Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flirtimi, kur kalohet kufiri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Flirtimi, kur kalohet kufiri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flirtimi, kur kalohet kufiri?

4 posters

Shko poshtë

Flirtimi, kur kalohet kufiri? Empty Flirtimi, kur kalohet kufiri?

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Mar 2011 - 6:26

Cfare eshte e pranueshme tek nje mashkull, apo tek nje femer kur jane ne nje marrdhenie me dike? Cila eshte linja ndarese midis flirtimit dhe tradhetise? Ka gje te keqe kur i hedh syte dikujt qe ecen perballe teje ne rruge? A eshte gje normale kur nje partner shpenzon kohe te konsiderueshme duke folur me seksin e kundert, pavarsisht se mund te mos beje asgje fizike?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flirtimi, kur kalohet kufiri? Empty Re: Flirtimi, kur kalohet kufiri?

Mesazh nga Arabela Sun 13 Mar 2011 - 6:34

po flas une prape qesh qesh dic e frymezuar qenlkam 432965
se u hedh syte nuk e mendoj flirt te theksuar une nqs e hedh shikimin me ate sy 724516 ,,se ka plot meshkuj qe shikojne femrat por thjesht si femer.
e sa per kohe te shumte me femra te tjera ngadale nje cike se nuk u be deti kos ketu Flirtimi, kur kalohet kufiri? 426788 Flirtimi, kur kalohet kufiri? 426788 Flirtimi, kur kalohet kufiri? 426788 ...,,,me kufinj por nuk i duhet marre dhe fryma partnerit geeegge geeegge
tema te bukura klea,,urime 432965 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flirtimi, kur kalohet kufiri? Empty Re: Flirtimi, kur kalohet kufiri?

Mesazh nga bobi 10 Sun 13 Mar 2011 - 7:24

A quhet tradheti te shikosh,se vallahi ngela vec te tradhetuar [You must be registered and logged in to see this image.] .

Femrat kryesisht drejt ketij fenomeni jane me te rezervuara me duket,por meshkujve s'ka zot me ua ndal shikimin [You must be registered and logged in to see this image.] .

E bukura ngelet e bukur,edhe shikohet si e bukur,edhe s'do keqperdor,por ka shikime te ndryshme te cilet flasin flasin.

kush i lexon,,,,,,,,,???

LUM [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flirtimi, kur kalohet kufiri? Empty Re: Flirtimi, kur kalohet kufiri?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:51

Flirtimi ka kufi,se pastaj fillojne problemet e tjera.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Flirtimi, kur kalohet kufiri? Empty Re: Flirtimi, kur kalohet kufiri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi