Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesoni gjuhe te huaja ne Internet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesoni gjuhe te huaja ne Internet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

4 posters

Shko poshtë

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet Empty Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

Mesazh nga An0nim Fri 29 Mar 2013 - 8:38

Ne kohet e sotme fale kompjuterit dhe internetit mund te mesojme gjithçka po te kemi deshire dhe vullnet. Si ne rastin e profesioneve si dhe ndonje gjuhe te huaj.

Nga faqa http://www.tresbienfrench.com/ gjithekush nga ne qe deshiron te mesoj disa fjale per komunikim ne gjuhen franceze mund ta beje falas.
Ju mund te mesoni nga bashkbisedimet me te thjeshta, ngjyrat, numrat, kafshet si dhe nivele me te avancuara.
Faqja eshte e ndertuar ne menyre fare te tjeshte dhe mjaft interaktive me perdoruesin.

Ja dhe lista me te gjitha faqet nga mund te mesoni gjuhe te huaja online:

http://www.onlineenglishhelp.com/
http://www.queondaspanish.com/
http://www.moltobeneitalian.com/
http://www.onlinejapanesehelp.com/
http://www.tresbienfrench.com/

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet Empty Re: Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Mar 2013 - 22:00

Francezen e di 70%.
Do doja me msu Italishten, i di disa fjale vetem
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet Empty Re: Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

Mesazh nga Arian 123 Sat 30 Mar 2013 - 7:36

Une di pak shqip,pak maqedonishte,pak sebishte,pak kroatishte,pak italishte dhe pak gjermanishte.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet Empty Re: Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 19:36

lol anglisht di po desha me mdue ca ilatilisht se mduket e leht jo shum e veshtir

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesoni gjuhe te huaja ne Internet Empty Re: Mesoni gjuhe te huaja ne Internet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi