Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri e Komplikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuri e Komplikuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuri e Komplikuar

3 posters

Shko poshtë

Dashuri e Komplikuar Empty Dashuri e Komplikuar

Mesazh nga WebMaster Sat 26 Mar 2011 - 14:13

Na ishte nje goce e dashuruar edhe sapo ishin lene me te dashurin e saj ..edhe ne ate kohe qe ajo punonte ne nje libreri ne jeten e saj hyri nje person tjeter qe ai e donte ate edhe kjo se kuptonte ..Po ja qe nje dite kjo goca i tha nje te vertet qe ekziston ne jeten e saj ..edhe pse kete personin qe i hyri ne jeten e saj e rrespekton si shok ..Kur nje dite kjo i tha ati qe ishte shtatzene ..edhe ky ngeli i hutuar duke e akuzuar ..Si duhet te veproj nje femer qe i ndodhet kjo fatkeqesi edhe nuk vjen e pranuar ne familje apo ne shoqeri sepse ajo priste femi ..si do reagonit juve ne keto raste

Jo chit chat ju lutem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Komplikuar Empty Re: Dashuri e Komplikuar

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Mar 2011 - 2:15

Dashurine e bejme vete te komplikuar. Personalisht nuk kam meshire ndaj femrave qe dalin e mbesin shtatzene jashte martese ose te pakten pa qene ne nje lidhje te forte (duke e dijte qe ajo lidhje do perfundoj ne martes)...ok ka qene e dashuruar por heret ju ka "dorezuar" atij djalit....nuk ka lene ndjenjat te luajne rolin e tyre..e avash avash do e kishte kuptuar qe ai djale nuk eshte sic e ka menduar ajo...
Edhe pse shoqeria shqiptare nuk eshte 100% gati per kete fenomen..kjo gje ndodh cdo e dite e me shume.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Komplikuar Empty Re: Dashuri e Komplikuar

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:54

Qenka me te vertete e komplikuar mesa duket spaska zgjidhje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuri e Komplikuar Empty Re: Dashuri e Komplikuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi