Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë fantazitë e çmendura të femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë fantazitë e çmendura të femrave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesë fantazitë e çmendura të femrave

2 posters

Shko poshtë

Pesë fantazitë e çmendura të femrave Empty Pesë fantazitë e çmendura të femrave

Mesazh nga tironse Sat 16 Apr 2011 - 22:21

Pothuajse nuk ka mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të gjitha kohërave
[You must be registered and logged in to see this image.]Pothuajse nuk ka mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të gjitha kohërave

1. Xhirime

Edhe pse shumica turpërohen vetëm me mendimin që dikush t’i xhirojë gjatë momentit më intim, pothuajse edhe nuk ekziston grua e cila nuk ka ëndërruar për një rol filmik seks joshës
Xhirimet në shtëpi të bërjes dashuri mund të jetë edukative, por edhe ti zgjojnë ndjenjat të cilat nuk I keni ditur që ekzistojnë. Nëse keni një partner të besueshëm nisuni në aksion, por sigurohuni që xhirimi mos të përfundojë në duar të gabuara

2. Dominanca

Roli i gruas dominant që i bindet mallit të saj mashkull dhe mban të gjitha fijet në duart e një skenë që ndez imagjinatën e burrave por edhe të grave. Lidhja dhe kontrolli në paralojë mund të jetë shumë argëtuese kështu që nëse nuk e keni bërë deri tani, provoni diçka të butë, të tilla si shiriti në sy. Nëse ju pëlqen, partneri juaj me siguri do të jenë mirënjohës.

3. Seks në tresh

Si burrat që ëndërrojnë për të bërë dashuri me dy partnere edhe për gratë është mendimi për të pasur marrëdhënie seksuale me dy meshkuj të fortë, muskulor është shumë stimulues. Që në fantazi s’ka asgjë të keqe të jeni krijues, dhe gjëja e vetme që ka rëndësi është se ne me të vërtetë do të qëndrojë vetëm në kokën tuaj.

[You must be registered and logged in to see this image.]4. Seks ne vend publik

Seksit në plazh, në, aeroplan, makinë apo në park e nxit adrenalinën, dhe prandaj edhe me vetë atë ka një fantazi shumë të shpeshtë. A keni një partner i cili dëshiron të provojë gjëra të reja, ose ndoshta për atë gjërat e vjetra provoni për fillim të gjeni një qoshe të qetë ku ju mund të parkojë makinën ose të ulet në stol, dhe pjesa tjetër ua lëshojmë imagjinatës tuaj.

5. Seks të ashpër

Edhe pse gratë po hyjnë në një marrëdhënie seksuale me ndjenja, nganjëherë edhe gruaja ka nevojë për diçka më të ashpër dhe të vrazhdë si skena nga filmi "Instinct Basic '. Pasioni i pastër është një shkas i fuqishëm që pothuajse çdo grua të paktën një herë e dëshiron. Nëse hetoni një gjë të tillë, shfrytëzoni menjëherë, por si në të gjitha gjërat dhe në seks ka kufij që duhet ti vendosni menjëherë.
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë fantazitë e çmendura të femrave Empty Re: Pesë fantazitë e çmendura të femrave

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Apr 2011 - 22:22

Tironse te qenka ngrit keqe qe me saba.. 00027003 qesh

na vash mi goc, pi njer kafen.. qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë fantazitë e çmendura të femrave Empty Re: Pesë fantazitë e çmendura të femrave

Mesazh nga tironse Sat 16 Apr 2011 - 22:30

Leo_uk shkruajti:Tironse te qenka ngrit keqe qe me saba.. 00027003 qesh

na vash mi goc, pi njer kafen.. qesh

qesh qesh qesh qesh qesh qesh he se jam e karikume qe me mjes sot pranaj, tani o ora drekes me ca kafe thu ti une kam bo nja 10km vrap ti me thu kafe qesh qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë fantazitë e çmendura të femrave Empty Re: Pesë fantazitë e çmendura të femrave

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Apr 2011 - 22:33

si duket e ke nis Romanin me sherbim edhe ndjeke mungesen... Vrapi ndihmon.. 00027003

I ben 30 min 10 km?
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë fantazitë e çmendura të femrave Empty Re: Pesë fantazitë e çmendura të femrave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi