Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filloi manifestimi Epopeja e UÇK-së  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Filloi manifestimi Epopeja e UÇK-së  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filloi manifestimi Epopeja e UÇK-së

Shko poshtë

Filloi manifestimi Epopeja e UÇK-së  Empty Filloi manifestimi Epopeja e UÇK-së

Mesazh nga Prada Sat 5 Mar 2011 - 2:45

Nën përkujdesjen e kryeministrit Hashim Thaçi, të shtunën filloi manifestimi tradicional “Epopeja e UÇK-së”.
Manifestimi nisi me rreshtimin e pjesëtarëve të FSK-së në Kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë.

Në këtë ceremoni mori pjesë presidenti Behgjet Pacolli, kryeministri Hashim Thaçi, ministri I FSK-së, Agim Ceku dhe pjesëtarë të kabinetit qeverisës.

Presidenti Pacolli parakaloi para Gardës së FSK-së dhe mbajti një fjalim rasti. Po ashtu edhe kryeministri Thaçi dhe ministri Ceku mbajtën fjalim para pjesëtarëve të FSK-së.

Ditëve në vijim do të ketë manifestime të shumta në shënimin e 13-vjetorit të rënies heroike të komandantit legjendar Adem Jashari
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi