Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

3 posters

Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Mar 2011 - 12:22

Aziz Kelmendi, biznesmeni kosovar rrëfeu dje në gjykatën e Tiranës konfliktin me ish-të dashurën e tij, këngëtaren Elsina Hidërshai me emrin e artit Emmy, që ndërroi jetë në spital, pasi i pandehuri dyshohet ta ketë goditur qëllimisht me makinën e tij për ta vrarë.

Biznesmeni, pronar i një sërë hotelesh dhe lokalesh në Kosovë, ka hedhur poshtë kategorikisht akuzën e vrasjes, duke pretenduar se ngjarja ka qenë aksidentale. Të njëjtin qëndrim mbajti dhe avokati i tij mbrojtës. Për prokurorinë, ngjarja nuk ka qenë aksidentale, por biznesmeni e ka goditur qëllimisht 21-vjeçaren për ta vrarë.

"Me Emmy-n kam pasur një lidhje dyvjeçare. Kisha synim të shkëputesha prej saj, sepse kam nisur një lidhje të re. Natën e ngjarjes kam shkuar në ambientet e lokal "Venue", ku do të takohesha me këngëtaren Emmy për t'i lënë një porosi. Me vete kisha të dashurën tjetër. Jam larguar pasi doja të evitoja sherrin mes Emmy-it dhe të dashurës sime...kam dalë tek parkingu dhe kam hipur në makinë. Aty ka mbërritur Emmy dhe ka nisur të debatojë. Për të evituar zënkat, kam mbyllur xhamin e makinës dhe jam larguar. Nuk e kam vënë re që këngëtarja ishte kapur te makina dhe është përplasur..", theksoi biznesmeni, rrefimi i te cilit publikohet sot ne te perditshmen "Gazeta Shqiptare".
Pasi dëgjoi pretendimet e të dyjave palëve, gjykata vendosi të lërë në burg biznesmenin Kelmendi, të paktën deri në një vendim të dytë nga Apeli.

Elsina Hidërshai nga Skrapari, e cila u bë e njohur vitet e fundit pasi ka nxjerrë në treg disa këngë, gjeti vdekjen diten e hene, pas afro 48 orësh në Spitalin Ushtarak në Tiranë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga Tonii Fri 4 Mar 2011 - 9:03

bravooo qe ke zen te dashur te re a skeni faj ju po e di une ca dun kta lloj tipash, ti futesh me kok ne pun tu hap kanale e brazda qe ti dali loti prej prapanice
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Mar 2011 - 10:33

Tonii shkruajti:bravooo qe ke zen te dashur te re a skeni faj ju po e di une ca dun kta lloj tipash, ti futesh me kok ne pun tu hap kanale e brazda qe ti dali loti prej prapanice


Te jem i sinqerte Toni me vjen keq disi per ate vajzen,por kur degjoj qe kish lidhje me nje 45 vjecar kesaj i thojne injorance,edhe vjen thojne eshte e modes te kesh tre dashnore.

Paska nis lidhje te re se i qenka merzit kjo e para,edhe paska nis te nxjerre dike tjeter nga halli.

Ne burg s'do ti dale loti jo atje,,,,,,,,,,,,,,,.por,,,,,.

Ne te semes shkofshin te dy. geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga Tonii Fri 4 Mar 2011 - 10:47

po lene mer Bob se jan shthurur robt qenka trimeri te kesh te dashurra nga tre a kater, pse cte keqe kla sikur te kesh vetem nje\, lene se sdu me ndy fjalorin kta kujtojn se kur q... nga 4 a 5 femra kan cliru boten
jo nje e dy pa nga 5 dit per dit te sjell vllai jot ty sa te lodhesh, por asgje nuk do te ndryshoj
trimeri esht te kesh nje pak e sakt
me beso o bob me nxirr perpara kelysha si puna e ktyre tipave i vras
me nxirr nje ujk nuk e vras, aq shum me neverisin kta pisa vdes ti krruaj prapanicen ktyre pisave me gryken e revolverit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Mar 2011 - 10:49

oooooo oooooo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Mar 2011 - 10:54

Tonii shkruajti:po lene mer Bob se jan shthurur robt qenka trimeri te kesh te dashurra nga tre a kater, pse cte keqe kla sikur te kesh vetem nje\, lene se sdu me ndy fjalorin kta kujtojn se kur q... nga 4 a 5 femra kan cliru boten
jo nje e dy pa nga 5 dit per dit te sjell vllai jot ty sa te lodhesh, por asgje nuk do te ndryshoj
trimeri esht te kesh nje pak e sakt
me beso o bob me nxirr perpara kelysha si puna e ktyre tipave i vras
me nxirr nje ujk nuk e vras, aq shum me neverisin kta pisa vdes ti krruaj prapanicen ktyre pisave me gryken e revolverit


Tonii.
Mos e ,,,,,,,,,hic sepse sa me shume urrehen aq me shume shtohen ata/ato.

Ka karriere biri i botes-pedofili do kete ndonje 16 vjecare tashme,por rasti konkret besoj qe do ti ndryshoje udhe sepse do provoje shije tjera ndodhta.

Nqs gjykata s'korruptohet nga lirat-dollaret-eurot e ketij meriton denimin.

Ka dal jasht kontrollit kjo e imoralitetit,edhe e cuditshmja qe me vjen eshte se quhet mode.
Trimeri

qesh qesh
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re Empty Re: Biznesmeni kosovar: Lashë Emmy-n, se zura të dashur të re

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi