Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 Empty A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Lolita Fri 29 Apr 2011 - 9:41

First topic message reminder :

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 13 Feb 2012 - 12:39

[You must be registered and logged in to see this image.] He mi dryq mos bo sikur se do se ka bisnes tfuqishem [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Aristogata Sat 13 Jul 2013 - 10:35

Ne shoqerin aktuale eshte mese normale kjo gje


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 8:58

Normale që po, ka ik koha kur fejoheshin në djep e martoheshin pa kalu adoleshencën...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?.... - Faqe 2 Empty Re: A janë normale martesat për vajzat mbi 30 vjeç?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi