Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

+4
bobi 10
Selda
Leo_uk
WebMaster
8 posters

Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Mar 2011 - 1:42

Ëndrrat për dikë bëhen paralajmërim të asaj cfarë do të ndodhë në ditët e ardhshme. Kështu ka ndodhur dhe me Emmyn, këngëtaren 22 vjecare e cila humbi jetën në mbrëmjen e 27 shkurtit. Për vdekjen e saj i arrestuar është biznesmeni kosovar Aziz Kelmendi i cili akuzohet për vrasje me dashje, ndërsa ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Elsina Hidershës, janë publikuar në “Blouetooth” . Protagonisti i ëndrrave të gjumit të Emmy-t ishte pikërsisht biznesmeni kosovar. .Ajo i ka treguar ëndrrat mikeshave. ‘Pashë në ëndërr sikur Azizi më vrau me pistoletë’, - kishte thënë Emmy, ndërsa ishte zgjuar e trembur nga gjumi. Sakaq ëndrra e dytë, mëngjesin e ditës që ndodhi aksidenti lidhej drejtpërdrejtë për fluturimin e saj drejt parajsës. “Isha në qiell, në aeroplan, pamja ishte fantastike, por papritur avioni ra”, kishte treguar këngëtarja bukuroshe mëngjesin e asaj të shtune, 27 shkurt.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Leo_uk Sat 12 Mar 2011 - 8:32

Kjo iku vdiq, me erdhi keq.. keto shkrimet jane shume kot, thashetheme.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 11:45

Klea@Love shkruajti:Ëndrrat për dikë bëhen paralajmërim të asaj cfarë do të ndodhë në ditët e ardhshme. Kështu ka ndodhur dhe me Emmyn, këngëtaren 22 vjecare e cila humbi jetën në mbrëmjen e 27 shkurtit. Për vdekjen e saj i arrestuar është biznesmeni kosovar Aziz Kelmendi i cili akuzohet për vrasje me dashje, ndërsa ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Elsina Hidershës, janë publikuar në “Blouetooth” . Protagonisti i ëndrrave të gjumit të Emmy-t ishte pikërsisht biznesmeni kosovar. .Ajo i ka treguar ëndrrat mikeshave. ‘Pashë në ëndërr sikur Azizi më vrau me pistoletë’, - kishte thënë Emmy, ndërsa ishte zgjuar e trembur nga gjumi. Sakaq ëndrra e dytë, mëngjesin e ditës që ndodhi aksidenti lidhej drejtpërdrejtë për fluturimin e saj drejt parajsës. “Isha në qiell, në aeroplan, pamja ishte fantastike, por papritur avioni ra”, kishte treguar këngëtarja bukuroshe mëngjesin e asaj të shtune, 27 shkurt.

paste rahmet shpirti i kesaj vajze por per anderrat me duket pak cudi si nuk i publikun para se me deke por direkt masi nodhi fatkeqesia kam pershtypjen se e kane ba me u duke e me shite emnin e saj por gjynah se mosha e re
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga bobi 10 Sat 12 Mar 2011 - 11:48

Ishallah merr edhe Azizin me vete,se une i kisha zili 724516 gjynah te ndahen 00027003


Me vjen keq se ish e re,edhe askush s'meriton vdekjen por,,,,,,,,,,,,,,,
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Mar 2011 - 11:49

me vjen shum keq per vdekjen e saj ama ato endrrat nuk i bsoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga T_o_n_i Sun 13 Mar 2011 - 2:57

pfff show po behet tani me kete ....normal dojn te fitojn ca lek e cte bejm te shkruajme histori te tilla
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Arabela Sun 13 Mar 2011 - 2:59

kete po mendoja dhe une :646123:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 13 Mar 2011 - 3:47

As nuk e lene te prehet ne paqe te shkreten, i nxjerrin 1000 histori e fjale budalleqe.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:22

ka raste qe dhe enderrat behen realitet,
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t Empty Re: Ëndrrat që i paralajmëruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi