Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershtypje nga Qyteti .... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershtypje nga Qyteti .... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershtypje nga Qyteti ....

+7
Gjeto Gjetani
Katniss
Albert
Maksi
WebMaster
Amazone
Daku
11 posters

Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Daku Sat 19 Feb 2011 - 14:55

Besoj se keni udhetuar si jashte shtetit dhe brenda shtetit neper qytete te ndryshme , dhe keni patur nje eksperience , pershtypjet qe ju ka lene ai qytet , ndaj mos i mbani per vete ndajini me ne.
PS.SHkruani qytetin e zeme

Durres

Gusht 99-es , bashke me familjen u nisem nga kosova per pushime.U cuam heret nga gjumi , hera pare qe nuk merziteshim kur na zgjonin aq heret, ate dite do iknim per pushime ne Durres. etj etj e kuptuat

............................
.............................
...............................
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Amazone Sun 20 Feb 2011 - 4:33

te them te drejten ngaqe udhetoj shume nuk di se per ke qytet te them ....te gjithe kane bukurine e tyre dhe vecanterine e tyre
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Feb 2011 - 4:43

Un kam udhetuar shume ne Europe edhe vendi qe me ka pelqyer me shume eshte vendi Sharmen Sheik vendi me ideal komplet ishuj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Maksi Sun 20 Feb 2011 - 4:53

istanbul dhe vetem istambul metropol ne tere kuptimin e fjales
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Albert Sun 20 Feb 2011 - 4:54

nga selaniku i bukur
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Katniss Mon 21 Feb 2011 - 1:15

Kam udhetuar mjaft,me kane lene pershtypje te mire shume qytete dhe nder to do te permend Dubrovnikun....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 21 Feb 2011 - 1:23

Pershtypje te veçata me ka bere qyteti i Gjirokastres,sidomos me Kalane e lashte dhe shtepite e ndertuara kryesisht prej guri.
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Katniss Mon 21 Feb 2011 - 1:26

Une do te doja shume te vizitoj prape Prekazin....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga bobi 10 Mon 21 Feb 2011 - 2:23

Calliope shkruajti:Une do te doja shume te vizitoj prape Prekazin....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Bashkengjitem ketij postimi,por me ndryshimin te shtoj arsyen.

Vendin ku Heroi legjendar A Jashari doli haptaz.

Kosova eshte sovrane.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Katniss Mon 21 Feb 2011 - 3:03

bobi 10 shkruajti:
Calliope shkruajti:Une do te doja shume te vizitoj prape Prekazin....
[You must be registered and logged in to see this image.]
Bashkengjitem ketij postimi,por me ndryshimin te shtoj arsyen.

Vendin ku Heroi legjendar A Jashari doli haptaz.

Kosova eshte sovrane.
Te njejten arsye kam dhe une.Do doja te degjoj prape historine,per trimerine e tij,duke qendruar ne vendin e ngjarjes.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Daku Tue 22 Feb 2011 - 6:19

Asnje postim i sakte.

Mos shkuani vetem nje rrjesht

Kam vizitu amsterdamin shume i bukur .......

Pak me shume hollesira , detaje, pershkrime jo thate me sakte..



Sapo avioni preku pisten e C.D.G u ndjeva i lehtesuar sepse fluturimet ishin ne rrezik te madh ne ate kohe per shkak te debores.Pasi mora bagazhet , pa aspak rremuje dhe pse cdo 5 minuta ulej nje avion , mora metrone , bote tjeter, mijera njerez askush nuk ndihej , secili ne punen e tij,degjohej vetem melodia e nje kenge spanjolle e kitares .Me vone mora vesh se ishte lypes qe fitonte lek me artin e tij , eh me beri pershtypje dhe lypsi kishte dinjitet bente dicka per te fituar ato pak lek qe i jepnin.Shkova ne hotelin ku kisha pronotuar , mora celsin u ngjita lart , hotel i vogel me koridere ne ngushta .Dhoma kishte pamje nga rruga , poshte ishin rrjeshtuar qindra motorre ne simetri dhe te zotet e tyre sic dukej ishin nje nga lokalet e nates aty poshte ku kercenin balerina, isha ne Moulin Rouge dhe normale te tilla lokale ka aty.Gjumi me zuri top mora bagazhet dhe ndalova tek lokali i pare per nje kafe , sa me pihej nje , por nuk lejohej ta pija brenda ndaj u detyrova ta pij jashte ne te ftohte duke sodituar lagjen , tipike ne Paris ishte lypja e cigareve nga studentet dhe pse nuk dija frengjisht gjuha e lypjes se cigares eshte nderkombetare :P
Ne cdo vend qe kishe kontakt me njerez te gjithe te edukuar degjoje vetem fjale te tilla , - Merci , excusez moi,bonjour.
Jeta te imponon te zbatosh rregullat ne cdo vend atje dhe natyrisht ndjeja kenaqesi kur njerzit ishin te bindur ndaj ligjeve.
Pallatet te gjitha nje lartesi, nje arkitekture pa ballkone,ne simetri i jepnin nje hijeshi qytetit.Dite festash njerzit me canta neper duar me dhurata.Me paten porositur te provoja nje "Baguette" qe me pelqeu shume .Kur vinte ora 12 njerzit se kishin problem ku ishin nxirrnin qeset nga cantat dhe hanin dreken , me orar strikt .Halli na ka bere ne shqiptareve te mesojme 2-3 gjuhe te huaja por qe na ka bere nder pasi ne cdo vend merremi vesh.Gjate pritjes ne rradhe ( 5 ore) per te hipur ne Eifel bera muhabet me njerez me kombesi te ndryshme , biles i bera nder dhe nje cifti italian i futa ne rradhe para meje sikur ishin :P
Ato 9 dite nuk dilnin me pa as cerekun e Parisit por disa nga ato qe desha i pare,ika me koken pas me premtimin qe do e vizitoj serish....

au revoir
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga dajti modh Tue 22 Feb 2011 - 6:29

london .. zbrita ne hithrou aeropor .. qytet i vjeter ngjyre gri ..po shume i vjeter me rruget e ngushta ..ku duhet te ishe shofer nga shqiperia .. qe te drejtoje makinen ..
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Daku Tue 22 Feb 2011 - 7:01

shume pak shume pak , nuk kalon

Vije krimtarine ne pune shkruj me gjate

- ulu 5
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:45

Nga Peshkopia.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 7:29

Daku na fute xixat per Parisin se e kena lon per festat e fundvitit...po per zotin 5 ore sjam tu nejt ne radhe me pa Eifelin...se kur kam pa Sagraden kam hy pa radhe...shqiptar mo...rob t'padurushem...batall je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Ariel Wed 23 May 2012 - 7:31

Daku shkruajti:shume pak shume pak , nuk kalon

Vije krimtarine ne pune shkruj me gjate

- ulu 5

Kur te kem kohe do ta boj hartimin me tbukur se ty je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Anakonda Sun 17 Jun 2012 - 6:29

[You must be registered and logged in to see this link.]
(qyteti i zemres time)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershtypje nga Qyteti .... Empty Re: Pershtypje nga Qyteti ....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi