Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

3 posters

Shko poshtë

Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? Empty Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 11:24

Cfare mendoni ju per kete pike? Eshte nje nevoje pas shume (ose pak) jetese te perbashket, apo varet nga personi?
A ndikon shoqeria e sotshme mbi kete fenomen, apo jo? Nqs po, ne cfare menyre?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? Empty Re: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Mesazh nga Tonii Sat 19 Jan 2013 - 11:49

njerezit me karakter te dobet tradhetojne
ata te cilet jetojne vetem prej mishi e jo prej fryme.
Dashuria eshte frym qe materializohet ne mish duke krijuar uniken midis bashkimit te trupave te dy zemrave e qe behen nje
Tradhetia eshte vetem mish qe nuk behet dot frym e ngelet thjesht bashkimi i dy trupave qe nuk behen dot nje
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? Empty Re: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:35

ESHT TIPAR I KARAKTERIT VARET SE KUSH E KA NGJEN UN X VETE SJAM TIP TRADHTARJE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit? Empty Re: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi