mbiemrin, por edhe ditëlindjen”, deklaroi Tiara për mediet amerikane. Gjasat që tre anëtarë të familjes të kenë ditëlindjen në të njëjtën ditë, sipas matematicienëve, sillet rreth 133155:1.



Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  Empty Re: Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 18:37

fenomen,dicka e rralle
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  Empty Re: Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

Mesazh nga era85 Fri 6 Apr 2012 - 0:48

sa interesant per ni dit feston 3 persona agagaggaggaga pa argjim fare

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë  Empty Re: Babai, nëna e fëmija të lindur në të njëjtën ditë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi