Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë”

2 posters

Shko poshtë

Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë” Empty Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë”

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Apr 2011 - 4:52

Marieli vlerëson shumë afrimitetin që ka krijuar me banorët. Atij i ka bërë shumë përshtypje që ka qarë pafund gjatë qëndrimit në shtëpi. “Ka lezet me qajt, për Zotin”, – thotë ai e të dy djemtë qeshin me këtë batutë. “Të shtunën kemi qarë të dy, por kjo ishte e shtuna ime”, – thotë Ogreni.Marieli shprehet se kur është shtrirë në darkë ka qarë shumë për Mirjetën. Ogreni thotë se është ndjerë shumë keq pas daljes së Nedës nga shtëpia. Marieli ia ndjen shumë mungesën Mirjetës dhe ka qarë në çdo moment kur e ka ndjerë të qajë. Marieli thotë se është i sigurt që telespektatorët qeshin kur ai qan, sepse është bërë figurë popullore nga të qarët e shpeshtë. “Ndërsa për mua u është bërë qejfi, sepse kanë dashur që të vuaja”, – shprehet Ogreni. Ai thotë se teleshikuesit tifozë duhet të jenë “sportivë” e të mos gëzohen me dhimbjen e tjetrin, megjithëse mund ta kenë inat.

Marieli thotë se në jetën jashtë nuk qan shpesh dhe është çuditur me veten e tij që ka qarë kaq shumë. “Kam qarë për të gjithë jetën time”, – thotë ai. Marieli thotë se është një mbështetës shumë i mirë kur shikon që dikush qan, por brenda shtëpisë po i ndodh e kundërta.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë” Empty Re: Marieli: Në shtëpi kam qarë sa për gjithë jetën, Ogreni "Publikut i është bërë qejfi kur unë kam qarë”

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:04

po ti budalla je si qa.Se kam pa burra me qa vec ket tjeter kend jo.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi