Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

+10
Leo_uk
WebMaster
Tonii
Durrsaku
dajti modh
Quku
Docteur
enigma
Poeti Dhimbjes
Daku
14 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:22

shkon kinezi ,ne banjo duke bo shurren ,shef i zezak .me veglen marshalla..
e pyet kinezi.si ke arrit me e pas kaq te madh ..
aaa, ja kthen zezaku ,kam i metode timen ..sa here boj shurren e perplas nja dy here mbas lavamanit ene rritet ky..
mbas nje muaji takohen prape ne banjo te dy bashke ..
he i thote zezaku si te shkon biznesi ..
mire thote kinezi ngjyren e ka more por per tu rrit akoma jo ........................ qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:32

Tre gra po benin muhabet me njera-tjetren po flisnin per femijet e tyre...

E para:un deshiroj qe djali tim kur te ritet te behet nje doktor me fame te madhe te sheroj shum jet njerzish dhe per mua te gjith te thone qe kjo eshte nena e tij...
E dyta:dua qe djali tim te behet shkencetar dhe gjith bota te thot per mua qe kjo eshte nena e tij...
E treta:un dua qe djali tim te behet nje futbollist shum shum i madh dhe te lozi neper stadiume shum te medha ku mund te jen mbi 120 mij tifoz...te jet vetem me porten bosh dhe mos ta bej gol...te gjithe do ti thone "te çpofsha mamin" dhe un te them ja ku jam... ja ku jam...

qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:32

Ishte njona, po ishte derr ku*** dhe s'kishte lon njeri pa e provu.
Edhe shkon nje djal i ri.
Hajt mo po shkoj dhe une ta provoj i her thot.
Edhe vazhdo vllai fut ai hic ajo se nite fare fut doren prap hic ajo,
fut komen hic prap ajo, kur nxjerr komen i ngel kepuca brenda, boooooooo thot
-me ngeli kepuca brenda, edhe fut koken vllai kur shef mrena i gjeneral.
-dhe i thote:
- o gjeneral a ma ke pa gjo kepucen time mer ti?!
I thot gjenerali:
- ik mer rrot k***, une kam i muj qe kerkoj bataljonin.....
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:34

Ne avion papagalli shkon e ngacmon ariun
-O ari nonen ku ta kesh
- mylle gojen thot ariu se te hodha nga avioni
iken papagalli dhe vjen prap
- O ari nonen ku ta kesh
- Mylle gojen, se te hodha nga avioni
lepri shef kto te dy me habi. Shkon prap papagalli dh epo e njejta gje, mas tij shkon lepri
- O ari nonen ku ta kesh
- ecni mer ktu thot ariu se me cat trapin... i kap te dy dhe i hedh nga avioni... duke ran papagalli i thot leprit
- O leper po ti din te fluturosh?
- Jo - i thot lepri
- Po ca dreqin ke qe hahesh me ariun
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:34

Dy mama po mburrnin gocat e tyre.
- Vajza ime eshte duke punuar ne Itali dhe eshte shume mire me pune, - filloi njera. Madje ka menduar edhe per ne. Bleu makine per vete, na bleu edhe ne. Bleu shtepi per vete na bleu edhe ne. Po goca jote? Me se merret tani?
Pergjigjet tjetra:
- Edhe ajo e imja prostitute eshtehahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:36

nje cift i dashuruar, po bente dashuri nen nje pishe, tek
kodrat e liqenit artificial.
aty kalon nje plak, i cili degjon zerin e vajzes qe bebte,
ah...ah.....ah.........ahhhhh !
plaku i afrohet ciftit, dhe e prek vajzen me bastunin e tij,
duke i thene:
nuk eshte ah moj bije, por eshte pishe....!!!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:37

Pse kruajne femrat syte kur zgjohen nga gjumi?
-Se nuk kane koqe si meshkujt ! 00027003
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Daku Fri 25 Mar 2011 - 4:38


Ishte i kalamo i vogel ene hypen me i autobuz !

Rri kalamoni afer shoferit dhe fillo me budallalliqet e veta duke thon " SIKUR BABI IM TE ISHTE ELEFANT DHE MAMI IM ELEFANTE UNE DO ISHA NJE ELEFANT I VOGEL "
dhe vazhdo prap kalamoni " SIKUR BABI IM TE ISHTE GJEL DHE MAMI IM PULE UNE DO ISHA NJE ZOG I VOGEL "
Shoferi u acaru ne kulm dhe s'po e durote mo kalamonin edhe e pyt " PO SIKUR BABI JOT TE ISHE BYTH***IR DHE MAMI JOT PROSTITUT CA DO ISHE TI "

Ja kthe kalamoni me te qeshme " DO ISHA SHOFER AUTOBUZI :shumvap:
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:40

Nje burre e nje grua ishin komshinj.
Shtepite e tyre ndaheshin nga nje gardh. Sejcili prej tyre ne kopeshtin e tij personal kish mbjellur fruta e perime te ndryshme, si domate, kastravece, speca, etj.
Komshija shikonte qe ne kopeshtin e komshiut domatet ishin te medha e te kuqe, kurse ne kopeshtin e saj ato ishin te vogla dhe jeshile.
Prandaj ajo vendos ta pyesi komshiun per sekretin dhe kur e sheh nje dite duke punuar ne kopesht i drejtohet:
O Selman, si ka mundesi qe domatet e mija nuk behen aq te mira sa te tuat? Te lutem ma trego edhe mua sekretin!
Po ja mi Qamile ku qendron sekreti - i pergjigjet ai - naten une dal ne kopesht zhvishem lakuriq dhe dal para domateve.
Ato i ze turpi dhe skuqen. Prandaj domatet e mia jane me te kuqe se te tuat.
Faleminderit Selman qe ma tregove sekretin - i pergjigjet Qamilja - tani do ta provoj edhe une me domatet e mija.
Pas ca kohesh perseri ne kopshtet e tyre duke punuar , Selmani me Qamilen shkembejne keto fjale:
He mi Qamila a bere ashtu si te thashe une apo jo??
Po mor Selmano po, ashtu bona .
He a jan rrit ndonje cike domatet tani??
Qamilja pergjigjet:
Domatet jo edhe aq, po kastravecat jane bo marshalla...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:41

qesh qesh qesh qesh ..
MAKINA E SHKRIMIT
.................................
njoni e kishte lone me grune qe kur donte me bo sexs i thote bjere i cike makinen e shkrimit .qe mos ta merrshin vesht kalamojt ..
nje dite ishte ngret keq ene kalamojt neper kome ene i thote njonit,nga femijet .;
shko thuj mamit te sjelli makinen e shkrimit se du me shkruj dicka ke dhoma ...
shkon femija ne i thote,por nusja kishte shume pune,
dhe i thote cunit ..thuj babit ska kohe mami tani .po deshe shkruje me dore ,
e po deshe prit sa te mbaroje punet e shpise mami qesh qesh qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:42

Shkon një goce te doktori dhe i thotë:
-Të lutem me ndihmo....më ka ngecur vibratori brenda.....
-Pa problem-i thotë ai-e heqim për 2 minuta!
-Jo jooooo......vetëm nderroi baterite!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:44

Nje Oficer dyshonte se gruaja e tradhetonte.
Shkon ne dyqanin me te afert dhe pyet nese kishte ndonje papagall qe ti tregonte te gjitha ato qe shihte.
Shitsja i tha kemi nje qe i tregon te gjitha por ka nje problem.
Cfare problemi ka i tha Oficeri?
Shitsja i tregon qe papagalli nuk kishte kembe dhe mbahej vetem nga penisi ne lisharsen e tij.
Oficeri e bleu dhe i le porosi papagallit qe te pergjoj gruan gjate kohes qe ai eshte me sherbim.
Mbas 3 ditesh vjen Oficeri dhe e pyet Papagallin,
He ndodhi gje?
Po i thote Papagalli erdhi nje burre.
Po pastaj i thote Oficeri?
Hoqi pantallonat i thote papagalli.
Po pastaj i thote Oficeri?
U zhvesh dhe Gruaja jote i thote papagalli.
Po pastaj i thote Oficeri?
Pastaj nuk pash gjo se rash me koke mbrapsh pa ndjenja i thote papagalli.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 4:46

Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
Beni: Aha kot e ke o ma
Mami: Pse?
Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:50

qesh qesh qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:56

nje kalamon i prape ..shef babin me komshijen duke bo sexs ..
oooppa tani do tregoj ..
i jati i jep 5000 lek mos trego i thote ..
kur vjen mami nga puna ..kalamoni i thote une e dij te vertet dhe do tregoj..
ene e joma i jep i 5000 leksh ,duke i thone mos trego ..
merr ky 1000olekshin ene zbret shkallet ,
.kur atje poshte takon postierin ..
tani i thote e di te verteten.postjerit ...
kthehet postjeri nga femija me lot ne sy dhe i thote ..po bir tani u rrite me e kuptu..na nje 5000nga une dhe prishe per qef ...

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga enigma Tue 17 May 2011 - 1:07Ni burrit i kish shku menja me po keks me grujen e vet
dhe si hin ne shpi ban dushin dhe e mer ni paracetamol e shtyp dhe e lun kapuqin e keksit me to,kur hin ne dhom gruja ja bon,ooo i dashur kam migren sonte mos ma lyp,ki burri po ja kthen e di gruje e di per qat ta kom shtyp ni paracetamol po ti vendos a e don si suppositoir apo ne puder oral.
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Docteur Tue 17 May 2011 - 1:10

nje burri i kish pa shku menja per keks dhe kur i vjen gruja i thot grue hajde se jam keq,ja ban gruja a burre jo sot te lutem se kam dhimbje barku,ja pret burri po dhemballat te dhembin ? hehe
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 10:55

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.

Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.

- Cfare ndodhi, tha doktori?

- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…

Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit
Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Quku Mon 4 Jul 2011 - 11:09

Nje dit vere msusja po i conte femijet ne shetije dhe msusja ishte shtatzane dhe ishte ne fustan skishte vesh brek hiq dhe keshtu mesuses i vjen nevoja me ba.

Ju thot femijeve qe ti mbyllni syt ata i mbyllen po vetem nje djal jo.

Tash mesusja e con fustanin nelt edhe nje djal i thot: Djal e ke mesuese!!

Ku po e din ti i thot msusja ja djalit? ja pash musteqet msuse!

Quku
Quku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shkoder
Postime Postime : 79
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Marakli Krapit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Thu 1 Sep 2011 - 12:55

cuni i vogel i lutet babes me u la ne dush priher bashke ..

.duke u lare cunit i rreshket koma ..

por mbahet ke vegla e babes pa u rrezu ..

baba ja vesh me shpulle. [You must be registered and logged in to see this image.] ..

idiot i thote .. te ishe lare me te tom do kishe thyer qafen ................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Sat 3 Sep 2011 - 15:54

NJe djale i ri ngacmon nje murgeshe ne rruge //

ja lyp .. Joooo i thote murgesha me buzen ne gaz sta jap..

Atehere djali e kap me zor e con ne nje lendine dhe ja bon ate pune ..

Kur mbaron pune , murgesha kthehet me fytyre nga qielli ,dhe thote ....

Zot me fal per ,keto dy mekate qe bera sot ..

Djali ju pergjigj ku i bere dy mekate mi ..

Pse tha murgesha sdo e bejme edhe nje here tjeter ............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Sat 3 Sep 2011 - 20:45

nje burre vendosi me shku ne kishe i thote gruaja do vij dhe une

hajde i thote ky ,po do marr dhe mamin tim i thote ajo merre i thote ky

se dhe une po marr mamane time me pas pronoton nje taksi dhe shkojne

kur fillojne te falen thote vjerra

zot me fal se e kam tradhetu burrin nje here

ky e sheh vjerren i habitur te nje njejten gje ben dhe e ema

perseri e sheh i habitur kur papritur thote dhe gruaja e ketij

atehere ky i habitur kthehet nga faltorja dhe i thote zotit

ME FAL DHE MUA O ZOT QE TE KAM SJELLE NJE TAKSI ME KURVA KETU
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Sun 4 Sep 2011 - 11:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Sun 4 Sep 2011 - 22:31

ishte nje djale dhe po bente cicin te ca shkurre aty afer kalojne dy vajza

-ua sa i trashe ky- tha njera prej tyre

-po per gjatesine cfare mendimi keni -ja kthen djali
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 6:06

nje kalomo i prape hypen ne autobus. dhe pyet shoferin..

xhaxhi .shofer ..;po sikur mami im te ishte elefant dhe babi elefant .. une do isha elefant i vogel..

xhaxhi shofer po sikur babi ime te ishte gjel dhe mami ime te ishte pule ..une do isha nje zog i vogel ..

shoferi u merzit ene i tha ..po sikur babi jot te ishte byth ,q,,, dhe mami jot te ishte prostitute .. ti cfare do ishe ..

une do isha shofer autobuzi ..i tha djali vogel shpejt e shpejt ...............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 6:10

duke ecur rruges nje grua me pelice ..

e ndalon nje grua tjeter dhe i thote ..

e din ti mi shoqe sa kafshe jane vrare per te bere kete pelicen tende ..

kjo ja kthen e din ti mi shoqe me sa kafshe kam shkuar une per ta blere kete pelice ................
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Mon 5 Sep 2011 - 6:14

shkon njera ne nje dyqan cantash dhe pyet per nje cante ..

sa kushton kjo cante ..50 euro i pergjigjet shitesja ..

oouuu sa shume me cfare eshte bere ..

eshte me lekure gjarpri pranej ..

po kjo tjetra pyet per nje cante tjeter ..

100 euro i thote shitesja ..se kjo eshte me lekure krokodili..

ooouu sa shume ..

po ajo atje sa kushton ..

200 euro i thote shitesja ..

po kjo 2oo euro me cfare lekure eshte bere ..

kjo eshte me lekure ...k...i po ta ferkosh pak nga cante bohet valixhe kjo ..................[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Tue 6 Sep 2011 - 9:42

teoria dhe praktika ..

...............................

djali pyet babin babi cndryshim ka teoria nga praktika ..

i jati i thote .. shko e pyet mamin motren dhe vellain tend ..

a q...per nje milion dollare ..

dhe djali shkon e pyet mamin .

o ma a q.. ti per nje milion dollare..

po mer i thote mami ,me nje milion dallare ne mbarojme shume poune ne shtepi ..

atehere djali pyet motren ..

motra a q.. ti per 1 milion dollare ..

po i thote motra edhe per me pak se 1 miloin jane shume ..

djali pyet dhe vellain ..

vlla a q.. ti per 1 milion dollare ..

po i thote edhe vellai une q.. edhe 200 mije ..

atrehere djali shkon dhe i thote babit i merzitur

po babi ato te tre q.. per 1 milion dollare ..

ok i thote i jati tani ne teori ne kemi 3 milion dollare ne shtepi se ato te tre q.. per 1 milion secili..

Por ne praktike kemi dy kur,va dhe nje byth.qi.re..ne shtepi
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Sun 11 Sep 2011 - 4:19

NJE GAZETARE PYET NJE FSHATAR

-ZOTERI PERSE CMENDEN LOPET

-SIC DIHET LOPET BARSEN NJE HERE NE VIT, DHE TY NEQS SE DO TE FORKONIN GJOKSIN DITE PER DITE DHE TA FUSNIN NJE HERE NE VIT DHE TI DO TU CMENDJE -JA KTHEU FASHATARI
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Tonii Mon 12 Sep 2011 - 9:26

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Sep 2011 - 9:31

nje dite Tiku ishte i merzitur dhe u nis ne shkolle ashtu turi varur.
-takohet me shokun e tij dhe i thote:O Tiku cka ke ore njesh?
-eh cka kam,e di ti se cka kam........e kam nje lemsh,ketu brenda ne gjoks,dhe dua te them por smundem,se me mblidhet lemsh.
-largohet shku pa e kuptuar punen e lemshit.
-duke ecur i del para shoqja e tij,ajo e sheh te merzitur dhe e pyet:Tiku cfar ke?
-ahh....e kam nje hall,e kam nje lemsh?!
-verte-thot ajo-ehhh....o Tiku,jemi ne te njejtin hall.
pse? e pyeti Tiku shoqen
-sepse dhe un kam nje lemsh-i pergjigjet ajo
-Aaaa,me fal shoqe, ti nuk ke nje lemsh,por ti ke dy lemsha...-thote Tiku duke i ngulur syte ne gjoksin e saj. Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Leo_uk Mon 12 Sep 2011 - 9:55

2 gra po ziheshin me njena-tjetren-Po ti mi putane e dreqit s'pate turp qe bere seks me burrin tim?

-E me ti se nga kurioziteti e bena, desha me e pa kush e ka me te madhe burri im apo ai

- Po pse mi, nuk me pyesje dot mu ti? [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Golden Mon 12 Sep 2011 - 10:11

elvisi dr shkruajti:NJE GAZETARE PYET NJE FSHATAR

-ZOTERI PERSE CMENDEN LOPET

-SIC DIHET LOPET BARSEN NJE HERE NE VIT, DHE TY NEQS SE DO TE FORKONIN GJOKSIN DITE PER DITE DHE TA FUSNIN NJE HERE NE VIT DHE TI DO TU CMENDJE -JA KTHEU FASHATARI

[You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 12 Sep 2011 - 10:14

:[LoL]: ...si nuk j u vjen turp me lexu.. :[LoL]:
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Sep 2011 - 10:17

Po ti pse hyre ketu njehere ta mor vesh une ori nuk eshte per ty kjo teme Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 12 Sep 2011 - 10:20

Me boni kjo lopa me qehs po he..sorry ori..s'hy mo.. :[LoL]:
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Sep 2011 - 10:21

Hahahahaha he ori edhe ti se kisha frike mos frikesohesh moj hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Thu 15 Sep 2011 - 6:38

kur vjen burri ne shpi gjen deren e ballkonit te mbyllur .
pse e ke mbyll deren pyet te shoqen..
eshte vape i thote ajo.
ngrihet ky dhe shkon e hap.. kur gjen ne ballkon nje burre lakuriq krejt ..
po ti i thote cfare ben ketu ke ballkoni ime ..
amon i thote ky se isha ke komshija lart dhe i erdhi burri ne shtepi keshtu qe u detyrova dhe zbrita tek ballkoni jot ..
amon ere ja pret .mos hajde me poshte se une jam familjare dhe kam gruan ne shtepi.. dhe e percjell perjasht nga dera ..........
nga ora dy e nates ja vesh me shpulle gruas ne krevat ..
buce i thote ne jemi kati i peste dhe skemi komshij te tjere lart ...........
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Sep 2011 - 8:25

Qysh Diten Qe t' Pash n'Fcb ....Mendjen Mu Ma Hoqe..... Po Ce Do Qe Mbas Ca Kohesh...... Na Dole Femer Me Koqe.....:P:P
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Sep 2011 - 8:46

ne nje plazh nudistesh u takuan nje djale dhe nje vajze

-pershendetje une jam agushi i tha ai

une jam rita -ju pergjigj ajo vajza

gezohem shume qe te njoh-tha agushi

e shoh -tha rita me koken poshte
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi