Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

+5
Emona
T_o_n_i
Prada
Leo_uk
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Mar 2011 - 22:18

Neda fillon t’i tregojë Ogrenit se banorët tashmë sillen më mirë me ata të dy, ndërsa kur ata janë pa njëri-tjetrin mundohen që ty’i injorojnë. Ajo i tregon Ogrenit se pak minuta më vonë kur ai ndodhej në dhomën e rrëfimit, ajo kishte drejtuar një pyetje disa herë, por askush nuk i ishte përgjigjur. Neda shprehet se për të parë reagimin e banorëve i ishte drejtuar drejpërdrejt Ergysit dhe ai e kishte parë në sy, por përsëri nuk i ishte përgjigjur dhe më pas ajo kishte insistuar, por përgjigja që kishte marrë kishte qënë shumë sipërfaqësore..Neda e interpreton një gjë të tillë si një presion që banorët ushtrojnë ndaj saj ose Ogrenit kur janë vetëm si për t’u thënë “tani je vetëm…”.
Pas Nedës Ogreni thotë se banorët i injorojnë sepse është e vetmja mënyrë që ata mendojnë t’i sulmojnë dhe shprehet “ata sillen ashtu se mendojnë me bindje se do të dalë njëri nga ne të dy të shtunën” dhe më pas shton “unë nuk e kuptoj se ku e gjejnë ata këtë lloj bindjeje”.
Ogreni thotë se banorët sillen në këtë mënyrë sepse duan që të eleminojnë nga loja njërin sepse mendojnë se nëse do të largohet njëri, edhe tjetri do të largohet pas tij.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Leo_uk Tue 15 Mar 2011 - 11:46

e shikon kush kete?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Prada Tue 15 Mar 2011 - 13:21

te shtuneve po tjeter dit nuk eshikoj
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga T_o_n_i Wed 16 Mar 2011 - 2:46

u puthen keto apo akoma vazhdojn me te lutme ma jep ma jep 1 tputhme qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Emona Wed 16 Mar 2011 - 3:04

T_o_n_i shkruajti:u puthen keto apo akoma vazhdojn me te lutme ma jep ma jep 1 tputhme Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 398758 Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 398758

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 398758 Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 398758 Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 398758

He mo se jon te ndershem kta s'puthen ne pubilk Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret 61998

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Daku Wed 16 Mar 2011 - 3:28

Njerez me te ftohte me fallco nuk kam pa.
Asnje cift nuk ndjen per njeri-tjetrin aty po thjesht me qene me te sigurte per nominime dhe ne sy te publikut.Jam i sigurte se njerezve qe e ndjekin ket fakinshow ( me fal per shprehjen) sju hedhin dot hi syve me lidhjet e tyre fallco.
Arsye pse sme pelqen ky BBA

1-Fusin njerez te njohur te stafit te top-channel , Ogreni eshte Kunati i Sokol Balles ish-drejtori i informacionit ne TOP dhe tashme moderator i Top-Story) gruaja e tij ,motra Ogrenit eshte nen/kryetare e Bashkise se Tiranes.
2-Strategjine e lojes e vendosin Mamate , Mami Marielit hyn dhe keshillon te birin ca te bej, mami Nedes i jep leje te puthet , wtf ca po shofim BBA mamash apo ca???!!!!
3-Mendoj se Ogreni eshte Gay , po ta keni vene re ne levizje ne te folur me xhestikulacione si femrat.Eshte shume fallco , dhe ate puthje qe na dhane ja dha urdher Vellai madh , - puthe se le name se po dyshojne njerzit.
4-Votat e publikut nuk numerohen fare , thjesht vendos Vellai madh kush del.

Me sa kam pare dhe kam pare qe publiku e do ajo qe e meriton eshte ERMELA e drejperdrejte, popullore , femer e forte , me karakter.

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Profil
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Leo_uk Wed 16 Mar 2011 - 11:34

Ermela eshte vlonjate? qesh celebrate005
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Maksi Wed 16 Mar 2011 - 11:35

sa deshire kam qe te ikin qe te dy neda dhe ai peshku qe lyn kurizin me rexona qesh qesh qesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Mar 2011 - 11:37

[quote="Daku"]
3-Mendoj se Ogreni eshte Gay [quote]

Sa mire paske vene re...ashtu sikur une...nga ajo minute qe e pava..... celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:20

me budellenjte e shtepise.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Re: Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi