Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës

2 posters

Shko poshtë

Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës Empty Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës

Mesazh nga WebMaster Sun 8 May 2011 - 6:06

Këngëtarja seksi, Adelina Tahiri, këto ditë ka realizuar videoklipin e saj më të ri, kushtuar “djemve të këqij”. Bukuroshja kësaj radhe vjen me këngën “Bad Boy”, një këngë e cila është realizuar gjatë festave të fundvitit, por që vetëm tani është shoqëruar me klipin përkatës.Si gjithmonë, edhe këtë herë 19-vjeçarja Adelina vjen për fansat mjaft seksi… “Kënga i kushtohet çdo femre që në jetën e saj takon edhe Bad Boy (djem të këqij)”, thotë Adelina.
Për videon e kësaj kënge, këngëtarja ka xhiruar edhe në Tiranë, ku ndodhej pak javë për parë. Për momentin, ajo ndodhet në Stamboll të Turqisë, ku udhëton shumë shpesh këto kohët e fundit, ndërkohë që ka marrë pjesë edhe në reality-show-n që zhvillohet në Kosovë, “Vip Shtëpia” (spektakël për të cilin ka thënë se ka marrë pjesë si agjente dhe jo si konkurrente- edhe pse mori ftesë; pasi është natyrë shumë e butë). Axhenda e saj me fluturime të shpeshta drejt këtij shteti, ka çuar mediat drejt konfirmimit të dyshimeve se ajo ka krijuar një lidhje sentimentale me yllin e kombëtares shqiptare të futbollit, Lorik Cana. Vetëm takimet me të “dashurin”, mund t’i përligjin këto udhëtime të shpeshta, edhe pse të dy yjet janë përpjekur ta evitojnë pyetjen mbi marrëdhënien e tyre. Nga ana e saj, Adelina as nuk e ka pranuar dhe as nuk e ka mohuar pyetjen se a është e lidhur me Lorik Canën, i cili vite më parë ka qenë i fejuar me modelen e njohur shqiptare, Zana Krasniqi, e cila prej disa kohësh ushtron aktivitetin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Unë jam munduar të eci me muzikën dhe punën time, e jo me lajme e deklarata që kanë lidhje me jetën time private”, është shprehur ajo. Me siguri që me “Bad Boy” nuk e ka fjalën për Canën… STANDARD
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës Empty Re: Adelina Tahiri u këndon “Djemve të këqij”, jo Lorik Canës

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:16

cna lodhi dhe kjo qe ben si interesante........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi