Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatari me i bukur!!!!

+43
Bukurosh-Djal
bekimi
Labja
valtori
Gladiola
Anakonda
zymer
Dori_sweet
Klio
Ariel
kasperi
CuN@BosS/
Tonii
EMI
il conte
Medina
Durrsaku
Arabela
Selda
Shaban Cakolli
WebMaster
tironse
leta
Daku
Yll Qielli
T_o_n_i
Atin@
xhoni_bravo
bobi 10
BlEro25
daniel_X1
EpiKada
Poeti Dhimbjes
Albert
Leo_uk
Darius
Katniss
Єямєℓiиdå
Golden
Emona
Maksi
dajti modh
Ajo goca
47 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 21 Mar 2011 - 4:13

I kujt eshte avatari me i bukur ???


thoni mendimet tuaja celebrate005
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga dajti modh Mon 21 Mar 2011 - 4:18

,,jeta,,
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Maksi Mon 21 Mar 2011 - 4:21

selda
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Mon 21 Mar 2011 - 5:09

Kti Cunit... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Golden Mon 28 Mar 2011 - 10:13

Klea, se e ka origjinal!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Mar 2011 - 10:14

Saimiri.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Mon 28 Mar 2011 - 10:17

Linda...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Darius Mon 28 Mar 2011 - 10:19

romeo geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Mon 28 Mar 2011 - 10:21

Romeo shkruajti:romeo [You must be registered and logged in to see this image.]

Yess [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Darius Mon 28 Mar 2011 - 10:46

EmoNa shkruajti:
Romeo shkruajti:romeo [You must be registered and logged in to see this image.]

Yess [You must be registered and logged in to see this image.]
geeegge ti ma ke zgjedhur 111111 111111
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Mon 28 Mar 2011 - 10:48

Romeo shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Romeo shkruajti:romeo [You must be registered and logged in to see this image.]

Yess [You must be registered and logged in to see this image.]
geeegge ti ma ke zgjedhur 111111 111111

Jo me kote Thash Po... celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Mon 28 Mar 2011 - 10:49

me pelqen avatari nuse i Ermelindes sonte.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Mar 2011 - 10:53

Flm mo.. celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Mon 28 Mar 2011 - 10:53

I Klea's...Si Llokum Duket :)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Albert Mon 28 Mar 2011 - 11:14

Amelia
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 28 Mar 2011 - 11:57

Ermelinda shkruajti:Saimiri.

Faleminderit... [You must be registered and logged in to see this image.]

Shume i bukur eshte edhe avatari yt njekohesisht, pasi paraqet nje nuse...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga EpiKada Mon 28 Mar 2011 - 20:41

toni anzi te 2 tonat dhe emona....Nr 1
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 28 Mar 2011 - 22:01

Albert shkruajti:Amelia

432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga daniel_X1 Mon 28 Mar 2011 - 23:47

amelia duket mir edhe klea 432965
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Mon 28 Mar 2011 - 23:49

Nekes'sa bukul mii :5454787:.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 28 Mar 2011 - 23:53

daniel_X1 shkruajti:amelia duket mir edhe klea 432965

432965

flm
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 28 Mar 2011 - 23:54

EmoNa shkruajti:Nekes'sa bukul mii :5454787:.

432965 432965

flm nake 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Maksi Mon 28 Mar 2011 - 23:55

emona
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga daniel_X1 Tue 29 Mar 2011 - 0:01

Amelia shkruajti:
daniel_X1 shkruajti:amelia duket mir edhe klea 432965

432965

flm

fotua jote apo e ndonje modelje 432965 trendafila
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Golden Tue 29 Mar 2011 - 0:28

Amelia EmoNa & Klea e shume te tjere!

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Tue 29 Mar 2011 - 0:41

celebrate015 pimi celebrate015 flm
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga BlEro25 Tue 29 Mar 2011 - 1:03

Ermelinda dhe Emona
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga bobi 10 Tue 29 Mar 2011 - 1:21

Ku ka zot mos me i thene te bukur avantarit tim. [You must be registered and logged in to see this image.]

Tigrit i pikturohet lekura,por jo kockat?? [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Mar 2011 - 2:08

Saimiri..Bobi..Blero..Emona my sis cdo here bukur. tytepuuth
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 29 Mar 2011 - 2:16

Motrushja ime e bukur Linda :|, Blero , Nakja ,Klea...

Bobi Nr 1 avatari yte...Jo Per Bukurin e tij Po per Intelegjencen tende sii ai ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga daniel_X1 Tue 29 Mar 2011 - 20:45

te gjithe e kan te bukur po ermelinda e paska shum te vecante edhe amelia 432965
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Tue 29 Mar 2011 - 20:46

EmoNa shkruajti:Motrushja ime e bukur Linda :|, Blero , Nakja ,Klea...

Bobi Nr 1 avatari yte...Jo Per Bukurin e tij Po per Intelegjencen tende sii ai ... [You must be registered and logged in to see this image.]

432965 432965

nake edhe i yti i bukur 432965 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Tue 29 Mar 2011 - 20:47

daniel_X1 shkruajti:te gjithe e kan te bukur po ermelinda e paska shum te vecante edhe amelia 432965

flm 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga daniel_X1 Tue 29 Mar 2011 - 20:48

te lutem amelia 432965 :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb:
daniel_X1
daniel_X1
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atmosfer
Postime Postime : 248
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga xhoni_bravo Tue 29 Mar 2011 - 20:54

se di ai ermelinden me duket interesante se paska laptop te bardhe qesh
ka edhe nje me bluz te bardhe po seshte gje ai qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Wed 30 Mar 2011 - 0:05

Ufffff...Jon Shum S'i cke dote me Emra.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga xhoni_bravo Wed 30 Mar 2011 - 0:18

tashti une edhe pse e kam pakez inat ka avatare te bukur shejtanija qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Wed 30 Mar 2011 - 0:30

Kush Oshte Shejtonja Kty Seee? [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga xhoni_bravo Wed 30 Mar 2011 - 0:31

e di vet ajo qesh sa te vi do foli direkte qesh
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Mar 2011 - 0:34

dihet ARISTOGATA
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi