Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë

Shko poshtë

Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  Empty Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 25 Jan 2011 - 2:25

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Durrës, ku dy bashkëshortë janë gjetur të vdekur në banesën e tyre.

Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave viktimat janë shtetasit Dedë dhe Marta Malndrea, përkatësisht 54 dhe 52 vjec.
Sipas burimeve, dyshohet që ata t’i kenë dhënë fund jetës me një armë zjarri. Fillimisht Dedë Malndrea ka qëlluar bashkëshorten dhe më pas veten.

Burimet saktësojnë se dy bashkëshortët u gjetën pas njoftimit të fqinjëve të tyre, ndërkohë që në banesë u gjet edhe arma e krimit.
Cifti jetonte prej vitesh në lagjen 18 të qytetit bregdetar dhe kishte pesë fëmijë, të gjithë të martuar. Policia po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  Empty Re: Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë

Mesazh nga Vizitor Tue 25 Jan 2011 - 2:27

Masakerr!!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  Empty Re: Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë

Mesazh nga Vizitor Tue 25 Jan 2011 - 2:50

cfare mund te kete qene arsyeja per tu bere keshtu kriminele te vetvetes?? 0000000000000 0000000000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë  Empty Re: Durrës, gjenden të pajetë 2 bashkëshortë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi