Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Lolita Fri 29 Apr 2011 - 9:41

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Yll Qielli Fri 29 Apr 2011 - 9:43

ska azgje te keqe se mos isha e lir pa 40 do martohesha e jo 30 qesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Selda Fri 29 Apr 2011 - 9:52

ku asht e keqja me u martu mi 30 vjec?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 29 Apr 2011 - 12:15

Kur eshte normale per burrat, e pse valle te mos jete normale edhe per grate?!
Jam i mendimit se eshte dicka normale, pasi cdo njeri sheh drejtimet e veta, dikush mbase nga fati e dikush nga mendja, por gjithsesi nuk ka asgje te keqe ketu.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga dajti modh Fri 29 Apr 2011 - 12:16

ehe se kane me shume exsperience .. sjane si ato adoleshentet 00027003 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Apr 2011 - 12:17

Po shume normale..biles edhe me te mira se je me i pjekur dhe e di cfare don dhe ke nevoj....por keq se ne ditet e sotme martohen me ato 18 19 dhe bam vjen divorci pas 2-3 vitesh per mos perputhje karakteresh..pff.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 29 Apr 2011 - 12:20

Njeriu ne moshen 18 - 19 vjecare eshte ende femije.
E si valle mundet te marre persiper barren e krijimit te nje familje?!
Medoemos qe shume shpejt dalin ne pah edhe probleme te tjera te mosperputhjes se mendimeve, sikurse e tha edhe Ermelinda me lart, dhe si perfundim perfundojn ne divorce...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 12:22

Qyqa un qa duhet te them atehere amon hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Apr 2011 - 12:25

Saimiri shkruajti:Njeriu ne moshen 18 - 19 vjecare eshte ende femije.
E si valle mundet te marre persiper barren e krijimit te nje familje?!
Medoemos qe shume shpejt dalin ne pah edhe probleme te tjera te mosperputhjes se mendimeve, sikurse e tha edhe Ermelinda me lart, dhe si perfundim perfundojn ne divorce...

Njoh persona qe jane martuar heret..marr shembull motren time 18 eshte martuar...e lumtur ka 3 femije si drita...por varet sa e gatshme je, jo vetem ti por edhe gjysma tjeter te merrni persiper dicka te tille..sot eshte prish njerezimi me thene te drejten edhe marteses po i humb hijeshia/lezeti qe ka pas dikur..edhe shume keq qe divorci nuk ju ben pershtypje aspak..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Apr 2011 - 12:27

Klea@Love shkruajti:Qyqa un qa duhet te them atehere amon hahahaha

Duhet te martohesh sa me shpejt se tamom je.. celebrate005 qesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga dajti modh Fri 29 Apr 2011 - 12:29

femnes mbas 30 i fillon jeta ..thote nje shprehje izraelite
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga bobi 10 Fri 29 Apr 2011 - 12:29

Se kisha keq e une qe u martova te 22-at. [You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 29 Apr 2011 - 12:34

Opo sot ka ardhur nje kohe qe me pare behen planet per divorcin, pastaj i kthejne syte nga martesa...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 12:34

Ermelinda shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Qyqa un qa duhet te them atehere amon hahahaha

Duhet te martohesh sa me shpejt se tamom je.. celebrate005 qesh

Hahaha qa boj se jam ngjitur pas karrjeres ori hahaha smundem ta le me tani qesh burri ka kohe hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga bobi 10 Fri 29 Apr 2011 - 12:42

Nje e nje bejne dy

i madh nuk behesh me vite,por me dije,edhe ne ate c'ka deshiron.

Martesa eshte xhest i hyjnor,edhe duhet konsideruar e tille,pmvaresisht ne kohet qe jetojme,me ato ligjet e bere nga njerezia sikurse do.

Gjella me kripe,edhe kripa me mate thote populli.

Martesa ka nje moshe,edhe per vajzat eshte ajo ne 23 deri 27 edhe per djemte 25 -30 e shumta,edhe c'do vit qe kalon nuk eshte mire,,,,,,,


nqs s'pajtoheni s'ka problem

ky eshte koncepti im,edhe kjo eshte e perbashketa jone

qe jemi te ndryshem,,,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 29 Apr 2011 - 12:49

normale une ashtu mendoj se kan nje moshe pjekurie ne ate moshe 30 dhe din te njohin e te vendosin me mend,se lolita ka rene per 31 mbase ka kalu moshen qesh qesh


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga dajti modh Fri 29 Apr 2011 - 12:52

normal se jane me te pjekme nga ment e kokes qesh 111111
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 13:04

Cun Boss shkruajti:normale une ashtu mendoj se kan nje moshe pjekurie ne ate moshe 30 dhe din te njohin e te vendosin me mend,se lolita ka rene per 31 mbase ka kalu moshen qesh qesh

Mos ma prek lolin se te mbyta hahaha pergjigju pyetjes ti qe je bo per grua hahaha qesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Arabela Fri 29 Apr 2011 - 18:27

ne cdo kohe eshte normale,,,asnjeri nuk e do vetmine dhe ka nevoje per dike hhearts hhearts
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 7:26

Pse mos te jete normale Qe nje femrer te martohet ne moshen 30 ...taman me koh bile..femer e pjekur e cil di cka do nga jeta.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Intriganti Fri 23 Sep 2011 - 8:02

Martesa ne cdo moshe eshte Normale!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Tonii Fri 23 Sep 2011 - 10:28

nuk ka ndonje gje te jashtzakonshme
vec martohuni se po vdesin ropt beqar, pastaj duhet me shtu dhe pak popullsin, detyrim patriotik [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 10:34

normale

ajo plaka greke u martu 80 vjeqe me djal 32 vjeq e su ba nami[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga T_o_n_i Fri 23 Sep 2011 - 22:54

aman cfar prob ka te martohesh pas te 30-tave

martohuni vetem se ngelen cunat beqare ....e mos prisni gjate
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Dori_sweet Fri 23 Sep 2011 - 23:17

po normale eshte ..ska asgje te keqe te martohesh 30 vjece
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga LaDescarada Sat 24 Sep 2011 - 21:09

Tonii shkruajti:nuk ka ndonje gje te jashtzakonshme
vec martohuni se po vdesin ropt beqar, pastaj duhet me shtu dhe pak popullsin, detyrim patriotik [You must be registered and logged in to see this image.]

hahaahha qashtu pra :;):

normale eshte per mua por me duket per mentalitetin shqiptar kjo nuk eshte normale lol
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 22:05

LaDescarada shkruajti:
Tonii shkruajti:nuk ka ndonje gje te jashtzakonshme
vec martohuni se po vdesin ropt beqar, pastaj duhet me shtu dhe pak popullsin, detyrim patriotik [You must be registered and logged in to see this image.]

hahaahha qashtu pra [You must be registered and logged in to see this image.]

normale eshte per mua por me duket per mentalitetin shqiptar kjo nuk eshte normale lol[You must be registered and logged in to see this image.] jo ishalla,se nuk ta leshojne deren miqt,duhesh te martohesh edhe me ta
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Klio Sun 25 Sep 2011 - 0:54

Mendoj si femra dhe mashkulli mund te martohet ne ate moshe kur ai/ajo ndjehet i/e gatshme per te krijuar familje.Une mendoj se mosha eshte thjeshte nje numer dhe jo ajo qe tregon nivelin e pjekurise.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Arabela Sat 8 Oct 2011 - 6:38

mentaliteti shqiptar thote qe nuk esh normale,,,,kete e di sepse kur i thashe nje here dikujt ne chat qe gjasme jam mbi te 30 tat dhe tani jam martuar me ofendoj duke me thene,,,,hahahahah shiko kjo nusja 30 e ca vjece,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Arabela Sat 8 Oct 2011 - 6:39

normal qe eshte normale,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Anakonda Mon 13 Feb 2012 - 8:27

Normale edhe pse eshte teper vone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 13 Feb 2012 - 9:02

Ketu po martohen 45 vjecaret e rifillojne jeten perseri jo 30 vjecaret ne moshen me te mire..Iku ai mentalitet ku femrat duhej ti nxirrnin nga shpia qe te vogla,edhe pse eshte nje pjese tjeter prap varet nga vendi ku jetojne qe mbajne te tillash zakone..por pergjithesisht femrat ne krahasim me pare nuk martohen por kane filluar te bashkejetojne...Gjithmone flas per Kryeqytetin e qytet e medha ku jane civilizuar paksa njerezit se ne rrethet e tjera mbajne ate traditen akoma ne kohen e Zogut :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Besa Mon 13 Feb 2012 - 12:03

Eshte normale,cfare ka po te mos jete normale,,,, ato po martohen mbi moshen 40 vjecare e 30 eshte moshe e duhur per mua.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga dajti modh Mon 13 Feb 2012 - 12:07

normal normal
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Fata Mon 13 Feb 2012 - 12:30

Sot eshte gjithqka normale[You must be registered and logged in to see this image.]
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga EMI Mon 13 Feb 2012 - 12:31

po me pse jo..
pse kto 30-vjecaret kush do i mari..??? (tongueout)
besoj se po...eshte mese normale...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Shkembi Mon 13 Feb 2012 - 12:32

sigurisht normale....martesa nuk ka moshe...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 13 Feb 2012 - 12:34

EMI shkruajti:po me pse jo..
pse kto 30-vjecaret kush do i mari..??? [You must be registered and logged in to see this image.]
besoj se po...eshte mese normale...

Ke xhaxhi tosin mi beqar alamet mysteqesh ka si ka heq naiher ju kan bo ngjyr tumi si smeno cik per ate [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Besa Mon 13 Feb 2012 - 12:35

Plakat 60 vjece po martohen e lere me 30 vjece eshte mosha me mire po thuajse ajo,je me e pjekur i kupton gjerat me mire.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga EMI Mon 13 Feb 2012 - 12:36

CuN@BosS/ shkruajti:
EMI shkruajti:po me pse jo..
pse kto 30-vjecaret kush do i mari..??? [You must be registered and logged in to see this image.]
besoj se po...eshte mese normale...

Ke xhaxhi tosin mi beqar alamet mysteqesh ka si ka heq naiher ju kan bo ngjyr tumi si smeno cik per ate [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
vdeksh me gjith tosin..
se jam beqo me mire.....hahahha :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi