Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
JUVENTUS - nje bote bardhezi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
JUVENTUS - nje bote bardhezi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUVENTUS - nje bote bardhezi

2 posters

Shko poshtë

JUVENTUS - nje bote bardhezi Empty JUVENTUS - nje bote bardhezi

Mesazh nga Daku Mon 14 Feb 2011 - 16:52

Mqns nuk gjeta nje teme te mirefillte per skuadren time te zemres Juven hapa nje teme te re.

Ftoj te gjithe tifozat e Juves te japin komente, kuriozitete, emocione , debate etj per

"Zonjen e Vjeter" te futbollit italian 29 here fituese e Seria A
9 kupa Italie
2 Kupa Kampionesh
2-Superkupa Europiane
2-Superkupa Interkontinentale
3-kupa Uefa

E adhuruar nga 14 milione italiane.

Ne Maj mbaron stadiumi i ri i Juventusit qe do te jete 40.000 vende stil anglez pa piste si stadiumi i Newcastle "St James Park" dhe ne Shtator ndeshjet e Juves do te luhen te ky stadium i ri qe do te quhet ose "Stadio degli Agnelli " ose emrin e nje Sponsori si "Emirate Stadium i Arsenal"
JUVENTUS - nje bote bardhezi 200832492243
Jam nje tifoz i Juventusit qe ne vitet 80-te
Lojtari me i mire per mua ka qene i Madhi Roberto Baggio.

Historia e Juventusit do jene 2 Del Piero dhe Gaetano Scirea ( ka vdekur).
Goli me emocionues i Del Pieros ne Tokyo 1996 kunder River Plate kupa Nderkontinentale.
https://www.youtube.com/watch?v=LBO51FenTQQhttps://www.youtube.com/watch?v=m7qFr_gwmno&feature=related


Inter nuk fiton ne Torino qe nga sezoni 2007 dy humbje dy barazime 1-1 kane marre interistat.
Grande Juve dje , futbolli shpesh nuk fitohet me miliona po me zemer dhe dje cunat e treguan .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

JUVENTUS - nje bote bardhezi Empty Re: JUVENTUS - nje bote bardhezi

Mesazh nga Eliz Thu 17 Feb 2011 - 4:59

Juve po e merr veten pak nga pak
Eliz
Eliz
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2011
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi