Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

+10
Leo_uk
WebMaster
Tonii
Durrsaku
dajti modh
Quku
Docteur
enigma
Poeti Dhimbjes
Daku
14 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Mar 2011 - 4:22

First topic message reminder :

shkon kinezi ,ne banjo duke bo shurren ,shef i zezak .me veglen marshalla..
e pyet kinezi.si ke arrit me e pas kaq te madh ..
aaa, ja kthen zezaku ,kam i metode timen ..sa here boj shurren e perplas nja dy here mbas lavamanit ene rritet ky..
mbas nje muaji takohen prape ne banjo te dy bashke ..
he i thote zezaku si te shkon biznesi ..
mire thote kinezi ngjyren e ka more por per tu rrit akoma jo ........................ qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Sep 2011 - 8:48

3 burra po bisedonin per grate e tyre qe i tradhetonin. I pari
thote: - Gruaja ime me tradheton me nje murator. - Po nga e kuptove ? - Kam
gjetur llac poshte krevatit. I dyti thote: - Gruaja ime me tradheton me nje
marangoz. - Po nga e kuptove? - Kam gjetur tallash poshte krevatit. Me ne fund i
treti hidhet e thote: - Gruaja ime me tradheton me nje dash. - Po nga kuptove? -
Gjeta nje bari poshte krevatit
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Sep 2011 - 8:50

Vajza i thote mamit :- O Mami, jam shtatezane Mami:- po aman moj bije, ku e kishe koken ? Vajza:-"Tek bagazhi makines".
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Thu 15 Sep 2011 - 9:00

po mburreshin njehere nje amerikon nje rus dhe nje shqipe .. se kush kishte bo arritjen me te modhe ..
ne kemi bo nje anije kozmike thote amerikoni qe shkon rrafsh me henen ..
jo thote rusi ska mundesi hena ka male e gropa ..
epo thote amerikoni ne mos rrafsh nja dy gisht me lart..
e dy gisht po thote rusi ..
Ne kemi bo nje nendetese qe ecen rrafsh me fundin e oqeanit hidhet rusi ..
jo ere thot amerikoni ska mundesi oqeani ka gropa e gunga shume ska mundesi ..
epo mos rrafsh nja dy gisht me lart thote rusi ..
e dy gisht me lart ka mundesi ..
menohesh shqipja per nai arritje ene thote ..
grate tona pjellin nga by..tha..
jo ere hudhet amerikoni me rusin ska mundesi ..
epo ne mos nga by..tha nja dy gisht me poshte pra .............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Thu 15 Sep 2011 - 9:05

nje cun i thote te dashures ..
cdo beje po te prekaj gjokset..
do i thoja vellait te te rrihte..
po sikur te jepja nje te puthur..
do i thoja babait te vriste se e kam fanatik..
po sikur te te kapja me zor dhe te perdhunoja tani ketu ..
atehere do i thoja gjyshit ..
pse gjyshit i thote djali..
se eshte shurdh e nuk degjon gje ......
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Fri 23 Sep 2011 - 4:26

dy vete na vlora udhetojne me avion ..
njeri kishte frike ..e tjetrit i ngelen syte tek stuardeset.
ky qefiliu pyet shokun e vet ..
cfare jane keto ,[per stuardeset].
po ik ere na len rehat .cfare jane ..
amon mer amon cfare jane ..
po femra o femra ja kthen shoku..
.pse sthu ti ja kthen ky tjetri .. qe ne ne shqiperi qenkemi martuar me burra atje .............po qe se keto jane femra
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Fri 23 Sep 2011 - 4:32

agushi shkon te gjinekologu me gruan që ta kuptojn se a eshte shtatzan gruaja, dhe pas analizave gjinekologu i thot se ajo eshte shtatzan.

agushi thot : – Po doktor unë jam ruajtur nuk është kjo e mundur që të jet shtatzandoktori: PO zotri ndoshta ju jeni ruajtur po të tjeret nuk ruhen.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Durrsaku Fri 23 Sep 2011 - 4:42

Një nxënës shkon në shkollë me papagallin me vete.
Mësuesja:


– Pse e ke marre papagallin me vete?
Nxënësi: – Që ti shpëtoja jeten.
Mësuesja: – Po pse?
Nxënësi: – Po ja dëgjova babin që po thoshte mamit që sa të iki në shkolle djali, do ta ha zogun


Edituar për herë të fundit nga elvisi dr në Fri 23 Sep 2011 - 6:23, edituar 1 herë gjithsej
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga EMI Fri 23 Sep 2011 - 6:08

elvisi dr shkruajti:agushi shkon te gjinekologu me gruan që ta kuptojn se a eshte shtatzan gruaja, dhe pas analizave gjinekologu i thot se ajo eshte shtatzan.

agushi thot : – Po doktor unë jam ruajtur nuk është kjo e mundur që të jet shtatzandoktori: PO zotri ndoshta ju jeni ruajtur po të tjeret nuk ruhen.
hahahah e kan ndimu shoket e burrit..hahaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga WebMaster Fri 23 Sep 2011 - 6:29

Tema kalon tek EROS


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:25

Kesulkuqja! "gjyshe sa vesh te medhenj qe paske!"
-"po per te te degjuar me mire ty bija ime"
-"gjyshe,sa sy te medhenj qe paske!"
-per te te degjuar me mire bija ime!"
yyy gjyshe sa goje te madhe qe paske!"
-bija ime e dashur a e ke pare sa te madhe e ka gjyshi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:26

I thote burri gruas se tij.

Do provojme nje stil te ri, ndersa une jam duke i dhene makines ti do ulesh poshte.
Jo i kthehet gruaja, sepse humb kontrrollin ti dhe na perplas. Pas shume debatesh gruaja pranoi.
Ata ishin duke zbritur nje disheze te larte dhe burri ne momentin final leshon duart nga timoni dhe i kap veshet gruas se tij.

Makina humb kontrrollin dhe si perfundim perplasen me nje peme dhe gruaja fluturon nga xhami.

Ai sheh qe ne dore i kishin mbetur veshet e saj.
Del me shpejtesi jashte dhe pyet nje bari qe ruante delet ne lendine.
Mos te zune syte nje vajze duke fluturuar, pa veshe.

Me veshe pa veshe nuk e vura re i pergjigjet xhaja po se cfare kishte nje gje te gjate ne goje....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:26

Nje femij i con nje leter babagjyshit te vitit te ri ku i thoshte: -Babagjysh me sill nje vella. _dhe babagjyshi pasi lexon letren i shkruan nje leter ku thoshte: -Para se te sjell vellain me sill mamin tat.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:27

Nje djal i thot te jatit qe do nuse dhe i jati ja gjen nusen, pasi martohen pas nje muaj djali i thot prap te atit qe do dhe nje nuse tjeter se nuk i dilte nje, i jati ja gjen edhe nje tjeter dhe djali duke ber s*x nat per nat sa mbaronte me njeren fillonte me tjetren dha e dha u lodh dhe i thot te atit o babi une do iki ca dit nga daja dhe i jati e le te shkonte, rruges duke shkuar per te daja sheh nje tuf me dele dhe nje dash ne mes te deleve, i afrohet dashit dhe i thot "Une do iki nga daja po ti mor i shkret nga do vesh?"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Wed 31 Dec 2014 - 1:27

Nje bjonde pasi mbaron se beri s*x me nje te panjohur i thot: -A perdore perzevativ ? dhe ai thot: -Jo pse? ajo ja kthen: -A je me sida? dhe ai pergjigjet: -Jo. dhe bjondja thot: -Shum mir qe nuk je me sida, se sdoja ta merja per se dyti siden

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga dajti modh Wed 31 Dec 2014 - 10:13

hihihi
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Jan 2015 - 5:14

copy;paste

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart - Faqe 2 Empty Re: Barsaleta me pulle te kuqe +18 e lart

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi