Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fluturova ne krahet e tu.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fluturova ne krahet e tu.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fluturova ne krahet e tu....

+12
EpiKada
Maksi
Selda
Docteur
Eliana
Arabela
Darius
Poeti Dhimbjes
Amazone
dajti modh
bobi 10
WebMaster
16 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:14

Kjo teme fillon me fjaline........ Fluturova ne Krahet e tu...........Fluturova ne krahet e tu edhe sme prite....
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Feb 2011 - 8:29

,,,,,,ERDHA SI SKYFTER BJESHKE.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:37

Fluturova ne krahet e tu .....Por fluturova kot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Feb 2011 - 8:41

edhe direkt ika,sepse dikush kish arrit para meje 00027003
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:43

Por mu largove shpejt ..duke mos kuptuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Feb 2011 - 8:43

edhe mbeshteta koken lehte duke u bere preh i supit tuaj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga dajti modh Thu 3 Feb 2011 - 8:45

fluturova ne krahet e tu ..por krahu paska qene i thyer me duket................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:53

Fluturova ne krahet e ty ..Por ti kishe ikur edhe syt te ishin mbyllur atehere kur erdha lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga dajti modh Thu 3 Feb 2011 - 8:55

fluturova me krahet e tu .. sepse mu duken si krahet e mi mireseerdheet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Amazone Thu 3 Feb 2011 - 10:17

fluturova ne krahete tu ...sepse e di qe me presin krahe hapur
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga dajti modh Thu 3 Feb 2011 - 10:30

fluturova ne krahet e ty dhe aty gjeta edhe krahet e mi .............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 4:51

Por ishte nje enderr qe kurre nuk do realizohet edhe nuk do me presin me ato krahet e ty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 5 Feb 2011 - 3:25

Fluturova ne krahet e tu dhe ne castin qe e ndjeva veten se kam ndaluar ne krahet me te sigurte, u rrezova pertoka ku si rrjedhoje theva shpirtin tim.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 3:38

Po heshtja mbuloj cdo gje edhe nuk me prite po me rrezove
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 3:59

erdha zura vend
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 3:59

Edhe humba ne endren tende
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga bobi 10 Sat 5 Feb 2011 - 4:01

Qendroj ne te pa u leviz

ajo strofkull e zene qendron prane zemres suaj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 6:35

per te ndjere sa ngrohte ishte aty geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Feb 2011 - 6:38

fluturova ne krahet e tu ,,,,,,,,,,,,dhe atje gjeta perqafimin me te ngrohte te cilin kisha vite qe e kerkoja , dhe me erdhi atehere kur nuk e prisja.......flm qe me dhe mundesine te gjeja njeriun e duhur Fluturova ne krahet e tu.... 46883
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 13:27

Edhe me prite me gezim 972852
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 0:38

Edhe ti me prite luletyyyyy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Feb 2011 - 7:30

Por sme prite
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Feb 2011 - 13:14

Por sme prite ike pa pritmas nga kjo jete lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 13:28

... dhe e kuptova pak si me vonese qe e kisha ngritur folene time te dashuris ne shpirt te gabuar.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Darius Mon 18 Apr 2011 - 9:30

Fluturova ne krahet e tua per dashuri dhe lumturi...por kisha gabuar krahet dhe atje gjeta tradheti....../
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Arabela Mon 18 Apr 2011 - 9:39

,,por aty ishin 1,2,3,4,5,6,7,8,9 te tjera oooooo
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Apr 2011 - 9:10

Por sme prite
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Eliana Wed 20 Apr 2011 - 9:11

fluturova ne kraht e tu por nje zot e di sa jam penduar ............
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 19 May 2011 - 5:50

Fluturova ne krahet e tu ..Edhe me prite
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Docteur Thu 19 May 2011 - 6:16

tu afrova prane,te pashe ne sy
dicka me thoshte se c'shte kjo ndjesi
as vete se dija se ca po ndodhte
doja te te pyesja,ns ke tnjejten ndjenje ti
shikimi yt i embel me kaplloi
sdija ti jepja vetes drejtime
doja te te pyesja se ca po ndodh,
por prap smunda sepse isha i lumtur
ne castin qe po kaloja,ndjenjat qe perjetoja
te vetmen gje nga ti kerkoja
ti hidhesha ne krahet e tu dhe i lumtur te jetoja
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 7:17

fluturova ne krahet e tu dhe gjeta qetsine teme
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Jul 2011 - 10:47

Edhe me prite
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Jul 2011 - 10:48

edhe me puci puci qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Arabela Thu 14 Jul 2011 - 10:57

,,dhe ndjeva se sa shume me do,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Jul 2011 - 10:58

fhe me dukeshin se fluturoja me krahet e mi hopphopp
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Maksi Fri 15 Jul 2011 - 5:01

enderova sikur fluturova ne krahet er tu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga EpiKada Tue 19 Jul 2011 - 5:09

sme pranove
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Aug 2011 - 7:42

Me prite po se vleresove
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga WebMaster Sat 17 Sep 2011 - 12:30

Fluturova ne krahet e tu.... Mire se te vish me the Fluturova ne krahet e tu.... 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 17 Sep 2011 - 14:13

Fluturova ke krahet e tu si zog hudhi komshija jote rrjeten e me kapi [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fluturova ne krahet e tu.... Empty Re: Fluturova ne krahet e tu....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi