Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur isha i/e vogel isha....

+57
EpiKada
Free spirit
T_o_n_i
Intriganti
Darius
Durrsaku
Maksi
Klio
Ariel
enigma
Arabela
jona_shk
Poeti Dhimbjes
Yll Qielli
Endry
Daku
Prada
bobi 10
LaDescarada
CuN@BosS/
Amazone
Єямєℓiиdå
Emona
Shaban Cakolli
Erza
mondi
V-I-P
erviss
qershicka
artin
krushku
Vig-ana
dajti modh
Doktori
LADY D
NIKO
Alberti
Erika
Lolita
albo
kleopatra
Lot i derdhur
lepurushja
tironce
rifati
WebMaster
zafina
Gjakush Tana
xhoel
mela
Genti
anetar
Roksana
SUZI
Kavaljeri
Vellai
Aristogata
61 posters

Faqja 10 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Kur isha i/e vogel...

Mesazh nga Aristogata Wed 26 Aug 2009 - 23:05

First topic message reminder :

Ketu mund te ndani kujtimet tuaja te femijeris..............

kur isha e vogel luaja me pafka :D


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Prada Thu 17 Feb 2011 - 10:24

jam kan i perdreqt - lazdran
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Daku Thu 17 Feb 2011 - 10:26

... Isha me i Lumtur
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Amazone Thu 17 Feb 2011 - 11:41

luaja me vellane ....... lot
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Endry Thu 17 Feb 2011 - 11:45

me dukeshte rrafsh bota
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Yll Qielli Thu 17 Feb 2011 - 11:48

isha ne boten time
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 11:52

me pelqente shum te kerceja :137765:


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Endry Thu 17 Feb 2011 - 11:53

isha i urte hahahaha:P
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 12:01

hahahaha tani na mbushe mendjen :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Endry Thu 17 Feb 2011 - 12:01

shume i urte isha
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 17 Feb 2011 - 12:02

Luja me gocat hapa dollapa mcefu nga mrapa 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 12:05

luaja me litar lojen erdhi makina nga rrogozhina 00027003


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga dajti modh Thu 17 Feb 2011 - 12:06

kapja zogj me leqe qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Endry Thu 17 Feb 2011 - 12:07

kur isha i vogel i thoja dajes teze e tezes i thoja daje haahhahahahahahhahah:P:P qesh qesh
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 17 Feb 2011 - 12:08

luja erdhi pirro me prindin nga shpia se aty po rrinte dhe komshija 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 12:12

hahaha luaja shpiash,toni ishte gjyshja hahahahahhahaa


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Endry Thu 17 Feb 2011 - 12:13

me rrifnin prinderit hehehehe
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga dajti modh Thu 17 Feb 2011 - 12:28

pija cigare merceftas
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 12:29

i beja poezi gjth komshive duke ber shaka qesh


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 17 Feb 2011 - 12:31

i gjuaja gocave me shpulla nga mrapa qesh


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aristogata Thu 17 Feb 2011 - 12:37

i thoja babit te ktij siper qe ky ngacmonte gocat dhe ai e rrifte pastaj me markush qesh


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 18 Feb 2011 - 13:19

... enderroja gjithnje qe te rritesha sa me shpejt, ndersa tani kam shume deshire qe te jem edhe njehere i vogel.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Amazone Fri 18 Feb 2011 - 13:20

beja shume sherre qesh
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga dajti modh Fri 18 Feb 2011 - 13:24

futja gozhda ke prizat e korentit .. qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Alberti Sat 19 Feb 2011 - 1:12

Kur isha i vogel, se kam dite ca osht forumi.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Prada Sun 20 Feb 2011 - 0:57

nuk kam dit shum gjera
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga jona_shk Tue 17 May 2011 - 20:35

Ne kete teme pershkruani veten tuaj kur keni qen femije. Gjithashtu tregoni nje histori te shoqeruar me karakteristikat e tuaja, si pershembull neqoftese ishit rebel/e tregoni arsyen/ ose nje ngjarje qe ju ka ndodhur.

Mos hezitoni te na zbavitni me tregimet e femijeris.
jona_shk
jona_shk
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : shkoder/belgjik
Postime Postime : 158
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/03/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : kercimi, muzieka

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 20:41

ehh kur isha une femije,,,,, 972852 972852 972852
bota me dukej si nje enderr ,,,nuk ja kisha fare idene se cishte vertete jeta 777777
kam qenen femi i degjuar,,,nganjehere 777777
kur vajta nje here ne fshat ke gjyshja mbaj mend qe duke pjekur misra jashte mbi zjarr ,rashe me dy gjunjet mbi thengjilla dhe u dogja,,,akoma sot e kam shenje ne gju,,,,ne forme katrore 777777 ,,e mbuloj me krem puder mos me duket Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 00027003 00027003 geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga enigma Tue 17 May 2011 - 21:50


ooo po e urt jom kon be ,melaqe be jom kon,kani her nona jeme mi kshirke krat se mos kam flatra e po fluturoj,eee dunja e virane,si u prisha krejt,ani thojn se gruja e ka shti shejtonin nshishe,hamomin burri oj loqk veq mos te shtift ne dore se spo jetshe mo as melaqe as dreq po u bojshe dili dreq.
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 21:55

perkthimi Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788

o po e urte kam qene,engjell ore kam qene,sa mamaja nganjehere me miirte krahet te shikonte se mos kam krahe per te fluturuar.eee bote e poshter viruse,si u prishe fare,epo mirre se gruaja e ka futur djallin ne shishe,,e burri pastaj vetem mos te shtinte ne dore se nuk ngeleshe me engjell por u bekerke djall qesh qesh qesh qesh

he si te duket enigma?? 724516 724516 di kosovarce une apo jo?? 00027003 00027003 geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga WebMaster Tue 17 May 2011 - 22:01

Isha dreqi vete gjithmone babi im me therriste dashi babit ti ngaqe sme rrinte suma ne vend haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 22:02

qesh qesh qesh pse desherve nuk u rri ajo ne nje vend???se paskam ditur geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga enigma Tue 17 May 2011 - 22:23

Arabela shkruajti:perkthimi Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788

o po e urte kam qene,engjell ore kam qene,sa mamaja nganjehere me miirte krahet te shikonte se mos kam krahe per te fluturuar.eee bote e poshter viruse,si u prishe fare,epo mirre se gruaja e ka futur djallin ne shishe,,e burri pastaj vetem mos te shtinte ne dore se nuk ngeleshe me engjell por u bekerke djall qesh qesh qesh qesh

he si te duket enigma?? 724516 724516 di kosovarce une apo jo?? 00027003 00027003 geeegge


Arabela loqka jem e ki pikat mo ,as shkrimtari sta kapercen. rose53

He mor Allah plotsoja krit deshirta qisojna se po ta knaqka loqken.
valla be arabela kur shof se ka qika te mira si ti e do qetu thom me vete ma budall se djemt ska,
eh tisha kon djal ooo ma romantik se une siksh pa. qesh
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 71
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 22:27

enigma shkruajti:
Arabela shkruajti:perkthimi Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 426788

o po e urte kam qene,engjell ore kam qene,sa mamaja nganjehere me miirte krahet te shikonte se mos kam krahe per te fluturuar.eee bote e poshter viruse,si u prishe fare,epo mirre se gruaja e ka futur djallin ne shishe,,e burri pastaj vetem mos te shtinte ne dore se nuk ngeleshe me engjell por u bekerke djall qesh qesh qesh qesh

he si te duket enigma?? 724516 724516 di kosovarce une apo jo?? 00027003 00027003 geeegge


Arabela loqka jem e ki pikat mo ,as shkrimtari sta kapercen. rose53

He mor Allah plotsoja krit deshirta qisojna se po ta knaqka loqken.
valla be arabela kur shof se ka qika te mira si ti e do qetu thom me vete ma budall se djemt ska,
eh tisha kon djal ooo ma romantik se une siksh pa. qesh

qesh qesh qesh qesh qesh flm flm ,,je shume xhentile geeegge do perkthesh ti nje dite nga keto t emiat?? geeegge
e sa per çuna ,,perzotin ka plot ,,po me mire rehat qesh qesh qesh 00027003 00027003 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Ariel Sat 22 Oct 2011 - 7:31

Kur kam qene e vogel kam qene femije shume e mbare.... e bukur, e qeshur dhe e cilter dhe kam qene femije qe me shume qeshja se qaja... Thote mami... sikur te ka rritur zoti se sme ke lodhur fare...
Kam pas shume qejf te pikturoja...nuk lija qoshe dollapi dhe mure pa pikturuar...dhe nese kam ngrene ndonje shpulle nga mami .....kur kam zhgarravitur muret se atehere ishte siklet i madh te lyeje muret me gelqere...mbushej gjithe shpia me tallash e te dilte shpirti kur lyhej shtepia.
Cdo darke ka pas dhene radio Tirana muzike nga popujt e botes dhe jepte muzike arabe...dhe me vrap varja nje mbulese tavoline dhe e lidhja poshte belit...me nje fjongo ke balli dhe maroja fare me kercy bellydance... Qe 8 vjece kam qene valltare ne grupin e shkolles dhe qe 12 vjece kam qene soliste...
Nuk kam lene program, filma dhe festivale te Rait pa pare dhe italishten e kam mesuar vetem nga tv atehere.... Dhe qe te na i merrte stacionet italiane...e kemi pas vu antenen...o ke cyca ibrikut...ose ke gershera....ce pyt mo.
Kam pas shume qejf te kendoja dhe qe te realizoja ate qe doja...futesha brenda ne dollap dhe kendoja me gjithe zerin tim ...se brenda ne dollap mund te bertisja dhe sme degjonin komshinjte...se me bertiste mami...le nom o goc se na fulliqe tu bertit.
Po kam qene dhe nikoqire hahahah... me ka mesuar gjyshja te qendis e te beje grep qe 5 vjece...
Dhe me sa sakrifica kam mesuar...merrja fije fshehurazi nga mami dhe ne vend te grepit perdorja gozhde te medha se me bertiste mami...mos ma prek grepin se ma prish... Per pune dore jam njish...fale gjyshes time...
Kam pas shume qejf gjimnastiken dhe me pelqente te behesha akrobate...kam qene llastik ne trup...dhe perseri mami nuk me la dhe nuk me la ke pallati i sportit...me veshtiresi me mori mesuesja disa here po e lashe...dhe kam qene e vogel kur ushtrimet e trarit te ekuilibrit i beja tek parvazi i ballkonit qe ne ate kohe banonim ne katin e dyte ne pallat....dhe cdo mbasdite shkoja ke oborri i shkolles qe beja paralele dhe prape mami si xhandar mi linte pergjysem...
Pse kane qene keshtu mamate atehere...asnje enderr nuk na lane ti realizonim...
E kisha enderr te behesha balerine dhe spikere televizioni....dhe per kete isha gjithmone organizatore e shfaqjeve te pallatit se kisha qejf te prezantoja....
Kur babi blinte gazeten Zeri i Popullit se e kishin me detyrim te abonoheshin atehere keta qe ishin mjeshtra te punes e merrja dhe lajmet ja lexoja une babit se me dukej vetja si spikeret e lajmeve.
Kam qene kurioze te mesoja per cdo gje...gjithmone kam pasur manine te zbertheja lodra, radio, cdo gje qe te shikoja funksionin e tyre...
Kam qene dhe stiliste e kukullave qe i beja vete...gje qe e kam trasheguar edhe sot...kurre skam qene ne rrobaqepse sepse rrobet e mia i kam qepur gjjithmone vete...jam meraklije ne kete drejtim...me pelqen e bukura dhe e bej me pasion.

Ca te them me...me nji llaf...te tjera prirje kam pasur dhe ne tjeter drejtim me coi mami...

Oooo zot sa me fat jane keta femijet e sotcem qe i kane te gjitha mundesite te realizojne endrrat e tyre...

(une kam kujtime te shumta po ketu i rashe perciptas)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 7:43

Teta shum bukur e paske bere pershkrimin e femijerise tende,lum familja qe te paska sepse dukesh vertet nje femer shembull,dhe sipas postimeve te tjera qe kam pare.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Maksi Sat 22 Oct 2011 - 7:45

kur isha i vogel isha shume i prape dhe fiksimi im ishte stadiumi dhe pallati i sportit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Arabela Sat 22 Oct 2011 - 7:53

ndihmoja mamin shume,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Maksi Sat 22 Oct 2011 - 7:54

luaja me arabelen nga gjoli [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 7:56

none non none non isha
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 7:57

Kur isha e vogel kam qene e prapte shume(vazhdoj te jeme[You must be registered and logged in to see this image.] ).Me kujtohet kur me conte mami ne kopesht qaja e bertisja se nuk doja te shkoja,dhe nje dite mami ishte vone dhe me la tek dera e kopshtit pa me dorezuar tek edukatoria,une e ruajta mamin te ikte dhe ika dhe vete nga kopshti dhe u nisa ne drejtim te shtepise se xhaxhit tim,duke ec rruges me shikon goca e xhaxhit e cila ishte e madhe dhe me con direkt ne shtepi tek gjyshja.Nje here tjter i kam ik gjyshes se nuk doja te beja gjilperen dhe ariti puna duke me kerkuar me polici,une isha fshehur tek nje shtepi e vjeter aty ne lagje[You must be registered and logged in to see this image.] .Kam pas dhe nje gje qe vazhdoj ta kem akoma[You must be registered and logged in to see this image.] sa here mami me babin kerkojne dicka une jua fsheh,ata me pyesin nese kam pare gje ,une ngre supet duke thene sdi gje[You must be registered and logged in to see this image.] nuk e di pse kam qef ta bej kete,me duket si argetim[You must be registered and logged in to see this image.] babi me thot sa here femi mistrec,nuk u rrite e ske per tu rrit kurr me keto qe ben.Kur isha e vogel kam mare pjese ne not dhe tenis,por notin kam 4 vjet qe e kam lene ,kurse tenisin e vazhdoj akoma.Ne shkolle deri ne klas te 8 kam qene me te tera 10,kurse tani ne gjimnaz[You must be registered and logged in to see this image.] kam ulje.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 10 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi