Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

+11
T_o_n_i
Daku
Prada
LaDescarada
Darius
xhoni_bravo
Єямєℓiиdå
Tonii
enigma
Poeti Dhimbjes
Emona
15 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 4:50

A eshte e mundur qe avatari, si nje ikone e zgjedhur sipas deshires ne nje forum nga ne te ndikoje ne formimin e nje imazhi ne trurin tone per nje person te caktuar...?

Si mendoni?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 22 Feb 2011 - 5:09

Per mendimin tim nuk egziston aspak, pasi une bazohem tek thenia e vjeter popullore qe thote: - Mos i shiko gunen, por shikoi punen...
Edhe nese avatari mund te ndikoj tek truri i dikujt per te krijuar imazhin e personit pas atij avatari, mund te kete nje ndikim fare te vogel dhe jo te qendrueshem.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga enigma Tue 22 Feb 2011 - 10:21Kuku me ba e mem paramendu mu si avatarin qe kom e mashtroni vetin
jom hala ma e eshme ma e shnosh e ma e shisht.
00027003
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Tonii Tue 22 Feb 2011 - 10:24

nuk i gjykoj antaret as dhe nje grimc nga avartari

i vlersoj nga mendimet e tyre qe postohen ne forum
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 22 Feb 2011 - 11:52

Me rendesi jane shkrimet, bisedat dhe aty e tregon kush je.
Avatari..nganjehere une e pershtat pak gjendjes time shpirterore..sesi ndjehem por nuk ndikon aspak ne imazhin tim..kjo qe jam jam.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 12:05

se di mua gjithmon me kan vlersuar avatarin asnjiher shkrimin qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Vizitor Tue 22 Feb 2011 - 22:21

nuk pelqej ato qe japin te njejten pershtypje ne cdo avatar qe vene,,,shume boring tipa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Darius Tue 22 Feb 2011 - 22:26

Sorkadhja shkruajti:nuk pelqej ato qe japin te njejten pershtypje ne cdo avatar qe vene,,,shume boring tipa
724516
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:28

e ka me mua shejtanja qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 22:46

Me shum Bazohem ne shkrimet e tyre se sa Ne nje imazh te vendoasur Nga antaret...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:51

prandaj ti emona i nderron avataret cdo dite gjej nje dhe rri rehat qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 22:55

xhoni_bravo shkruajti:prandaj ti emona i nderron avataret cdo dite gjej nje dhe rri rehat [You must be registered and logged in to see this image.]
Me duket se Lexove Qka shkruva Un...Lexo mire!!!

Si perket se ai ndrroj a joo Eshte Pun per muaaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 22:56

si administratore qe je le shum per te deshiruar qesh

e pash e lexova po duhet te japesh shembull 00027003
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 22:59

xhoni_bravo shkruajti:si administratore qe je le shum per te deshiruar [You must be registered and logged in to see this image.]

e pash e lexova po duhet te japesh shembull [You must be registered and logged in to see this image.]

Uaaaaaaa Cka thua Kujt Ti jap Shembull Un kty... [You must be registered and logged in to see this image.]
Secili ve Avatarin sispa Deshire... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga LaDescarada Tue 22 Feb 2011 - 23:00

ma shum e vlerosj biseden dhe postimet qe behet ketu..edhe pse edhe avatarin e vlersoj heeh
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 23:02

jam sh ok me kete larte vlersohen te dyja


ti emona sben fare ate kam me xhane qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 23:06

nderrove prap profil sben vendos nje sic je vet te hijshem edhe te them une eshte i mire mos e nderro mua shiko mua me kete avatare kam pasur sukses edhe kam akoma qesh 432965
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 23:14

xhoni_bravo shkruajti:nderrove prap profil sben vendos nje sic je vet te hijshem edhe te them une eshte i mire mos e nderro mua shiko mua me kete avatare kam pasur sukses edhe kam akoma [You must be registered and logged in to see this image.]
Pse mole Mire eshte s'te pelqen avatari aaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.]

Mire de Ty Te pershtate ky Avatar ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 23:16

po ty kush te pershtatet apo shtriga e vampirave qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 23:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
xhoni_bravo shkruajti:po ty kush te pershtatet apo shtriga e vampirave [You must be registered and logged in to see this image.]

Pse thuaaaa me bone shtrige ti muaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] ... [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:

Leje ti avatarin tim se mire eshte

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga LaDescarada Tue 22 Feb 2011 - 23:19

uahauah emones i perhstatet me vendon nje foto me qure 00027003

geeegge
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 23:28

emona avatari yt ta shpife edhe shkrimet si ke terheqese fare


la descerada ka avatare sh sexi edhe shkrime sexi qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 22 Feb 2011 - 23:35

LaDescarada shkruajti:uahauah emones i perhstatet me vendon nje foto me qure [You must be registered and logged in to see this image.]

Um shurdhofsh Dhiaaaaaaaa Vendose ti nej me Dhii [You must be registered and logged in to see this image.] P.s Xhoni Sjemi ka diskujtojm ne Kty per avatarin time Leje kete muhabet...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 22 Feb 2011 - 23:37

nderro avatare se le name
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Prada Wed 23 Feb 2011 - 0:17

ja qe per mua nuk ka edhe shum rendesi avatari i personit sepse fundi fundit avatori vendoset sipas qefit te personit

e rendesishme esht se qfar fol qfar postime ben personi ndersa avatari thjesht esht deshir e personit qe ta vendos
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Wed 23 Feb 2011 - 2:34

Sakt Kete e thash e dhe un Por disa Persoan I kushton me shum rendesi Nje imazhi te vendosur ne profil....Mu me duket shuum e kote kur e mendoj kete gje...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Feb 2011 - 2:55

pfffff ste fal kenaqesi avatari me nje note
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Mar 2011 - 6:38

Ndikon aq sa të kuptosh shijen që ka çdo anëtar për avatarin e vet!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Daku Wed 2 Mar 2011 - 7:17

Fare, eshte thjesht nje zgjdhje momentale
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 2 Mar 2011 - 7:19

aspak per mendimin tim
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Fri 25 Nov 2011 - 3:32

Tema leviz Nga Koktej Diskutimi.,Tek Zone e Lire...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Nov 2011 - 6:21

Per mua ska rendesi Avatari po ajo qe ti shpreh ne forum Avatari eshte nje moment
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Ariel Tue 13 Dec 2011 - 9:43

Pavaresisht qe avataret i vendos brenda natyres time... Pershtypjen dhe perfytyrimin e antareve e krijoj nepermjet postimeve...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 13 Dec 2011 - 9:46

[Ok] E sakt Mome..

Ama vrej qe shumica prej antarve e Personalizojn i person Baze avatarit jo baze shkrimve qe jep...S'me pelqen kjo gje ,secili shpreh ndenjen e vet baze te figures ne avatare.

Tek un aspak s'ndikon me kohe kam analizu dhe kam nxjerr mendimin tim per antaret.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Ariel Tue 13 Dec 2011 - 10:05

Mua me mjafton te lexoj shkrimet...qofte dhe nepermjet shakave ...arrij ta percaktoj tipin, nivelin dhe inteligjencen e antareve ne mendjen time...
Por dhe perzgjedhja e avatareve deri diku tregon karakterin dhe gjendjen shpirterore te cdokujt...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Arabela Tue 13 Dec 2011 - 10:07

shume,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Emona Tue 13 Dec 2011 - 10:08

Yep...si ky avatari im qe me jep tjeter karakter per disa ket mendim ma kan thon :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Daku Tue 13 Dec 2011 - 10:09

Varet si e perdor.
psh un kam patur vetem qelllime informimi rreth personi tim , kam perdor dhe doza humori dhe gjendje shpirterore.
Por ka dhe antare qe e perdorin me ra ne sy , nje kofshe, nje gjoks ( jo foto personale) terheqin vemendjen dhe dashje pa dashje je ne qender te vemendjes.
Dhe une si Moma preferoj ti njoh nga shkrimet jo nga kofsha :P
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Ariel Tue 13 Dec 2011 - 10:12

Ho pra moooo...jena dor e vjeter ne mer Dak 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Daku Tue 13 Dec 2011 - 10:20

Ti mome psh ve foto te stines dhe je nje fare indikacioni ca po kalojme , ne vere ne sjell foto nga plazhi , tani ke vu krishtlindjesh :P

PS.Emona se kisha me kofshat e fotos tende e thash ne pergjithsi
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi? Empty Re: Sa ndikon avatari në formimin e një imazhi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi