Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve

2 posters

Shko poshtë

Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve Empty Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve

Mesazh nga Emona Thu 3 May 2012 - 22:54

Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve 03JE_showbiz.Diaz.


Ndodhë edhe kështu. Jo vetëm njerëzit e thjeshtë janë “pre” e gabimeve, por edhe vet vipat. Një prej tyre, e cila nuk ka mbetur e kënaqur me modelin e ri të flokëve, është edhe Cameron Diaz, ku në një intervistë televizive ka deklaruar se ka shpërthyer në të qara kur ka parë flokët e prera shkurt gabimisht nga një shoqe e saj.

“Ishte një gabim i vogël, kërkova vetëm shkurtimin e flokëve. Ishte një nga momentet, të cilat nuk kam mundur dot, thjesht kam shpërthyer në lot”, u shpreh Diaz. Aktorja e cila mbante veshur një fustan elegant gjatë intervistës televizive, ka theksuar se kjo ky incident ka ndodhur në muajin dhjetor para pushimeve. “Ishte mbrëmje, dhe ajo do të largohej për Krishtlindje me familjen e saj.

Ishte ora 10 e mbrëmjes dhe ne menduam për të prerë flokët. Kur kam parë veten më pas i kam bërrtitur asaj. Ajo u ndje me të vërtetë keq, gjithashtu edhe unë. Ajo filloi të qajë, edhe unë fillova të qaj”, shprehet Diaz. Ndërkohë që me këtë ndodhi, aktorja qesh në këtë momente duke deklaruar se gabimi është ndrequr.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve Empty Re: Diaz: Kam qarë për prerjen e flokëve

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:25

po pse i preve atehere?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi