Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jep-merr-ngjit-prit!

+5
Katniss
Єямєℓiиdå
Bleta
Grejza
Bukurosh-Djal
9 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 Empty Jep - merr - ngjit - prit!

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 10:07

First topic message reminder :

Ja po filloj edhe një lojë të re dhe të thjeshtë pa komplikime dhe që mund të inkuadrohemi të gjithë aq më tepër që nuk nevojitet shumë inteligjencie për të qenë pjesëmarrës.
E quajta kështu ngase: fillimisht unë jap një fjalë e postuesi pas meje i merr tri shkornjat e fundit, ia ngjet disa shkonja të tjera me të cilat formon një fjal tjetër dhe pret nga tjetri të bëjë të njEjten gje.
Mundohuni që të jepni fjal të atilla që mund të gjendet fjalë e re me tri shkornjat e fundit. Përpiquni që ta mbaroni fjalën me shkonja të atilla që teorikisht mund të gjendet fjalë e re shqipe. Mund të përdorim edhe emra, edhe qytete etj.
Kur bllokohet loja dhe nuk gjejme dot fjale me tri shkonjat e fjales paraprake atëhere postuesi i fundit duhet të filloje nje fjale te re (shpresoj se e respektojmë këtë sa të mundemi ). Kutpohet nuk insistoj shumë sepse qëllimi kryesor këtu është të zbavitemi.
Per çdo paqartesi shprehuni.
Ja po filloj une.


Forum ---->>>
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 Empty Re: Jep-merr-ngjit-prit!

Mesazh nga Katniss Mon 13 Jun 2011 - 8:45

ishte
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 Empty Re: Jep-merr-ngjit-prit!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Jun 2011 - 7:03

Shtepi
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 Empty Re: Jep-merr-ngjit-prit!

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:51

Episte.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jep-merr-ngjit-prit! - Faqe 3 Empty Re: Jep-merr-ngjit-prit!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi