Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua, në disa gjuhë të botës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të dua, në disa gjuhë të botës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të dua, në disa gjuhë të botës

4 posters

Shko poshtë

Të dua, në disa gjuhë të botës Empty Të dua, në disa gjuhë të botës

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Mar 2011 - 0:48

(ALBANiiAN) TE DUA

ENGLiiSH) ii LOVE YOU

(POLiiSH) JA KOCHAM CiiEBiiE

(FRENCH) JE T'AiME

(HiiNDii) HUM TUMHE PYAR KARTE HAE

(CZECH) MiiLUJii TE

(SLOVAKiiAN) LU'BiiM TA

(iiTALIAN) Tii AMO

(UKRAiiNiiAN) YA TEBE KAHAYU

(GERMAN) iiSH LiiBE DiiSH

(CHiiNESE) WO Aii Nii

(GREEK) S'AGAPO

(HAWAiiAN) ALOHA WAU iiA Oii

(LiiTHUiiANiiAN) TAV MYLiiU

(KOREAN) SA RANG HAE YO

(JAPANESE) Aii SHii TE RU

(ROMANiiAN) TE UBSEC

(BOSNiiAN) VOLiiM TE

(FiiLiiPiiNO) MAHAL KiiTA

(SPANiiSH) TE AMO
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua, në disa gjuhë të botës Empty Re: Të dua, në disa gjuhë të botës

Mesazh nga Maksi Sun 20 Mar 2011 - 0:51

ΣΑΓΑΠΩ .......................
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua, në disa gjuhë të botës Empty Re: Të dua, në disa gjuhë të botës

Mesazh nga tironse Sun 20 Mar 2011 - 1:00

tingellon me bukur ne shqip TE DUA

Latvian - Es tevi miilu
Lebanese - Bahibak
Lithuanian - Tave myliu
Malay - Saya cintakan mu / Aku cinta padamu
Malayalam - Njan Ninne Premikunnu
Mandarin Chinese - Wo ai ni
Marathi - Me tula prem karto
Mohawk - Kanbhik
Moroccan - Ana moajaba bik
Nah uatl - Ni mits neki
Navaho - Ayor anosh'ni
Norwegian - Jeg Elsker Deg
Pandacan - Syota na kita!!
Pangasinan - Inaru Taka
Papiamento - Mi ta stimabo
Persian - Doo-set daaram
Pig Latin - Iay ovlay ouyay
Polish - Kocham Ciebie
Portuguese - Eu te amo
Romanian - Te ubesk
Russian - Ya tebya liubliu
Scot Gaelic - Tha gra\dh agam ort
Serbian - Volim te
Setswana - Ke a go rata
Sign Language - ,\,,/ (represents position of fingers when signing'I Love You')
Sindhi - Maa tokhe pyar kendo ahyan
Sioux - Techihhila
Slovak - Lu`bim ta
Slovenian - Ljubim te
Spanish - Te quiero / Te amo
Swahili - Ninapenda wewe
Swedish - Jag alskar dig
Swiss-German - Ich lieb Di
Tagalog - Mahal kita
Taiwanese - Wa ga ei li
T ahitian - Ua Here Vau Ia Oe
Tamil - Nan unnai kathalikaraen
Telugu - Nenu ninnu premistunnanu
Thai - Chan rak khun (to male)
Thai - Phom rak khun (to female)
Turkish - Seni Seviyorum
Ukrainian - Ya tebe kahayu
Urdu - mai aap say pyaar karta hoo
Vietnamese - Anh ye^u em (to female)
Vietnamese - Em ye^u anh (to male)
Welsh - 'Rwy'n dy garu
Yiddish - Ikh hob dik
Yoruba - Mo ni fe
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua, në disa gjuhë të botës Empty Re: Të dua, në disa gjuhë të botës

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 6:01

Jam them me mire shqip. :scratch:

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të dua, në disa gjuhë të botës Empty Re: Të dua, në disa gjuhë të botës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi