Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen

2 posters

Shko poshtë

Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen Empty Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen

Mesazh nga WebMaster Sun 15 May 2011 - 3:29

Historia e dashurisë me Lorik Canën u bë një nga lajmet kryesore të mediave rozë në Shqipëri , Kosovë, madje edhe në shtypin e huaj, ku Zana është cilësuar si Victoria Beckham shqiptare.Madje, shpesh u komentua se pikërisht kjo lidhje u bë shkak që Zana Krasniqi të lërë pas vetes modelimin për dashurinë e saj.Ata realizuan edhe një fotosesion për një revistë në Kosovë në studion e Fadil Berishës dhe thuhej se fotografi i njohur ka përdorur imazhin e tyre për arsye marketingu, pasi asnjëri nga protagonistët nuk e pranoi lidhjen publikisht, por vetëm me vendosjen e disa fotove në profilin e Zanës, të cilat ishin realizuar në një dhomë shumë romantike.
Pas ndarjes, Zana Krasniqi ka qenë gjithnjë e më pak në qendër të vëmendjes në mediat shqiptare, por pas një udhëtimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ajo iu rikthye modelimit, pasi atje realizoi disa fotosesione të reja dhe thuhej se kishte udhëtuar drejt Nju Jorkut për të shqyrtuar disa kontrata të reja me agjencitë amerikane.
Megjithatë, në jetën private nuk ngelet keq. Në ditëlindjen e Dafina Zeqirit ajo është shfaqur e shoqëruar nga një djalë i pashëm dhe shumë simpatik, por duke mos mësuar asgjë më shumë rreth asaj se cili është djali që shoqëronte bukuroshen. Hulumtuam gjithandej, por askush nuk dinte diçka më shumë rreth tij.
Më herët ne kishim mësuar se i dashuri i ri i Zana Krasniqit është një biznesmen shqiptar që jeton në Londër, i cili kishte pasur edhe një aferë dashurie me Melanie Brown (ish-Spice Girl’s), mos ndoshta është pikërisht ai, pasi flitet se ka lënë Londrën për të jetuar në Prishtinë pranë të dashurës së re. Për më shumë, pritet të mësojmë herët e tjera, ndoshta në një rrëfim nga vetë supermodelja. /panoramaplus/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen Empty Re: Zana Krasniqi “peshkon” një biznesmen

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:03

e shesin nderin dhe trupin ca per lek.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi